Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez nieboszczyk 23 maja 2015, 21:26
owsik napisał(a):
nieboszczyk napisał(a):urody też sie nie wybiera więc niema co ubolewać i sie katować

Ale przez brak wyglądu się cierpi. Brzydota często odbiera szanse na miłość związek. Czyli dość istotne kwestie w życiu człowieka. Dlatego czuję, że przegrałem życie, bo ja też chcę mieć szanse, a nie być wiecznie nie w typie.

blebleble.przez brak zdrowia sie cierpi,przez brak rodziny się cierpi,przez niechcianą inkarnacje się cierpi. gówien sie nie wybiera.robotem nie jesteś aby w każdej chwili się podrasować tylko mięsnym workiem na gówno biodegradowalnym bez śladu w przeciwieństwie do metali i szkła z którego wykonane są roboty.

Brzydota

przez owsik 23 maja 2015, 21:36
Ale chcę kochać i być kochany, a za to odpowiada wygląd.

Brzydota

przez ego 23 maja 2015, 21:41
owsik napisał(a):Czemu się tego tak uczepiłeś?
Czego się uczepiłam? I dlaczego Ci to przeszkadza?

Napisałem tylko, że było parę kobiet, które zamiast brzydki napisały mi kolega sens tego był ten sam,
Sens, który sam sobie "doszczekałeś"...bo przecież kobieta jak poznaje faceta przez internet, jeśli jest nim zainteresowana, to od razu powinna go zaprosić na randkę.. co ja mówię, do łóżka mu najlepiej powinna od razu wskoczyć, to byłby niepodważalny dowód na atrakcyjność faceta. ;)

a to, że się nie chciałem z nimi kolegować. Mam do tego prawo z kim się chcę zaznajomić, łaski nie potrzebuję.
Pewnie, że masz prawo, tylko potem się nie dziw, że nie masz znajomych kobiet, więc i nie masz szans na związek.

Na nikogo kijem nie wywijałem.
Kolegujesz się nadal z tymi kobietami, które nie chciały randki, a koleżeństwa?

Ty naprawdę starasz się udowodnić, że brzydcy sami sobie są winni, bo dostają propozycje nie do odrzucenia.
Nie brzydcy, tylko frustraci, którzy za wszelką cenę chcą pokazać, że rzekomo żadnej szansy nigdy nie dostali.
ego

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez nieboszczyk 23 maja 2015, 21:45
owsik napisał(a):Ale chcę kochać i być kochany, a za to odpowiada wygląd.

zbastuj.wyglądu sie nie wybiera.jak nie będziesz kochać i byc kochany to znajdz sobie pasję.jak ci nie wyjdzie z pasją to bezpiecznie siedz w domu i czytaj książki.poco sie denerwować i narażać sie na odrzucenie?

Brzydota

przez ego 23 maja 2015, 21:48
Kup sobie psa, będzie Cię kochał nie za Twój wygląd, a za to, że mu dajesz żreć.
ego

Brzydota

przez owsik 23 maja 2015, 22:01
ego napisał(a):
Kup sobie psa, będzie Cię kochał nie za Twój wygląd, a za to, że mu dajesz żreć.

Sam sobie daj żarcia. Oczywiscie, że jak kobieta Ci pisze bądźmy tylko kolegami, po obejrzeniu zdjęcia, gdy planujecie umówienie się to ma namyśli, że nie chce randki.
Kto powiedział, że nie mam koleżanek, oczywiscie, że mam. Bo w przeciwieństwie do takich jak ty, którzy wypisują farmazony, by udowodnić mało urodziwym ludziom, że sami są sobie winni, bo coś tam. Mam gadane, mam poczucie humoru, i nie jednokrotnie próbowałem podrywać dlatego wiem czym jest brzydota i jak objawia się w praktyce. Co to znaczy być nie w typie, bo rozmawiam z ludźmi czytam dowiaduję się, obserwuję. Jeszcze raz bo widzę, że ty nie jarzysz jak Ci kobieta odp. na propozycje randki, że widzi w Tobie tylko kolegę, to własnie Ciebie olewa i dokładnie prędzej nawet po latach umówi się przystojnym obcym niż Tobą.
A ty piszesz totalną bzdurę z tymi niby koleżeństwem, byli udowodnić, że brzydki jest sam sobie winny.
Większość osób chce z kimś być i to nie frustracja tylko normalna potrzeba. W przeciwieństwie do brzydali przystojny może tą potrzebę bez problemu zrealizować i nikt mu nie powie, że jest frustratem.
Ostatnio edytowano 23 maja 2015, 22:07 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez owsik 23 maja 2015, 22:03
nieboszczyk napisał(a):

zbastuj.wyglądu sie nie wybiera.jak nie będziesz kochać i byc kochany to znajdz sobie pasję.jak ci nie wyjdzie z pasją to bezpiecznie siedz w domu i czytaj książki.poco sie denerwować i narażać sie na odrzucenie?

Tego się nie da zastąpić pieskiem chomiczkiem czy książką. Wielu rzeczy często się nie wybiera, bezrobocia, biedy, chorób, a mimo wszystko ludzie się tym przejmują, bo to realnie wpływa na ich życie.
Tak samo jest z brzydota to realnie wpływa, na jakoś życia odbiera mi szanse na randki, miłość, związek, seks itd.

Brzydota

przez nieboszczyk 23 maja 2015, 22:10
ależ da się w pełni zastąpić.ja np kocham strzelectwo i lotnictwo.adrenalina nieprzeciętna.jednak ostatnio ze strzelectwem mi nie wyszło.jak zawsze miałem pecha który mnie prześladuje zawsze i wszędzie.właśnie bardziej boli utrata jednej z pasji.jak nie masz pasji to jakośc życia sięga dna i można umrzeć z braku dopaminy.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Brzydota

przez android 23 maja 2015, 22:14
owsik napisał(a):
ego napisał(a):

Sam sobie daj żarcia. Oczywiscie, że jak kobieta Ci pisze bądźmy tylko kolegami, po obejrzeniu zdjęcia, gdy planujecie umówienie się to ma namyśli, że nie chce randki.
Kto powiedział, że nie mam koleżanek, oczywiscie, że mam. Bo w przeciwieństwie do takich jak ty, którzy wypisują farmazony, by udowodnić mało urodziwym ludziom, że sami są sobie winni, bo coś tam. Mam gadane, mam poczucie humoru, i nie jednokrotnie próbowałem podrywać dlatego wiem czym jest brzydota i jak objawia się w praktyce. Co to znaczy być nie w typie, bo rozmawiam z ludźmi czytam dowiaduję się, obserwuję. Jeszcze raz bo widzę, że ty nie jarzysz jak Ci kobieta odp. na propozycje randki, że widzi w Tobie tylko kolegę, to własnie Ciebie olewa i dokładnie prędzej nawet po latach umówi się przystojnym obcym niż Tobą.
A ty piszesz totalną bzdurę z tymi niby koleżeństwem, byli udowodnić, że brzydki jest sam sobie winny.
Większość osób chce z kimś być i to nie frustracja tylko normalna potrzeba. W przeciwieństwie do brzydali przystojny może tą potrzebę bez problemu zrealizować i nikt mu nie powie, że jest frustratem.

to musi być prowokacja :great:

no ale dobra @owsik: jeśli piszesz to na serio to twoim największym problemem nie jest brzydota, naprawdę :-)
https://www.youtube.com/watch?v=Bbz2Hn0nNp4
Pauline Oliveros, Stuart Dempster & Panaiotis - Deep Listening
polecam.

Brzydota

przez ego 23 maja 2015, 22:17
owsik napisał(a):Oczywiscie, że jak kobieta Ci pisze bądźmy tylko kolegami, po obejrzeniu zdjęcia, gdy planujecie umówienie się to ma namyśli, że nie chce randki.
Jak kobieta nie chce randki w danej chwili, to znaczy że nigdy jej nie będzie chciała?

Większość osób chce z kimś być i to nie frustracja tylko normalna potrzeba
Jeśli jest to jedyna życiowa potrzeba, przysłaniająca wszystko inne, to można mówić tylko o frustracji.

Jeszcze raz bo widzę, że ty nie jarzysz jak Ci kobieta odp. na propozycje randki, że widzi w Tobie tylko kolegę, to własnie Ciebie olewa i dokładnie prędzej nawet po latach umówi się przystojnym obcym niż Tobą.

owsik, póki co To Ty jeszcze nie zajarzyłeś, że rozmawiasz w tym monecie z kobietą i chcesz jej udowodnić, że wiesz lepiej od niej samej, co ona ma myśli mówiąc to czy tamto, obcemu facetowi w internecie... Nie wydaje Ci się to kuriozalne?
ego

Brzydota

przez owsik 23 maja 2015, 22:30
ego napisał(a):
owsik napisał(a):Oczywiscie, że jak kobieta Ci pisze bądźmy tylko kolegami, po obejrzeniu zdjęcia, gdy planujecie umówienie się to ma namyśli, że nie chce randki.
Jak kobieta nie chce randki w danej chwili, to znaczy że nigdy jej nie będzie chciała?

Większość osób chce z kimś być i to nie frustracja tylko normalna potrzeba
Jeśli jest to jedyna życiowa potrzeba, przysłaniająca wszystko inne, to można mówić tylko o frustracji.

Jeszcze raz bo widzę, że ty nie jarzysz jak Ci kobieta odp. na propozycje randki, że widzi w Tobie tylko kolegę, to własnie Ciebie olewa i dokładnie prędzej nawet po latach umówi się przystojnym obcym niż Tobą.

owsik, póki co To Ty jeszcze nie zajarzyłeś, że rozmawiasz w tym monecie z kobietą i chcesz jej udowodnić, że wiesz lepiej od niej samej, co ona ma myśli mówiąc to czy tamto, obcemu facetowi w internecie... Nie wydaje Ci się to kuriozalne?

Nie z prostej przyczyny ponieważ wiem co mnie w życiu spotykało i wy kobiety lubicie mówić jedno,a robić drugie. Wy bardzo często kłócicie się, że nie patrzycie na wygląd, że liczy się dla was poznanie faceta itp. Po czym robicie dokładnie coś na odwrót. Na szczęście dla mnie poza takimi kobietami jak ty spotkałem też szczere kobiety, które mi powiedziały co dla was znaczy naprawdę tekst bądźmy tylko kolegami. Czytałem też prace Prof Nęckiego mam koleżanki dlatego wiem jak to działa w praktyce. Boli Ciebie to, że brzydki raczył odmówić kobiecie koleżeństwa przecież brzydki powinien łaskawie się ukorzyć i bardzo dziękować za to, że zamiast randki ma propozycje ochłapa w postaci znajomości. Znam to z praktyki zupełnie inne standardy stosujecie w stosunku do przystojnych,a do brzydkich mężczyzn. Przyznaję, że to działa w obie strony faceci też tak robią w przypadku pięknych kobiet.
Ostatnio edytowano 23 maja 2015, 22:35 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez owsik 23 maja 2015, 22:32
Android
Na szczęście mam, gdzieś Twoje zdanie. Od początku się uwzięłaś na brzydkie osoby i chcesz udowodnić, że brzydcy nie mają problemu.

Brzydota

przez owsik 23 maja 2015, 22:34
nieboszczyk mi nawet najciekawsza pasja nie jest wstanie zastąpić potrzeby bycia z kimś, bo czym innym jest seks, czy randka, a czymś zupełnie innym czytanie ciekawej książki.

Brzydota

przez ego 23 maja 2015, 22:39
owsik napisał(a):Na szczęście dla mnie poza takimi kobietami jak ty spotkałem też szczere kobiety
Jak odróżniasz szczere kobiety od nieszczerych? czy przypadkiem nie po tym, że te pierwsze mówią Ci to, co chcesz usłyszeć?
ego

Sortuj wg