rodzina????????

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: rodzina????????

przez Razorbladerka_ 27 paź 2009, 01:53
Eeee jak to ???? hehe a jakiego imienia używasz? :P
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

przez Koturre 03 lis 2009, 10:10
Paranoja napisał(a):ps. tez czasem sie zastanawiam czy nie jestem podmienionym dzieckiem, tym bardziej ze w ksiazeczce zdrowia dziecka mam imie.... mariusz lol przekreslone na moje.

Cześć Wam,

czytając Wasze posty w sprawie podmian przy urodzeniu to powiem Wam tyle, że było by to dla Was błogosławieństwo zesłane od Boga. Mojego brata dziewczyny siostrę podmieniono w szpitalu. Przeczytajcie jak się to zakończyło. Ogólnie to nikt z nich nie narzeka w tej chwili. Raczej uważam, że ich życie zmieniło się nieco na lepsze

http://archiwum.polityka.pl/art/zamiana,424274.html

Pozdrawiam - życzę Wam obu - obyście były podmienione!
Koturre

przez Reptile 03 lis 2009, 19:13
Co to jest przytulanie? Jakie to uczucie? Nie mam z tym doświadczeń. Ktoś kto ma, niech opisze...
A co to jest miłość? Ja naprawdę nie znam tego uczucia :-|

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Razorbladerka_ 03 lis 2009, 19:16
Reptile, chodzi Ci o rodzine czy tak w ogole... ??
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

przez Reptile 03 lis 2009, 19:28
Razorbladerka_ napisał(a):Reptile, chodzi Ci o rodzine czy tak w ogole... ??

Jedno i drugie...

przez black horse 03 lis 2009, 20:13
Znam kogoś kto miał podobnie....W rodiznie, przytulanie,słowo Kocham, to był temat tabu.....Sama nie lubilam byc przytulana, bo kojarzyło mi się to z ojcem, który, tylko jak mial dobre dni to mnie przytulał, a to było dla mnie fałszywe..

przez Razorbladerka_ 04 lis 2009, 12:56
Ehhh... i jak pozniej z tak wychowywanych dzieci mają wyrosnąć zdrowi ludzie...?? :(

przez wovacuum 04 lis 2009, 14:16
mialam tu nic nie pisac dlatego ze ja mialam fajne dziecinstwo,ale czytam te posty wasze kochani i plakac mi siè chce,to bardzo smutne co piszecie o tym ze nikt was nie tulil do snu,nie pocieszal,nie opowiadal bajek na dobranoc...ale moze to wam wlasnie uda siè stworzyc kochajàcà wlasnà rodzinkè?kazdemu z was tego zyczè bardzo bardzo mocno. ;)
wovacuum

przez Reptile 04 lis 2009, 16:09
wovacuum napisał(a):mialam tu nic nie pisac dlatego ze ja mialam fajne dziecinstwo,ale czytam te posty wasze kochani i plakac mi siè chce,to bardzo smutne co piszecie o tym ze nikt was nie tulil do snu,nie pocieszal,nie opowiadal bajek na dobranoc...ale moze to wam wlasnie uda siè stworzyc kochajàcà wlasnà rodzinkè?kazdemu z was tego zyczè bardzo bardzo mocno. ;)

To jest niestety utopia, bądźmy realistami.

przez linka 04 lis 2009, 16:15
Reptile napisał(a):
wovacuum napisał(a):mialam tu nic nie pisac dlatego ze ja mialam fajne dziecinstwo,ale czytam te posty wasze kochani i plakac mi siè chce,to bardzo smutne co piszecie o tym ze nikt was nie tulil do snu,nie pocieszal,nie opowiadal bajek na dobranoc...ale moze to wam wlasnie uda siè stworzyc kochajàcà wlasnà rodzinkè?kazdemu z was tego zyczè bardzo bardzo mocno. ;)

To jest niestety utopia, bądźmy realistami.

:roll: niby dlaczego utopia? To są tak proste i elementarne rzeczy, że nie trzeba zbyt wiele wysiłku żeby tak zorganizować nasze przyszłe życie i życie naszych dzieci.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Razorbladerka_ 04 lis 2009, 16:28
Nie wiem jak inni, ale ja właśnie na przykładzie swojego dziecinstwa wiem, jak nie bede postepowac w stosunku do swoich przyszlych dzieci... wiem, czego mi najbardziej brakowalo w dziecinstwie i bede robila co w mojej mocy, by moim dzieciom tego nigdy nie zabrakło!!! A poza tym.. miłość chyba jakos sama z człowieka do dziecka wychodzic powinna tak mi sie wydaje, zwlaszcza jesli ktos ma jej w sobie takie ogromne pokłady jak ja hehe

przez Anna R. 05 lis 2009, 11:55
Czytam to, co piszecie dziewczyny i przypomina mi się własne dzieciństwo. Bicie, poniżanie, strach, oskarżenia o najróżniejsze rzeczy, w tym kradzieże, zamykanie w kuchni. Znęcanie się fizyczne i psychiczne. Ulubioną zabawą moich rodziców było opowiedzenie mi ze szczegółami, jaka kara (zawsze bicie, czasami ręką, czasami pasem ze sprzączką lub innymi przedmiotami) czeka mnie za rzeczywiste lub wydumane przewinienie, zamkniecie mnie w domu i pojechanie do znajomych lub na zakupy. A ja miałam ich zdaniem myśleć, żałować i bać się tego, co spotka mnie za dwie lub trzy godziny.
I powiem szczerze z tak "wychowanego" dziecka nigdy nie wyrośnie zdrowy psychicznie człowiek. Za to jeśli naprawdę tego chce, może stać się po prostu normalny.
Moje pierwsze małżeństwo nie miało sensu: wybrałam człowieka zbyt podobnego do mojego ojca. Ale mam córkę, która na urodziny podarowała mi laurkę z dedykacją: "Gdybyś nie była moją mamą, chciałabym, abyś została moją przyjaciółką"
To najwspanialsze słowa, jakie usłyszałam i jednocześnie moja największa nagroda.

Zły los możemy odwrócić, uwierzcie.
Heimat ist kein Ort, Heimat ist ein Gefühl
Herbert Grönemeyer

przez Razorbladerka_ 05 lis 2009, 12:20
Az mi sie lezka w oku zakrecila....

przez wovacuum 05 lis 2009, 12:26
Razorbladerka_, no wlasnie warto czekac na taki moment prawda?moja cora laurki robila baardzo dlugo,i do dzisiaj wysyla nam takie smieszne kartki z zyczeniami ,podzièkowaniami za to ze jestesmy ,ze mamy dobre relacje.razo tez siè doczekasz :D
wovacuum

Sortuj wg