Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problemy ze snem ( senność, bezsenność, sny itd. itp...)


Kachur

Rekomendowane odpowiedzi

rogue napisał:

pocalunek (najlepszy w zyciu wlasnie ten - zdarzyl mi sie w snie)

hmmm, podobnie najfajniejsze buzi dostałem we śnie

 

Mi też.Najlepszy pocałunek we śnie,najlepszy seks we śnie...trochę smutne. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

góry, chmury, strumień, wodospad, widok z lotu ptaka, poczucie bliskości i szczęścia, zrozumienie, wiatr, tęcza, dobre zdjęcie, słońce, narodziny kiciusia, łzy partnera, szczerość przyjacielam, zar ogniska,smak jagód, zimna woda, widoki ze szczytów, bujanie na hamaku, tulenie w nocy, noc na dworze, przy ognisku, gwiazdy na wyciagnięcie ręki, ...cisza....sen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaskinia, swiatlo, kawalki szkla w ktorych odbijaja sie kolorowe refleksy,samotnosc, zdziwienie, spokoj, lamiglowka...ukladam ze szkla...

 

Brrrr "Królowa Śniegu" mi się przypomniała ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi osobiście właśnie różnie przebiega: nie raz mam okresy że przez 1 m-c nie muszę brać żadnych środków by zasnąć, raptem nagle znów przychodzi okres(na szczęście rzadko się to zdaża) że muszę coś zażyć. Ale ogólnie staram się bardzo myśleć że jest ok.mam główny problem z nabraniem powietrza tak swobodnie by w pełni odetchnąć , jesli to mi sie nie uda juz leżąc mam praktycznie noc do kitu.Ale na ogół sama z tym walczę bez jakichkolwiek lekarstw-czasem sie udaje czasem nie.. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę tym co zasypiają spokojnie:), u mnie jest różnie mam okresy kiedy śpię spokojnie (od kilku dni cieszę się tym błogim stanem) ale często nie mogę zasnąć budzę się co chwila jak tylko zasnę i nie mogę się doczekać kiedy będzie poranek noc mi Sie dłuuuuży a ja nie mogę spać i nie mogę ,zawsze wtedy pojawiają się przeklęte myśli lęki obawy przed wszystkim i ciężko mi to pokonać, ale staram się i narazie jakoś powoli daje rade, leków nigdy nie brałam i nigdy nie chciałabym zacząć brać wiec narazie staram sie panować nad sobą jak tylko sie da :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×