Ty a rodzina Partnera

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Ty a rodzina Partnera

przez betty_boo 15 lis 2010, 19:32
zacznij zyc swoim zyciem a nie zajmuj sie rodzina partnera! jest tyle przyjemniejszych spraw i osób.

przez aleksandraaniela 15 lis 2010, 19:52
betty_boo napisał(a):zacznij zyc swoim zyciem a nie zajmuj sie rodzina partnera! jest tyle przyjemniejszych spraw i osób.

W tym rzecz, że ona też należy do mojego życia... Wpływa na samopoczucie partnera, mój partner na mnie i takie błędne koło...
Nie chcę się patrzeć jak cierpi najbliższa mi osoba... a wiem, że można zmienić taką sytuację i należy być cierpliwym...
tylko szczerą rozmową można coś osiągnąć...

jest tyle przyjemniejszych spraw i osób.

mieszkam z partnerem i mamy czasami dużo wolnego czasu, ale obydwoje mamy swoje zaburzenia i lęki, które czasami nie pozwalają nam na wszystko czego chcemy... więc dopóki nie poukładamy spraw rodzinnych, domowych etc. musi wystarczyć to co mamy , ale nie jest tak źle, często oglądamy filmy, rozmawiamy hmm albo bawimy się z kotem.

Wydaje mi się, że dopóki nie wyjaśnimy z T. jego i moich spraw rodzinnych nie będzie dobrze...
Nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani..
http://terapeutycznie.blogspot.com/

przez nowa567 16 lis 2010, 02:08
to realizuj to małymi kroczkami.
Ja dziś wylałam swoje żale wszystkie, co usłyszałam??? że kocha, że chce być ze mną, że rozumie ze spaprał wszystko. Zaraz potem było że zdziwił się jak ja mogłam tak powiedzieć koniec i jaki to dla niego szok,, i czy ja myślę że on uczuć nie ma, i jak on to przezywał,a ja gdzie ja w tym wszystkim jestem????????? Mam tak wybaczyć i powiedzieć że nic się nie stało, że można po mnie jeździć jak po psie. Powiedziałam że to koniec po raz drugi. tym razem chyba dotarło. Boże jak boli.......

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg