Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez libertynka 23 sie 2014, 20:50
nie ma co narzekać na wygląd, przecież w niektórych sytuacjach i tak się gasi światło :mrgreen: na mnie np mega silnie działa zapach, to też w końcu jakiś element wizerunku i może przyciągać lub odpychać.
a właśnie, pod koniec zlotu jak wszyscy z wszystkimi się ściskali, któryś z chłopaków zostawił mi na kurtce zapach męskich perfum i chodziło za mną jeszcze 2 dni po zlocie :P
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

Brzydota

przez carlosbueno 23 sie 2014, 20:52
JERZY1962 napisał(a):
Doberman napisał(a):Ta broda wygląda dobrze tylko na zdjęciach. Z resztą zarost rośnie mi tylko w miejscu widocznym na zdjęciu, na reszcie twarzy nie.

Masz dobrze nie masz dużo do golenia tak jak ja musze całą twarz golić a tak jak bym miał jak Ty to tylko ciach prach i już po goleniu.

Zawsze zazdrościmy tego czego nie mamy, wielu facetów zazdrości mi wzrostu a dla mnie to nic ciekawego, kobiety z dużymi cyckami tez narzekają że wolałyby mniejsze a te z małymi chciałyby większe itd, itd człowiekowi nigdy nie dogodzisz.

-- 23 sie 2014, 20:54 --

libertynka napisał(a):nie ma co narzekać na wygląd, przecież w niektórych sytuacjach i tak się gasi światło :mrgreen: na mnie np mega silnie działa zapach, to też w końcu jakiś element wizerunku i może przyciągać lub odpychać.
a właśnie, pod koniec zlotu jak wszyscy z wszystkimi się ściskali, któryś z chłopaków zostawił mi na kurtce zapach męskich perfum i chodziło za mną jeszcze 2 dni po zlocie :P

To na pewno nie ja, bo ja tylko dezodorant w sztyfcie miałem, szkoda mi było miejsca w plecaczku na perfumy a może to błąd. :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

Brzydota

przez libertynka 23 sie 2014, 20:59
carlosbueno, no jasne, że błąd :) powiem Ci, że jak ktoś pachnie podobnie jak mój pierwszy facet (a w zasadzie partner seksualny), to od razu mam skojarzenia, w zasadzie bez względu na wygląd :) to się jakoś koduje w głowie i automatycznie się kojarzy
vel veganka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez owsik 23 sie 2014, 21:05
Doberman napisał(a):
carlosbueno napisał(a):
Doberman napisał(a):carlosbueno, Pieprz, zarost to ja mam bardzo rzadki i nawet nie mam go na całej twarzy, a mutacji jeszcze nie miałem, a mam 20 lat.

Przecież masz brodę, ja bym się chyba takiej szybko nie doczekał, zresztą teraz i tak mam mocniejszy zarost niż gdy miałem 20 lat i goliłem się 1-2 razy w miesiącu.
Ja też w biodrach szeroki jestem ale na szczęście w barach też, u mnie to rodzinne akurat.

Ta broda wygląda dobrze tylko na zdjęciach. Z resztą zarost rośnie mi tylko w miejscu widocznym na zdjęciu, na reszcie twarzy nie.

Doberman ja bym się z Tobą zamienił na urodę i zarost też, mój zarost prawie nie istnieje, jest bardzo rzadki takie kozie kłaczki. Nawet po tyg nie golenia nie za dużo widać na mojej twarzy . Mam 28lat jestem też niski ledwo 165cm może 164cm zawsze byłem bardzo niski.

Brzydota

przez carlosbueno 23 sie 2014, 21:15
libertynka napisał(a):carlosbueno, no jasne, że błąd :) powiem Ci, że jak ktoś pachnie podobnie jak mój pierwszy facet (a w zasadzie partner seksualny), to od razu mam skojarzenia, w zasadzie bez względu na wygląd :) to się jakoś koduje w głowie i automatycznie się kojarzy

Jak odwiedzę Cie kiedyś w Wawie to się wyperfumuje tylko nie wiem jakiego ten facet zapachu używał. :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

Brzydota

przez Doberman 23 sie 2014, 21:18
owsik, ja nie jestem dużo wyższy od Ciebie.
Doberman

Brzydota

przez owsik 23 sie 2014, 21:20
Może i tak, ale dużo przystojniejszy ode mnie jesteś.

Brzydota

przez Doberman 23 sie 2014, 21:24
owsik napisał(a):Może i tak, ale dużo przystojniejszy ode mnie jesteś.

Ciężko mi potwierdzić lub zaprzeczyć, nie widziałem Cię.
Doberman

Brzydota

przez owsik 23 sie 2014, 21:29
To to prawda, ale serio jestem dużo brzydszy.

-- 23 sie 2014, 20:39 --

To znaczy według mnie ty nie mieścisz się w zbiorze ludzi brzydkich.

Brzydota

przez libertynka 23 sie 2014, 21:52
carlosbueno napisał(a):Jak odwiedzę Cie kiedyś w Wawie to się wyperfumuje tylko nie wiem jakiego ten facet zapachu używał. :mrgreen:

a to ja Ci mogę powiedzieć jeśli się mnie nie boisz :mrgreen:
vel veganka

Brzydota

przez owsik 23 sie 2014, 22:12
Faktycznie, ładny zapach pomaga facetowi. Niestety jak się jest tak brzydkim jak ja to ten dodatek na nie wiele się zdaje.

Brzydota

przez papierowykot 23 sie 2014, 22:45
owsik napisał(a):Faktycznie, ładny zapach pomaga facetowi. Niestety jak się jest tak brzydkim jak ja to ten dodatek na nie wiele się zdaje.

+ błędy językowe
Przestań się myć. Wtedy będziesz kompletny.

Brzydota

przez owsik 23 sie 2014, 22:50
papierowykot o co ci chodzi?

Brzydota

przez Arhol 23 sie 2014, 23:00
papierowykot, Ostatnie upomnienie,jeszcze 1 prowokacyjny/obrażający kogoś post i poleci nagroda.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg