Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Ḍryāgan 22 lis 2015, 23:47
Znajdź niedowidzącą dziewczynę... A tak serio - masz pewnie jakieś zalety? To może je jakoś wyeksponuj. Każda potwora... itd. Przypomnij sobie bajkę "Piękna i bestia".
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Brzydota

przez missEscapist 22 lis 2015, 23:49
owsik, mam nadzieję, że próbowałeś z kobietami, które uważasz za równie brzydkie jak Ty.
missEscapist

Brzydota

przez owsik 23 lis 2015, 00:06
Zalety jak się jest brzydkim nie wiele dają, bo i tak się odpada przez brak urody. Tak próbowałem też z równie nie ładnymi co ja i zazwyczaj także byłem z byt nie w typie na randkę. Zdarzały mi się spotkania jednak udawało się dosłownie na tysiące niepowodzeń by pójść na jedną randkę. Do tego było widać, że tym kobietom się nie podobam, bądź zdarzało się, że robiłem za poczekalnie na lepszego faceta, albo nie odpowiadaliśmy sobie osobowością. Piękna i bestia to tylko bajka i nic więcej, a fakty są bardzo nie przyjemne. To brzydcy są nie w typie, a nie przystojni.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez owsik 23 lis 2015, 00:14
Niestety czuję się bezsilny, bo wiem, że na mój problem nic nie działa, to znaczy zmiana fryzury ciuchów itp. Jestem na tyle nieatrakcyjny fizycznie, że przegrywam na starcie, czuję się przez to jak przegrany życiowo.
Ostatnio edytowano 23 lis 2015, 00:15 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez Ḍryāgan 23 lis 2015, 00:15
No dobra, to jakie masz zalety?

Brzydota

przez owsik 23 lis 2015, 00:17
Ḍryāgan napisał(a):No dobra, to jakie masz zalety?

Dobry rozmówca, dowcipny, towarzyski , nawet śmiały, punktualny, pracuję.

Brzydota

przez Ḍryāgan 23 lis 2015, 00:19
owsik napisał(a):

No właśnie. Może zatem skup się na tym. Zacznij myśleć o pozytywach a nie o negatywach. Przestań myśleć, że jesteś brzydki. Zachowuj się jakbyś był super facetem. Zobaczysz, że zadziała... Bo ludzie zaczną cię postrzegać tak jak sam siebie postrzegasz. Grunt to reklama.

Brzydota

przez owsik 23 lis 2015, 00:24
Ḍryāgan napisał(a):
owsik napisał(a):

No właśnie. Może zatem skup się na tym. Zacznij myśleć o pozytywach a nie o negatywach. Przestań myśleć, że jesteś brzydki. Zachowuj się jakbyś był super facetem. Zobaczysz, że zadziała... Bo ludzie zaczną cię postrzegać tak jak sam siebie postrzegasz. Grunt to reklama.

To jest właśnie nie prawda. Też w to wierzyłem, ale to nie działa. W przypadku podrywu moja twarz czy nie raz wzrost rujnuje wszystko z góry. Jestem nie w typie dla kobiet i nie ma to znaczenia, że fajnie się ze mną rozmawia. Za dużo miałem takich sytuacji by w to jeszcze uwierzyć, że myślenie coś zmienia w przypadku podrywu. To mnie strasznie dołuje, bo widzę, że moja brzydota tak bardzo niszczy moje możliwości. Bycie brzydkim sprawia piekło, gdy chce się mieć randki miłość spełnioną. To jest koszmar być nieatrakcyjnym.

Brzydota

przez owsik 23 lis 2015, 00:41
Jestem tym załamany, bo ta przegrana życia. Zawsze mi będzie towarzyszyć. Wiecznie tylko za brzydki czasami za niski na randkę, a ja też chcę kogoś mieć. Też pragnę stworzyć związek z dziewczyną, która mi odpowiada i ja jej też. Niestety brzydota odbiera mi szansę.

Brzydota

przez bedzielepiej 23 lis 2015, 01:05
owsik napisał(a):Jestem tym załamany, bo ta przegrana życia. Zawsze mi będzie towarzyszyć. Wiecznie tylko za brzydki czasami za niski na randkę, a ja też chcę kogoś mieć. Też pragnę stworzyć związek z dziewczyną, która mi odpowiada i ja jej też. Niestety brzydota odbiera mi szansę.

Ok, ale czemu masz nick "owsik"?!?!?!?!?!

Brzydota

przez Christina 23 lis 2015, 01:07
?a ile masz wzrostu

Brzydota

przez bedzielepiej 23 lis 2015, 01:08
Nie wierzę, ten wątek ma już 3 lata XD

Brzydota

przez jetodik 23 lis 2015, 01:16
bedzielepiej,
Ok, ale czemu masz nick "owsik"?!?!?!?!?!

bo Twoje pytanie jest z dupy tak jak owsiki :>
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez jetodik 23 lis 2015, 01:26
bedzielepiej, przepraszam to było głupie co napisałem :-|
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Sortuj wg