Pomocy

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Pomocy

przez emila89 10 wrz 2012, 16:24
Witam wszystkich mam problem 2 lata temu rozstałam rozwiodłam się mam 23 lata ponownie wyszłam za mąż .
Mam synka z poprzedniego małżeństwa jego biologiczny ojciec nie interesuje się nim,obecny mąż bardzo jest zakochany w szymonie i jest bardzo dobrym mężem.
Mój mąż bardzo chce dziecka ale ja się boję że nie dam sobie rady że to wszystko mnie przerośnie .
biorę tabletki anty ale dzisśpo zrobieniu testu wygląda na to że jestem w ciąży :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: .
Strasznie się martwię a mąż skacze z radości ,pomóżcie mi proszę bo ja zwariuje jestem za słaba psychicznie i nie wiem czy sobie poradzę:( .
Tym bardziej że już 3 razy poroniłam.
Miałam też nie jednokrotnie myśli samobójcze :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Ostatnio edytowano 17 wrz 2012, 05:36 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: wydzielono z innego tematu i działu

Pomocy

przez Artemizja 17 wrz 2012, 05:39
emila89, witaj.Nie zaśmiecasz forum.Założyłam Ci wątek,ponieważ w tamtym temacie Twój post pewnie zostałby niezauważony.
Jak się w tej chwili czujesz?Od Twojego wpisu minął tydzień.
Myślę,że w tej chwili wsparcie psychologa jest Ci wręcz niezbędne.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Pomocy

przez agusiaww 17 wrz 2012, 14:52
emila89, koniecznie powinnas isc do lekarza psychiatry. Skoro napisałaś, że masz oparcie w mezu, to raczej sie wszystko powinno dobrze ulozyc. Jezeli chodzi o poronienia, to ze wzgledu na to, powinnas byc pod stala opieka ginekologa. Czy ktos z rodziny, rodzice, siostra, brat, kuzynka, przyjaciolka oferuje pomoc?
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg