Amoreksja-bulmiczna

Anoreksja, napadowe objadanie się, bulimia.

Re: Amoreksja-bulmiczna

przez chojrakowa 13 sie 2010, 20:45
Ludowa, ja zwykle na niewidoku, więc śmiało pisz
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez Ewelina 23 13 sie 2010, 23:18
Chojrakowa masz rację z tym, że bez terapii nawet leki nie pomogą... a znam to z autopsji. Załatwiłam sobie ostatnio Meridię, wiem, że to niebezpieczne, ale tak bardzo chciałam przestać wymiotować... Tym bardziej, że ostatnio tak to sie nasiliło, ze zupełnie nie dawałam rady... Dlatego pomyslałam, że one mogą mi pomóc... Nie mam nadwagi, więc jeśli pójde do lekarza i powiem o nich, psycholog pewnie wyglosi kazanie...

Powiem tak, faktycznie działają - tak do 2 dni, wtedy nic nie jem i skutki ich zażywania są naprawdę odczuwalne: brak łaknienia, bezsenność, suchość w ustach, itd. ... Dłużej niestety nie mogę funkcjonować jedynie na wodzie, a gdy cokolwiek zjem, nawet zwykly naturalny mały jogurt bądź jabłko (tak jak np. dziś) wszystko wraca ... Znowu atak, znowu tabletki, znowu głodówka...;/ Genialnie! Wczesniej nawet przy wymiotach je zażywałam, jednak teraz, gdy już się poddam, nie zażywam Maridii, bo skutki sa opłakane, raz tak mi walilo serce i przy tym odczuwałam ból w klatce piersiowej, że az się przestraszyłam...

W ogóle jestem w tak beznadziejnej sytuacji, że najlepszym rozwiązaniem byłoby faktycznie żyć powietrzem i zieloną herbatą...

Pozdrawiam cieplutko!

przez ulltimate 14 sie 2010, 06:00
samanata napisał(a):hym mam taki problem . Przez kilka dni się głodziłam czyli od poniedziałku do czwartku i w ten piątek miałam napad i się obżarłam zjadłam chyba z 3000 kcal. Chciałam się powstrzyma od tego napadu ale nie mogła po prostu nie mogłam , oczywiście później mnie dopadły wyrzuty sumienia i zaczęłam prowokować wymioty i się udało pozbyłam się wszystkiego z żołądka. Ale i tak się źle czułam się z tym że i tak coś miałam w ustach . Głodówkę stosuje prawie codziennie oczywiście jak nie przeszkodzi mi w tym napad , nie umiem myśleć inaczej ze głodówka jest zła , tylko nadal w ną brnę. Mam tak że wole już głodować niż mieć coś w ustach bo boje się że nie będę mogła się powstrzymać i znów się najem.
Napady mam raz na dwa tygodnie . A wymioty nie prowokuje dość często ale są .(wczoraj np dwa razy wymiotowałam)
Czy to jest anoreksja bulimiczna ?? bo ja : (myślę jak anorektyczka a robię ja bulimiczka)

to jest głupota-to moja odpowiedź na twoje pytanie, a nie żadna anoreksja bulimiczna.
Przed zastosowaniem mojej porady poradź się farmaceuty, księdza, matki i kochanki, bo samodzielne stosowanie porad internetowych może skutkować niedorozwojem, debilizmem, a nawet śmiercią.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lajla 14 sie 2010, 10:37
ulltimate, myśl nad tym co piszesz, ludzie mają różne problemy, jężeli ich nie rozumiesz to przynajmniej nie obrażaj. A swoje dobre rady zostaw dla siebie/
Na brzegu rzeki Piedry usiadłam i płakałam...

przez chojrakowa 14 sie 2010, 11:00
ulltimate, twoja ignorancja jest smutna, chociaż typowa dla jednostki niedotkniętej zaburzeniem, jakim jest ed.
Przez ludzi wygłaszających takie herezje dziewczyny zamiast iść się leczyć, zdychają nad kiblem z pękniętym przełykiem w poczuciu, że są gie warte.
Amen
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

Amoreksja-bulmiczna

przez Małgorzata79 21 wrz 2015, 16:42
Witam, jestem dziennikarką i do programu tv poszukuję chłopaków, którzy cierpią na anoreksję. Chętnych Panów proszę o kontakt na miastokobiet@tvn.pl

Sortuj wg