zdrada

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

zdrada

przez zmeczona31 18 paź 2011, 14:18
witam wszystkich przeszłam silną depresje byłam u psychiatry mąż co 2 lata znajdował sobie kogoś do towarzystwa brałam tabletki ale nie miałam odwagi pisać jeszcze ale gdy czytałam wasze problemy wiem że nie jestem z tym sama zawsze tłumaczyłam się tym że dzieci potrzebują 2 rodziców a gdy zażądałam rozwodu znowu koszmar wrócił
Ostatnio edytowano 18 paź 2011, 14:25 przez Korba, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono do odpowiedniego działu

zdrada

przez kicikici 18 paź 2011, 15:34
wazne ze zadbalas o siebie:) koszmar z czasem bedzie coraz mniejszy az wkoncu zniknie:)

█▄█ █▀█ ▀█▀
█▀█ █▄█ ♥█ giяℓ

zdrada

przez pannaAlicja 18 paź 2011, 19:45
Pozbądź się myślenia, że dzieci potrzebują dwoje rodziców, którzy są ze sobą ze względu na nich.
20 lat marzyłam o tym, by moi rodzice się rozstali.

Jesteś przede wszystkim kobietą, potem matką.
Dzieci wolą mieć szczęśliwą mamę a nie płaczącą, zdradzaną "żono-matkę".
Życie nie jest problemem do rozwiązania...
jest realnością, którą warto doświadczać

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

zdrada

przez Best 18 paź 2011, 20:46
PannaZdruzgotana, Zgadzam się ;)

Witaj i Uśmiechnij się! :)

Pozdrawiam
"I zawsze pamiętaj, że jesteś kimś wyjątkowym. Jedyne, co musisz zrobić, to pozwolić innym zobaczyć, że taki jesteś."

http://www.JakZagadac.pl -Jak Zagadać Do Dziewczyny? Rozwój Osobisty, Relacje Damsko-Męskie.

zdrada

przez frytka 18 paź 2011, 21:11
Wiesz, moi rodzice udawali wiele przez wiele lat. Teraz wszyscy - cała rodzina łączne ze mną, cierpią z tego powodu. Popieram głosy przedmówców. Moje życie osobiste z faktu, że wychowywałam się w takim, a nie innym domu też jest jednym wielkim bagnem. Nie potrafię stworzyć normalnego związku dlatego, że znam jeden schemat z domu, który notoryczne powtarzam, dokonując ciągle wyborów, które mnie ranią i niszczą. Jako dziecko pochodzące z patologicznej rodziny - nigdy moja matka czy ojciec nie rozmawiali przy mnie o swoich problemach, ale nienawiść pomiędzy nimi wyraźnie było widać, słychać i czuć... a echem jest moje życie :cry:
Anioły są wśród Nas

Sortuj wg