Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez owsik 23 maja 2015, 22:42
ego napisał(a):
owsik napisał(a):Na szczęście dla mnie poza takimi kobietami jak ty spotkałem też szczere kobiety
Jak odróżniasz szczere kobiety od nieszczerych? czy przypadkiem nie po tym, że te pierwsze mówią Ci to, co chcesz usłyszeć?

Nie i dobrze to wiesz i nie baw się ze mną w erystyczne sztuczki.
Udowodniłem Ci bardzo mocno jak to wygląda w praktyce, oczywiście ty jesteś bardziej zdesperowana niż ja z frustrowany,
żeby wyszło po Twojemu. I teraz próbujesz udowodnić na podstawie tekstu od kobiety bądźmy tylko kolegami, że to prawie, to samo co randka, a nie przyjęcie takiej propozycji to nie mal szaleństwo.
Dlatego według Ciebie brzydka osoba mal to samo co przystojny, bo przecież takie teksty to nie mal okazja na miłość, ale uwierz mi ta argumentacja kupy się nie trzyma.

Brzydota

przez ego 23 maja 2015, 22:58
Ja myślę, że jednak tak, to jedyne kryterium wiarygodności kogoś dla Ciebie- gdy potwierdza Twoje tezy. Innego tutaj nie przedstawiłeś.

owsik, Ty nie masz problemu z brzydotą, tylko z brakiem zdolności paranormalnych- wydaje Ci się, że lepiej wiesz co inni myślą niż oni sami, to tego widzisz rzeczy, których istnienia udowodnić nie umiesz. Ale to akurat nic dziwnego, skoro masz słaby wzrok. ;)
ego

Brzydota

przez owsik 23 maja 2015, 23:10
ego napisał(a):
Ja myślę, że jednak tak, to jedyne kryterium wiarygodności kogoś dla Ciebie- gdy potwierdza Twoje tezy. Innego tutaj nie przedstawiłeś.

owsik, Ty nie masz problemu z brzydotą, tylko z brakiem zdolności paranormalnych- wydaje Ci się, że lepiej wiesz co inni myślą niż oni sami, to tego widzisz rzeczy, których istnienia udowodnić nie umiesz. Ale to akurat nic dziwnego, skoro masz słaby wzrok. ;)

,,Fajnie się czepiać czyjegoś wzroku po czepiaj się też kogoś, że jeździ na wózku tez będzie zabawnie co?"
Nawet jedna osoba na tym forum to jest jetodik potwierdziła, jak widzą mnie kobiety, że jestem fizycznie nie do zaakceptowania na randkę i to z góry. On specjalnie zrobił ten test z moim zdjęciem na swoich koleżankach, by potwierdzić bądź obalić mój tok rozumowania, Takich sytuacji, że jestem nie w typie mam tysiące, ale pewnie ty wiesz lepiej ode mnie.
Poza tym zdradziłaś się, że jesteś fałszywsza, normalnie kłamiesz. Właśnie z tym tekstem bądźmy tylko kolegami, bo bardzo dobrze wiesz co on znaczy dla kobiety, że to jest zazwyczaj kosz i oznacza odmówienie randki i wynika z wyglądu, szczególnie, gdy te słowa padają po obejrzeniu mojego zdjęcia. Więc skończ z tym fałszem, próbą udowodnienia, że brzydki ma niemal takie same szanse co przystojny mężczyzna na umówienie się na randkę. Wy kobiety równie mocno odrzucacie tylko za fizyczność co faceci, a może nawet jeszcze mocniej, bo zazwyczaj nie dajecie żadnych szans jak wam się ktoś bardzo nie podoba z wyglądu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez SrebrnaSowa 23 maja 2015, 23:20
jak widzą Cię DWIE KOBIETY!
Gdybym miała się przejmować ....dwoma facetami, tak jak TY tymi Dwoma...
To już chyba dawno powinnam się zmieszać z błotem i rzucić sępom na pożarcie.
Ogólnie ....czemu masujesz swoją wartość czyimiś opiniami ?
Jak ktoś ma zobaczyć Twoje piękno , skoro sam go w sobie nie widzisz?
To jest jak z miłością ( może dlatego i jedno i drugie póki co Ci nie wychodzi ) póki siebie nie pokochasz, to innej osoby też nie pokochasz.

Na prawdę jak ktoś już słusznie zwrócił uwagę ,zastanów się , nad wagą Twojego problemu.... jakby nie było trzymasz przy " życiu " prawie setną stronę .
INFP-T
4w5

Z każdym dniem , namiętniej całujesz swoją własną Noc...

Gustuję w tchnieniach myśli, o smaku niebieskich migdałów .

Brzydota

przez ego 23 maja 2015, 23:21
Owsik, ale tak właściwie, to o czym Ty chcesz jeszcze tutaj rozmawiać, skoro każdy, kto się z Tobą nie zgadza, to z definicji kłamca? Skoro już wszystko sam najlepiej wiesz, to czego jeszcze tu szukasz?
ego

Brzydota

przez owsik 23 maja 2015, 23:32
SrebrnaSowa napisał(a):jak widzą Cię DWIE KOBIETY!
Gdybym miała się przejmować ....dwoma facetami, tak jak TY tymi Dwoma...
To już chyba dawno powinnam się zmieszać z błotem i rzucić sępom na pożarcie.
Ogólnie ....czemu masujesz swoją wartość czyimiś opiniami ?
Jak ktoś ma zobaczyć Twoje piękno , skoro sam go w sobie nie widzisz?
To jest jak z miłością ( może dlatego i jedno i drugie póki co Ci nie wychodzi ) póki siebie nie pokochasz, to innej osoby też nie pokochasz.

Na prawdę jak ktoś już słusznie zwrócił uwagę ,zastanów się , nad wagą Twojego problemu.... jakby nie było trzymasz przy " życiu " prawie setną stronę .

Tak dwie to te co oceniał ktoś nie zależny plus to co mnie spotyka w życiu tysiące razy z byt nie w typie na randkę . Zobaczy moje piękno to takie głupie gadanie. Jak kobieta widzi na zdjęcia przystojnego to ocenia go jakiego przystojnego faceta niezależnie co on osobie myśli i na odwrót. Brzydal zawsze jest brzydalem nie ważne co osobie pomyśli. Ja osobie mogę myśleć, że jestem sułtanem jakiegoś kraju, ale realnie nim nie jestem. Można siebie nie nienawidzić,a i tak będziesz kochał i szanował pól świata. To co napisałeś to farmazony.
Ja tylko napisałem, że jest mi zle przez mój wygląd, bo wiecznie jestem nie w typie nie podobam się fizycznie. Nie potrzebuję negacji czegoś co jest faktem.

Brzydota

przez owsik 23 maja 2015, 23:36
ego napisał(a):Owsik, ale tak właściwie, to o czym Ty chcesz jeszcze tutaj rozmawiać, skoro każdy, kto się z Tobą nie zgadza, to z definicji kłamca? Skoro już wszystko sam najlepiej wiesz, to czego jeszcze tu szukasz?

Nie każdy kto neguje moje zdanie jest kłamcą ty nim jesteś, bo zdradziłaś się jak potrafisz kłamać byle było po Twojemu tym sensem rozumowania, że bądźmy tylko kolegami to zupełnie coś innego niż zwykłe odrzucenie randki, takie samo jak nie jesteś w moim typie itp.

Powiem Tobie tak, że dla samego żalenia, bo z takim wyglądem i tak nic innego mi nie zostało, a ja już z pewnością nie piszę tutaj po to, by spotykać, się z zaprzeczaniem iż brzydota nie jest przeszkodą w moim życiu. Ponieważ mam na to multum dowodów, że jednak jest i nie mam zamiaru sobie zaprzeczać. Mam nadzieje, że ta odp. Ciebie satysfakcjonuje.

Brzydota

przez ego 23 maja 2015, 23:57
owsik napisał(a):że bądźmy tylko kolegami to zupełnie coś innego niż zwykłe odrzucenie randki, takie samo jak nie jesteś w moim typie itp.
Gdzie coś takiego napisałam?

A popatrz teraz co Ty sam pisałeś napisałeś.. raz piszesz tak: JEŻELI KOBIETA CI MÓW PISZE BĄDŹMY TYLKO KOLEGAMI, TO CIE WŁASNIE OLEWA TO JEST KOSZ, ONA NIE MA ZAMIARU NIGDY SIĘ Z TOBĄ UMÓWIĆ NA RANDKĘ

a za chwilę piszesz tak:Właśnie z tym tekstem bądźmy tylko kolegami, bo bardzo dobrze wiesz co on znaczy dla kobiety, że to jest zazwyczaj kosz i oznacza odmówienie randki i wynika z wyglądu, szczególnie, gdy te słowa padają po obejrzeniu mojego zdjęcia.

Widzisz logiczną niekonsekwencję, w tym co sam piszesz? ( podkreślenie i pogrubienie moje)
Którą wersję, uważasz za "fakt", jakiego negacja jest kłamstwem?
ego

Brzydota

przez owsik 24 maja 2015, 00:08
Twoją wersje kiedy się czepiałaś, że jak ja mogłem odmówić kobiecie koleżeństwa po takim tekście. Bądźmy tylko kolegami i dawałaś mocno do zrumieniania, że to inna sytuacja, bo to inna sytuacja niż inne rodzaje odmowy randki, bo przecież mnie nie zna. Według Ciebie powinienem czuć się szczęśliwy, że tak coś takiego mnie spotkało. Wmawiałaś, że jak mogę twierdzić, że nie miałem propozycji randek.

Brzydota

przez hobbyturysta 24 maja 2015, 00:11
wstaw swoja gebe zrobimy ankiete i wyjdzie czy miales racje czy nie
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

Brzydota

przez owsik 24 maja 2015, 00:12
ego napisał(a):owsik, czyli nie wszystkie Cię całkiem olały, Ty je natomiast olałeś, bo chciały się zakolegować, a Ty byłeś desperatem, co mu chodziło od razu o randki i się jeszcze dziwisz, że ostatecznie też Cię olały... :silence:

Dobrze wiesz, że one mnie olały na starcie. Bo jeżeli kobieta mówi pisze tekst bądźmy tylko kolegami ewidentnie olewa faceta nie daje szansy na randkę dobrze to wiesz. A usilnie chciałaś mi udowodnić, że to prawie to samo co randka. Przystojniak na starcie nie słyszy takiego tekstu tylko kolega.

Brzydota

przez owsik 24 maja 2015, 00:14
hobbyturysta napisał(a):wstaw swoja gebe zrobimy ankiete i wyjdzie czy miales racje czy nie

Nie, bo już zdążyłem się w życiu przekonać, ze mam racje i nie mam zamiaru tego powtarzać kolejny raz, albo niech ktoś uwierzy mi na słowo, albo swoją niewiarę zachowa dla siebie.
Przede wszystkim jeżeli nie wierzy to niech nie próbuje negować mojego doświadczenia i na siłę udowadniać mi, że nie mam racji posuwając się nawet do kłamstwa.

Brzydota

przez jetodik 24 maja 2015, 07:41
owsik, na 100% wina wyglądu i wzrostu ze jeszcze nie znalazłeś partnerki taka prawda.

ja jestem wysoki i z ryja ujde w tłoku i pomimo zrypanej osobowości, zaburzonej, frustracji życiowej, zakompleksienia, nieogarnięcia, nieśmiałości, zaburzeń lękowych itd., nie narzekam na brak powodzenia (nie jestem też jakimś don juanem żeby nie było)
jedyna szansa dla Ciebie to przeprowadzka gdzieś do Azji może do Japoni?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez Nicholas1981 24 maja 2015, 07:47
Owsik, cały czas mam wrażenie, że miałbyś ochotę zastartować w wyborach na mistera universum, lub przynajmniej w kolejnej edycji Top model, tylko warunki Ci nie pozwalają. Jesteś strasznie skupiony na tym swoim wyglądzie. Swoją brzydotą tłumaczysz wszystkie niepowodzenia jakie Cię spotykają a to figę prawda, bo niepowodzenia odnoszą się raczej do charakteru. Można być pięknym jak Adonis i też nie mieć dziewczyny. Nic nie pomoże jak charakter paskudny. Bo chociaż na starcie faktycznie może wygląd nieco pomaga, to potem jest wielkie rozczarowanie. A propos tego "nie w typie" czy Ty przypadkiem nie zamieszczasz swojej foty na portalach randkowych i tam nie szukasz potwierdzenia brzydoty, którą uczyniłeś credo życiowym? A nie lepiej po prostu żyć? Nie szukać na siłę miłości, tylko być sobą? Jak będzie cię miała spotkać, to spotka. A jak nie, to spędzisz życie jako kawaler. Nie Ty jeden jesteś na tym forum pozbawiony drugiej połówki .
Nicholas1981

Sortuj wg