Problem nadmiernego pocenia

Inne zaburzenia.

Re: uczucie goraca, pocenie sie.....

przez gab88 05 wrz 2010, 17:29
Dołączam się do pytania lizard: leczy ktoś podobne objawy. Osobiście, sam zmagam się z nadpotliwością od 3 lat, leje się ze mnie zawsze, wszędzie, nie zależnie od temperatury. Zbadałem tarczyce, nerki, cukier i wszystko było w normie. Zastanawiam się czy nie udać się do psychiatry i tu moje pytanie: psychiatra czy psycholog? Psychiatra jest lekarzem i może przypisać leki, a u psychologa będę siedział i opowiadał o swoim problemie. Jak sądzicie? Czy ktoś leczył się w podobny sposób. Problem nadpotliwości strasznie destruktywnie wpływa na moje życie. Wpadam w straszne depresję z tego powodu bo nie moge poznawać w ogóle nowych ludzi, a z resztą, Ci co mają ten problem wiedzą jak to jest. Jestem jedną z tych osób, która nie wyjdzie wieczorem ze znajomymi tylko dlatego, że w lokalu będzie duszno, gorąca, a ja będę miał koszulkę morką, tak jak bym ją przed chwilą wyjął z pralki.

przez sebastian86 10 wrz 2010, 16:15
ja sie z tym zmagalem wiele lat i obecnie troszke stracilo to na mocy ale unikam stresujacych sytuacji wiec nie wiem na ile mi to przeszlo
We Are The Champions 2016(L)

przez kuba94 04 paź 2010, 12:20
Ja też mam coś takiego od ok 2 lat. Głównie pocą mi się ręce gdy jestem w niekomfortowej sytuacji. W szkole było to nie do wytrzymania, musiałem co chwilę wychodzić myć ręce, bo cały zeszyt robił się od tego wilgotny. Często przy tym sinieją mi dłonie.
kuba94

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

uczucie goraca, pocenie sie.....

przez sebastian86 22 kwi 2011, 15:16
jak sobie radzicie z nadpotliwoscia?

przez wiejskifilozof 24 kwi 2011, 15:07
Ja kiedy oglądam jakiś program w tv , potrafię z emocji , robi mi się gorącą otworzyć okno .Mimo,że może być wtedy ze 30 stopni mrozu .

przez dekiell 24 kwi 2011, 18:14
u mnie a jestem chory na (fobię społeczną) - (ERYTROFOBIĘ) i ciągle robi mi się gorąco ale na gębie.... robię się czerwony jak cegła częstooooooooooo.
mam przewalone o 100 procent gorzej !

Tabletki na pocenie

przez Natusia 09 cze 2011, 10:02
Czy można brać tabletki na bazie szałwii i pachnotki razem z antydepresantami ?
...śmierć jest spokojna łatwa życie jest trudniejsze...

Tabletki na pocenie

przez linka 09 cze 2011, 10:14
To nie dziurawiec - więc żadne dziwne reakcje zachodzić nie powinny :)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Tabletki na pocenie

przez Natusia 09 cze 2011, 10:15
linka dziękuje za odpowiedź ;)
...śmierć jest spokojna łatwa życie jest trudniejsze...

Tabletki na pocenie

przez celineczka3 09 cze 2011, 13:56
Można, tylko trzeba zrobić min. 3 godziny przerwy między braniem leków, a tego preparatu, jak zresztą w każdym przypadku mieszania jakichkolwiek leków i ziół.
celineczka3

Tabletki na pocenie

przez uzytkownik 09 cze 2011, 14:09
Można, tylko trzeba zrobić min. 3 godziny przerwy między braniem leków, a tego preparatu, jak zresztą w każdym przypadku mieszania jakichkolwiek leków i ziół.

Weź bajek nie opowiadaj, ok? :great:
uzytkownik

Tabletki na pocenie

przez celineczka3 09 cze 2011, 16:06
uzytkownik napisał(a):

Weź bajek nie opowiadaj, ok? :great:

Ja tylko powtarzam to co słyszałam w aptece i od lekarza na ten temat. Może też warto byłoby to zrobić, a potem twierdzić, że opowiadam bajki.
Konieczność robienia przerwy wynika z tego, że zioła mogą zawierać substancje blokujące aktywność enzymu, metabolizującego leki psychotropowe, co może skutkować w najlepszym przypadku podniesieniem poziomu leku we krwi, w najgorszym zaś przedawkowaniem. Zresztą sama kiedyś doświadczyłam takiego efektu po wymieszaniu psychotropu z suplementem diety, dlatego wiem co mówię. Zioła to nie cukierki, jak by mogło się komuś zdawać.
celineczka3

Tabletki na pocenie

przez sebastian86 06 lip 2011, 21:57
no i nie pomagają te tabletki raczej...ludzie znacie jeszcze jakies preparaty?

Problem nadmiernego pocenia

przez sebastian86 10 lip 2011, 14:27
jaki znacie najskuteczniejszy sposob na nadpotliwosc oprocz antyperspirantow i szalwi?

Sortuj wg