Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

przez Czarownica_Akara 14 cze 2006, 22:27
Tylko, że ja nie wiem jaki jest sens tego wszystkiego, próbowalam znalezc sobie jakis cel hehehe nie mam nic, nic!! nie widze tak naprawde nic pozytywnego, dusze sie tu....wiesz jak to jest nie mieć celu???
" Wlasna, wolna i swobodna wola stanowi
najkorzystniejsza korzysc, w skutek ktorej
diabli biora wszystkie systemy i teorie "

F. Dostojewski

przez anita27 14 cze 2006, 22:31
Wiem co znaczy miec jedne z najgorszych objawow tego paskudztwa.Czy wiesz co sie dzieje z czlowiekiem ktory sie chce zabic,w trakcie to jest okropne uczucie.Nie chce juz tego sobie nawet przypominac ale najgorsze jest pozniej kiedy zyjesz z ta swiadmoscia co chcialas zrobic.ilu ludzi zranisz doprowadzisz do rozpaczy.Sami szukamy sobie celu i wyznaczamy tor,do nas nalezy nasze zycie i szanujmy go jak umiemy
Szczęście jest jak motyl. Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu!

przez didado1 14 cze 2006, 22:45
Czarownica_Akara
czy zdajesz sobie sprawę jaki ból możesz sprawic bliskim swym odejściem :?: :?: :?:
Czarownica_Akara napisał(a):Może znacie jakieś szybkie sposoby na śmierć?? tak żeby nie bolało...

:shock:
Twój cel nie sprawianie bólu najbliższym :!: :!: :!:
pozdrawiam
znikłam i mnie nie ma .........

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Hollow 14 cze 2006, 23:58
didado1 napisał(a):czy zdajesz sobie sprawę jaki ból możesz sprawic bliskim swym odejściem

Do diabła, przecież pisze, że chce zranić!

Rozumiem, Akara. Kiedy o tym myślę też chcę, żeby zapłacili. Żeby poczuli moją wściekłość i męczyli się jak ja.
Świat bywa okrutny, ale są ludzie i są rzeczy dla których warto żyć. Nawet jeśli jeszcze ich nie spotkaliśmy. Wiem, że to trywialne i niewiele znaczy. Bo cóż to może znaczyć, kiedy boli tak, że myśl o śmierci daje ukojenie.

Jeśli to zrobisz wygra ignorancja. To zrozumiałe, że chcesz zadać ból, ale nie warto w ten sposób udowadniać błędu komuś, kto na Ciebie nie zasługuje. Podporządkujesz mu się w ten sposób. Skoro rani - odejdź od niego.

Akara... Nie odbieraj nam wiary pozwalając na triumf nieczułości. Wybacz, że nie umiem Ci teraz pomóc. I proszę, zostań.

[ Dodano: Czw Cze 15, 2006 12:09 am ]
Czarownica_Akara napisał(a):wiesz jak to jest nie mieć celu???

Ja wiem, Czarodzejko. I mimo tego przeżyłem chwile, dla jakich warto było żyć, przejść każde cierpienie. Choć były też takie, których żadne szczęście nie wynagrodzi. Sprzeczne? Tak, to uczucia. To, że teraz czujesz to drugie nie znaczy, że obiektywnie życie jest przegrane, ani tymbardziej, że nie poczujesz szczęścia, które ukoi ból i nada sens...
Ostatnio edytowano 15 cze 2006, 00:19 przez Hollow, łącznie edytowano 1 raz

przez snaefridur 15 cze 2006, 00:10
Nie warto tego robić tylko po to,żeby im coś udowodnić.Im nie musisz nic udowadniać.Nie warto.Zostaw faceta,znajomych.Nie dla nich żyjesz,tylko dla siebie.
Nie odbieraj sobie szansy na szczęście,bo napewno wiele jest tych chwil na które warto czekać.
snaefridur

przez Angelika 15 cze 2006, 00:32
Prosze nie rezygnuj,wszyscy jestesmy tutaj dla Ciebie i jestesmy takze dla nas aby sie nawzajem wspierac.Nie jest latwo wiem o tym ale naorawde warto,na pewno masz dla kogo zyc i masz jakies marzenia ktore chcialabys aby sie spelnily,to tylko nerwica ona wlasnie chce nas zniszczy ale ni edajmy sie jej manipulowac nami,nie sluchaj jej,pomysl co jest dla Ciebie najwazniesze,pomysl o sobie.Jestem calym sercem z Toba jesli potrzebujesz porozmawiac pisz do mnie smialo.
Angelika

przez Hollow 15 cze 2006, 00:33
Bezsilna złość. Bo znam te uczucia i nie umiem ich ukoić.
Daj sobie czas. Czym jest dzien wobec wieczności? Lub nicości. Daj sobie szansę, by wytchnienie. Prawdziwe, rzeczywiste - takie, które odczujesz. Daj szanse nam.

przez Artur 15 cze 2006, 00:40
Nie poddawaj się ja borykam sie z ta choroba przez 10 lat i wieke razy zalamywałem rece nawet dziś mialem ten zły dzień , jest ciezko ale nie pozostaje mi nic innego jak iśc dalej i walczyc nawet o kazdy dzien . Szkoda odchodzic bez walki !!!!!!
Ja nie zamierzam chce walczyc choćby to trwało i całe wieki . pozdrawiam

przez atrucha 15 cze 2006, 00:55
:idea:
Ostatnio edytowano 15 cze 2006, 01:35 przez atrucha, łącznie edytowano 1 raz
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez Hollow 15 cze 2006, 01:28
atrucha napisał(a):Odwaga czy tchórzostwo..?

Nie ma nic wspólnego z jednym ani drugim.

przez kochajacy 15 cze 2006, 09:19
Czarownica_Akara gdy zobaczylem to co napisalas ciarki przebiegly mi po plecach :( przylaczam sie do poprzednikow z goraca prosba do ciebie o to bys wykrzesala z siebie ta sile ktora tkwi gdzies gleboko w sercu by ona pomogla ci przetrwac

zawsze nie moze byc zle ,w koncu musi byc lepiej :!:

wiem ze nie jestem w stanie znalesc slow ktore moglyby przerwac twoj przeszywajacy wnetrze bol, lecz wiem tez ze kiedy cierpienie duszy narasta do takiego stopnia ze czlowiek nie jest juz w stanie go wiecej pomiescic ono peka i niespodziewanie sie konczy :!:
wiem tez co znaczy bezsilnosc i czarne mysli kiedy to sens zycia umyka z pola widzenia i przeslania go ogromna czarna chmura smutnych mysli i wyobrazen
ta paralizujaca czarna chmura nie przepuszcza promieni slonca ale jedno jest pewne :!:
te promienie sa :idea:
te promienie slonca to wiara i nadzieja
gdy bylo mi bardzo ciezko natrafilem na slowa wypowiedziane przez s.p. Jana Pawla 2-go Wielkiego
ktorym zaufalem
pozwolily mi one przeczekac i wytrwac wbrew moim slabosciom
"Chrystus słyszy wołanie tych, którzy płyną łodzią miotaną przez burzę (por. Mk 4, 35-41). Jest przy nich, aby dopomóc im w żegludze i doprowadzić do portu, gdzie znów zaznają spokoju. "

zycze ci bys odnalazla w sobie moc i radosc w kazdej chwili twojego zycia
pozdrawiam cieplo
nie poddawaj sie nigdy :!: :idea:
trzymaj sie :!:
"Człowiek doskonały posługuje się swym umysłem jak zwierciadłem. Zwierciadło niczego nie chwyta, niczego nie odrzuca; przyjmuje, lecz nie zatrzymuje." / Czuang Tsy /

przez didado1 15 cze 2006, 10:20
Hollow napisał(a):didado1 napisał:
czy zdajesz sobie sprawę jaki ból możesz sprawic bliskim swym odejściem

Do diabła, przecież pisze, że chce zranić!

do diabła i właśnie chodzi o to żeby tego nie robic :!: :!: :!:
pozdrawiam
znikłam i mnie nie ma .........

przez Smutna... 15 cze 2006, 11:01
Nie mów że nikt Cię nie rozumie..my wszyscy tutaj dobrze Cię rozumiemy wiemy jaki to ból być odrzucanym i nierozumianym wśród ludzi...ale mamy chociaż forum..Wiem jakie to okropne tak się męczyć..bylam kiedyś w sytuacji podobnej do Ciebie...też chciałam to zrobić jednak się bałam bo pomimo wsyzstko wirzę jeszcze w Boga..modlitwa czasami daje mi siłę gdy jest naprawdę źle...a było ze mną tragicznie wtedy teraz też często mam takie myśli gdy cierpięjestem sama...ale pomimo wszystko jeszcze wierzę bo jeszcze jest forum chociaż...mogłabyś zrobić krzywdę tylko sobie...a przecież jeszcze ktoś jednak może na Ciebie czekać, potrzebować Cię równie smutna i nieszczęsliwa, zagubiona osoba jak Ty...
Nie jesteś z tym sama..ja dobrze Cię rozumiem
Powodzenia i nie poddawaj się nigdy takim myślom na pewno masz po co żyć..nawet jeśli nie dla kogoś to chociażby dla siebie...

przez Eva 15 cze 2006, 11:14
Kochanie życie jest piękne tylko czasami sprawia ból ,ale nigdy nie warto się poddawać teraz masz ciężkie chwile ... wygadaj się wypłacz ,ale proszę Cię przestań już pić bo alkohol na pewno w niczym Ci nie pomoże .A życie nie zawsze jest lekkie ale wierzę w to że jesteś silną dziewczyną która poradzi sobie z problemami bo nigdy nie jest tak żle by nie mogło być gorzej . Nie rób innym na złość pokaż że ty w zamian jesteś inna niż ci którzy sprawiają że cierpisz ,na pewno nie chcesz byc taka sama jak oni bo jesteś wspaniałą wyjątkową dziewczyną tylko nie wszyscy to dostrzegają .Pozdrawiam Cie bardzo ciepło i jeśli pozwolisz przytulę Cię wirtualnie :)
Eva

Sortuj wg