Co się ze mną dzieje

Inne zaburzenia.

Co się ze mną dzieje

przez mamjuzdosc92 07 lis 2015, 00:05
Witam

Tak jak w temacie, nie wiem co się ze mną dzieje

Jestem jakaś tępa i nieogarnięta. Mam wrażenie czasami, że wszystko mi trzeba tłumaczyć jak małemu dziecku, mimo że mam ponad jestem jakaś niedostosowana społecznie. Czuję się jakaś inna. Ja jestem inna. Nie umiem się odnaleźć w świecie, mam wrażenie, że nie pasuję do ludzi, jakoś od nich odstaję. Umiem pozałatwiać sobie jakieś sprawy gdy trzeba, ale czasami jakby nie potrafię się odnaleźć w sytuacji, nie potrafię jej ogarnąć i tłumaczyć nieraz oczywiste dla innych rzeczy.
Jestem chaotyczna i niezorganizowana, przejmuję się opinią innych, boję się oceny innych, często analizuję w głowie różne przykre sytuacje. W dużej części jestem też sama sobie winna, bo zostawiam dużo rzeczy na ostatnią chwilę.
Żyję jakby w innym świecie. Mam swój wewnętrzny świat, w którym wyobrażam sobie, że kimś tam jestem , z kimś tam jestem. Chyba dzięki niemu jeszcze jakoś się trzymam, lubię w niego uciekać, jest mi tam dobrze.
Mam wrażenie, że ludzie za mną nie przepadają, bo widzą moją inność, na pewno ich denerwuje, że jestem jakaś ,, tępa'' i mają mnie dosyć. Potrafię innym pomóc, staram się być miła, ale sama mam już dość ludzi. Wiele przykrości mnie spotkało z ich strony. Nie przepadam za osobami zbyt pewnymi siebie, wypyskanymi. Kontakty z ludźmi utwierdzają mnie tylko w przekonaniu, że coś jest ze mną nie tak. Często po kontaktach z niektórymi osobami czuję się jakby mi ktoś całą energię wyssał. Patrzę na innych i im zazdroszczę, że są tacy ogarnięci, zorientowani. Mi się często zdarza, ze palne jakąś głupotę, muszę się kontrolować, jestem oderwana od rzeczywistości, mam wrażenie, że ludzie się ze mnie śmieją, że czasami gadam i zachowuję się jak jakaś idiotka. Komentują moje zachowanie i oceniają mnie jakby mieli w d.pie to, że mnie to boli.
Męczę się ze sobą i nie chce mi się żyć. Mam żal do świata czemu ja nie mogę żyć tak jak inni, być taka jak inni. Chciałabym odejść z tego świata do jakiegoś innego. Chciałabym mieć kiedyś rodzinę, ale wątpię, że jakiś normalny facet będzie chciał być z taką dziwną, pokręconą, nieogarniętą osobą jak ja.
Byłam u psychiatry, powiedział, że mam zaburzenia depresyjne. Mam też natręctwa. To mogło pogorszyć mój stan, ale ja od małego jestem jakaś dziwna.
mamjuzdosc92

Co się ze mną dzieje

przez black swan 07 lis 2015, 00:26
mamjuzdosc92, wg mnie, jeśli czujesz się inna niż reszta społeczeństwa, powinnaś to docenić, bo zdecydowana mniejszość osób ma ten przywilej bycia innym, niż reszta masy. ;] Wg mnie powinnaś odczuwać swego rodzaju przynależność do elity :P
No risk - no fun, no pain - no gain.

Co się ze mną dzieje

przez Celice 07 lis 2015, 00:26
A nie lepiej poszukać jakiegoś bliskiego Tobie towarzystwa? Gdzieś gdzie będziesz się czuła akceptowana i wyłączysz te myśli? Teraz zbyt nerwowa się zrobiłaś analizując każde słowo i lepiej byś się jakoś rozerwała.
Co do natręctw to ciężka sprawa by coś zmienić.
Celice

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Co się ze mną dzieje

przez mamjuzdosc92 09 lis 2015, 18:53
black swan napisał(a):mamjuzdosc92, wg mnie, jeśli czujesz się inna niż reszta społeczeństwa, powinnaś to docenić, bo zdecydowana mniejszość osób ma ten przywilej bycia innym, niż reszta masy. ;] Wg mnie powinnaś odczuwać swego rodzaju przynależność do elity :P

Dziękuję za odpowiedzi
Trochę dziwny ten post dla mnie, bo to tak brzmi jakbym miała czuć się lepsza bo jestem ,,inna'' niż inni. Ja się nie czuję lepsza, wręcz przeciwnie, czuję się często gorsza od innych.
Chciałabym być taka jak inni, taka obrotna, błyskotliwa, umiejąca znaleźć się w każdej sytuacji, kumata. Mam wrażenie jakbym miała mgłę na umyśle, czasami coś zrobię zanim pomyślę, jakaś czasami impulsywna jestem, nie umiem skupić uwagi, skoncentrować się, bujam w obłokach.
mamjuzdosc92

Co się ze mną dzieje

przez mamjuzdosc92 09 lis 2015, 18:58
Celice napisał(a):A nie lepiej poszukać jakiegoś bliskiego Tobie towarzystwa? Gdzieś gdzie będziesz się czuła akceptowana i wyłączysz te myśli? Teraz zbyt nerwowa się zrobiłaś analizując każde słowo i lepiej byś się jakoś rozerwała.
Co do natręctw to ciężka sprawa by coś zmienić.

Masz rację. Może za bardzo wszystko analizuję i zamiast skupić się na zadaniu to przejmuję się tym co kto o mnie pomyśli, co powie.
mamjuzdosc92

Co się ze mną dzieje

przez coolio7 11 lis 2015, 18:14
Witaj.... nie wiem czy to przeczytasz, chociaż na to licze. Może to zabrzmi głupio bo to nie jest portal randkowy, ale czy nie chciałabyś mnie poznać? Odpisz mi i podaj maila . Kto wie może sie polubimy ..... aż w końcu zamieszkasz ze mna w moim mieście i...... to będzie bajka. Jeśli masz wątpliwości to sie zastanów. Będe czekał na wiadomość
coolio7

Co się ze mną dzieje

przez coolio7 11 lis 2015, 18:29
Tylko pamiętaj że pisze na poważnie . Nie wyglądam jak model czy kulturysta ale myśle że Ci sie spodobam chociaż czuje sie inny tak jak Ty ..... dla mnie wygląd jest nie istotny. Mam nadzieje że nie weźmiesz mnie za błazna.
coolio7

Co się ze mną dzieje

przez mamjuzdosc92 11 lis 2015, 23:32
coolio7 napisał(a):Tylko pamiętaj że pisze na poważnie . Nie wyglądam jak model czy kulturysta ale myśle że Ci sie spodobam chociaż czuje sie inny tak jak Ty ..... dla mnie wygląd jest nie istotny. Mam nadzieje że nie weźmiesz mnie za błazna.

Coolio napisałam do Ciebie na priv, mam nadzieję, że dostałeś wiadomość
mamjuzdosc92

Co się ze mną dzieje

przez izabela20 15 lis 2015, 09:04
Witaj. Wydaje mi sie że Twoje życie jest piękne tylko nie potrafisz tego dostrzec. Ładnie się wypowiadasz , zapewne jesteś po studiach lub w trakcie. Musisz poprostu znaleźć sobie miejsce na ziemi gdzie będziesz mogła się wyciszyć i pomyśleć pozytywnie. Licze że Ci sie uda . Pozdrawiam
izabela20

Co się ze mną dzieje

przez zima 15 lis 2015, 11:05
ile masz lat?
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Co się ze mną dzieje

przez izabela20 16 lis 2015, 03:45
:105:
izabela20

Co się ze mną dzieje

przez mamjuzdosc92 16 lis 2015, 22:32
Dziękuję za wiadomości, przepraszam, że musieliście czekać tyle na odpowiedz ;)

Mam 25 lat, studiuję.
Może faktycznie macie rację, może moje życie nie jest takie złe, ale mam wrażenie czasem jakbym była niedostosowana do życia. Poza tym chciałabym chyba żeby wszyscy mnie lubili, żebym była odbierana jako idealna, bez wad. Chyba po prostu powinnam polubić siebie, a zamiast być sobą, skupiam się na tym jak odbierają mnie inni. Jestem często roztrzepana, jakaś rozkojarzona, ale może to dlatego że zamiast skupić się na istotnych sprawach błądzę gdzieś myślami, analizuję.
mamjuzdosc92

Co się ze mną dzieje

przez zima 16 lis 2015, 23:07
przejdzie Ci.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Co się ze mną dzieje

przez emilek10 04 gru 2015, 08:00
Mimo wszystko masz 609088974 może za mięsiąc czy za rok czy nawet pare lat sie odezwiesz :cry: bede czekał
emilek10

Sortuj wg