Problemy ze snem ( senność, bezsenność, sny itd. itp...)

Inne zaburzenia.

przez anies28 06 maja 2006, 15:08
a co wtedy jezeli kogos swiatło księzyca uspokaja albo nap słuchanie bajek o wrózkach lub słonce ,deszcz ....albo 1000 innych rzeczy....pozdro
"Nikt nie zdobywa oświecenia poprzez wyobrażenie sobie świetlanych kształtów, ale poprzez uświadomienie sobie ciemności".

przez venom 06 maja 2006, 15:31
ale te 90 postow zawiera prawde a ty tylko piepszysz glupoty
"...Żadnych kajdanków czy czegoś w tym rodzaju.
Kiedy nas już spisali na komisariacie, zabraliśmy
Tych gliniarzy na obiad na Mulberry Street...
Następnego dnia znów działaliśmy w najlepsze..."

przez anies28 06 maja 2006, 15:36
przepraszam ze sie wpieprzam:)alo moze gdybys czasem tego pieprzenia chciał posłuchac to byłoby Ci latwiej albo moze czegos bys sie dowiedział....a mnie cieszy ze on pieprzy i oby tak pieprzył dalej....mi np w jakis tam sposób pomógł ...bo do lekarza ide dopiero 23 ...no to tyle mojego bla bla bla
"Nikt nie zdobywa oświecenia poprzez wyobrażenie sobie świetlanych kształtów, ale poprzez uświadomienie sobie ciemności".

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kochajacy 06 maja 2006, 16:40
anies28 napisał(a):przepraszam ze sie wpieprzam:)alo moze gdybys czasem tego pieprzenia chciał posłuchac to byłoby Ci latwiej albo moze czegos bys sie dowiedział....a mnie cieszy ze on pieprzy i oby tak pieprzył dalej....mi np w jakis tam sposób pomógł ...bo do lekarza ide dopiero 23 ...no to tyle mojego bla bla bla

anies28 bardzo ci dziekuje , w tej calej krytyce jaka na mnie splywa , choc jeden malenki wyraz tego ze nie jestem tu calkowicie zbedny mnie motywuje
do tego bym tu pozostal i "piepszyl" dalej :D
jeszcze raz dzieki
pozdro
"Człowiek doskonały posługuje się swym umysłem jak zwierciadłem. Zwierciadło niczego nie chwyta, niczego nie odrzuca; przyjmuje, lecz nie zatrzymuje." / Czuang Tsy /

przez agapla 06 maja 2006, 16:55
Wydaje mi się że raczej nie ma znaczenia to przy nerwicy ale , trzeba wziąć pod uwagę że kazdy jest inny i na swój sposób może reagować( jak np lunatycy) , ja czasem nie mogę zasnąć jak jest pełnia.Kiedyś ludzie wierzyli w dużą moc księżyca , a ci którzy na niego reagowali ( w najróżniejszy sposób ) byli posądzani o kontakty z siłami ponadprzyrodzonymi.Tak było kiedyś a czy ktoś w to wierzy to indywidualna sprawa.W kazdym razie ja uwielbiam noc i księżyc.Pozdrowionka ;)

przez anies28 06 maja 2006, 17:28
Szanowny Panie Kochajacy :D :D hehe nie zle od nowa....słuchaj nie masz mi za co dziekowac...pisze poprostu co czuje, na pewne sprawy spojrzałam z innego punktu i to ja powinnam podziekowac ...pozdrawiam :mrgreen: :mrgreen:

przez cenedra_20 06 maja 2006, 17:43
No toś mnie pocieszył DA. Serio uważam, że księżyc nie ma tu nic do rzeczy :D
Ps. Kochający tyle było o tolerancji i sam się na nią powoływałeś a tu nagle naskakujesz na Venoma i to w dość uszczypliwy sposób..... Jakoś ciężko mi zrozumieć powód, dla którego tak łatwo odstępujesz od zasad, które głosisz.
"Each light between sunrise and sunset is worth dying for at least once"

przez dalilah 06 maja 2006, 22:40
co do ksieyca to zauwazylam ze gorzej mi sie zasypia i czesciej sie budze dy swieci ksiezyc (szczgonie w pelni), a musze spac przy odsloneitych oknach (zasloneite wywoluja u mnie klaustrofobie)
Secret Garden "Nocturne" - opowiesc o mnie

przez Małpka1 07 maja 2006, 08:50
dalilah napisał(a):co do ksieyca to zauwazylam ze gorzej mi sie zasypia i czesciej sie budze dy swieci ksiezyc (szczgonie w pelni), a musze spac przy odsloneitych oknach (zasloneite wywoluja u mnie klaustrofobie)

no znalazła sie jedna odpowiedź na "tak" więc może jednak troszke prawdy w tym jest, każdy jest inny i faktycznie reaguje w dowolny sposób.Ja w każdym razie dzisiaj spałam przy zasłonietym i znów nie miałam problemu, a raczej nie wydaje mi sie żebym to sobie wmówiła. Dawno temu jak byłam dzieckiem słyszałam ,że osoby słabsze psychicznie w czasie pełni popełniały samobójstwa, dziadek mi mówił bym nie patrzyła w księżyc gdy jest pełnia...niezłe hehe :P
-one life-million mistakes-

przez Misjaprof.Gąbki 07 maja 2006, 23:23
za 4 dni kolejna pełnia - i znowu przypływ na morzu :)
napewno siły kosmiczne wpływają na naszą kochaną planetkę i nie ma w tym nic nadzwyczajnego. a ze człowiek to takie dziwne indywiduum, które zapomialo ze jest czastka wszechswata czasem wpada w wielkie zadziwienie gdy uslyszy w sobie nature.

7 maja.2006

przez Werty 10 maja 2006, 22:57
Bulhakow napisal takie zdanie w "Mistrzu i Malgorzacie"

I w nocy i przy ksiezycu nie zaznam spokoju! O bogowie! O bogowie moi!

przez Krzysztof 15 maja 2006, 16:22
Ja zauważyłem że rzeczywiście przy pełni księżyca jestem niespokojny, gorzej spię i czasem lunatykuje - ale to miałem od zawsze, jeszcze przed nerwicą. Podobno tak mają raki (ich planetą jest księżyc)

przez Magda-27 15 maja 2006, 18:04
Ja zauważyłem że rzeczywiście przy pełni księżyca jestem niespokojny, gorzej spię i czasem lunatykuje - ale to miałem od zawsze, jeszcze przed nerwicą. Podobno tak mają raki (ich planetą jest księżyc)

Ja też jestem rak i nigdy nie zauważyłam wpływu księżyca na mój sen. Pełnia, czy nie, śpie jak zabita ;)
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez Crystalia 15 maja 2006, 19:16
Kiedy jest pełnia to często się budzę i śnią mi się wtedy największe koszmary :(
Odwaga jest podążaniem w nieznane wbrew swoim obawom. Nie oznacza ona braku lęku.

Sortuj wg