Zioła

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

przez marluca 24 kwi 2006, 16:50
Korzystając z ostatniego dnia urlopu, postanowiłam w końcu rozliczyć się z fiskusem, a w drodze powrotnej wpadłam do sklepu zielarskiego. Miałam przy sobie 30 zł i karteczkę z podanymi wyżej składnikami. Pani w sklepie wzięła sobie dwa kosze i poszła ładować. Naładowała mi dwie pełne reklamówki ziółek :) Aby je zmieszać, musiałam wziąć wielką miskę a i tak jeszcze było mało. Teraz się parzą. Zobaczymy co z tego wyniknie :) Pierwsza porcja będzie przed kolacją :) 3majcie kciuki! ;)

przez natalia_marciniak 29 kwi 2006, 20:09
ja biore bellergot to jest lek ziolowy i mi bardzo dbrze pomaga jestem z niego zadowolona :*

przez kratka 29 kwi 2006, 20:38
jak mi się kończą psychotropy, albo czuję się wybitnie źle to biore validol w ilosciach monstrualnych, bo to sa dobre cukierki miętowe. ale nie sadzę, zeby mi to pomagało.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Paulina557 29 kwi 2006, 22:45
na poczatku brałam bellergot. Jesna tabletka wystarczała ale z czasem prałam nawet po 4 i wogóle nie działał. Nie wiem moze po jakims czasie organizm uodparnia sie na takie leki. Teraz mam sertahexal i czekam az zacznie działac...

przez miauuu 29 kwi 2006, 22:58
ja bralem ziolowy valdispert, ale nie czulem zadnej znaczacej poprawy. jesli to jakos dziala to sadze ze bardziej uspokaja prze dzialanie na podswiadomosc. po prostu czulem sie pewniej ze wogole cos polknalem :)

przez natalia_marciniak 30 kwi 2006, 17:08
hey moga pomoc ja juz biore leki ziolowe od 2 miesiecy tyle ile trwa moja nwerica i mi pomagaja musisz isc do lekarza rodzinnego i on ci powie jakie msz leki brac pod warunkiem ze nie muszisz brac mocnaiejszych lekow :):) a moge wiedziec jakie teraz leki bierzesz ?? bo to tez moze pomoc w ocenie czy ziolka ci pomoga czy nie :):)pozdrawiem buziaczki :*

przez deprim 30 kwi 2006, 21:35
leki ziołowe działają na zasazie placebo;)

takie mam wrażenie

przez kratka 30 kwi 2006, 22:54
bo jak się brało tropy to już ziółka nie pomogą tak sądzę. ale od ziółek mozna zacząć :)

przez alive 01 maja 2006, 19:46
tabletki uspokajające na bezsenność.ale mam ciężką nerwicę od kilku lat i muszę iść do medyka po coś mocniejszego żeby normalnie żyć :?

przez archetype 02 maja 2006, 19:48
Witam,
jestem nowy na forum i chcialem sie tez podzielic doswiadczeniami.
Od tygodnia pije 2 x dziennie zestaw ziol, ktory mi taki znachor polecil.
Jest to mieszanka nastepujacych ziol: melisa,ziele macierzanki,ziele nostrzyka, ziele serdecznika, korzen kozlka, szyszka chmielu,ziele dziurawca, ziele bylicy pospolitej,kwiat wiesiolka,kwiat pierwiosnka,kwiat bzu czarnego.
Narazie nie ma efektu ale podobno dzialanie ma byc dopiero po miesiacu.
Zobaczymy, jak bedzie poprawienie to dam znac.
Pozdrawiam!
Respekt za wspaniale forum!

przez agapla 05 maja 2006, 12:29
A ja miałam naprawdę ciężki stan i wyszłam z tego właśnie za pomocą ziół.Teraz czuje sie naprawdę dobrze , i dlatego myślę że ci którzy krytykuja zioła powinni się naprawdę zastanowić! Jeżeli chodzi o ten typ leczeniqa to trzeba troche wytrwałości, nie ma nic odrazu! Oprócz tego trzeba tez stosować inne rzeczy ( medytacja , afirmacja itp) żeby były efekty.Mam pytanie czy całe życie zamierzacie brać psychotropy?I co dalej? :?:

przez Ben 05 maja 2006, 14:42
agapla napisał(a):A ja miałam naprawdę ciężki stan i wyszłam z tego właśnie za pomocą ziół.Teraz czuje sie naprawdę dobrze , i dlatego myślę że ci którzy krytykuja zioła powinni się naprawdę zastanowić!

Bardzo milo to przeczytac - ja tez zazywam ziola i mi rowniez pomagaja. Czy mozesz podac jaki sklad miesznki zazywalas, jak czesto i w jakich dawkach oraz jak dlugo. Na chemie wpakowal mnie lekarz rodzinny zazywalem nie dlugo, zaledwie dwa miesiace ale wystarczylo ze sie uzaleznilem. Odstawianie tego swinstwa to naprawde meka i dzieki ziolom i troche lekom przeciw bulowym jakos dalem sobie rade, a latwo nie bylo :cry:
Ostatnio edytowano 05 maja 2006, 21:08 przez Ben, łącznie edytowano 2 razy
pozdrawiam
Ben.
Ben

przez agapla 05 maja 2006, 15:04
Standartowo meliska , + preparaty wit z magnezem , ostatnio mieszanka na nerwicę Neuroflos, i za dwa miesiące wybieram sie do lekarza zielarza-irydologa który przepisuje indywidualne mieszanki ziolowe ( dla kazdego według danego schorzenia), moja rodzinka już u niego była na razie czekam na efekty pozdro :lol:

przez Ben 05 maja 2006, 18:04
agapla napisał(a):Standartowo meliska , + preparaty wit z magnezem , ostatnio mieszanka na nerwicę Neuroflos,

Dzieki :P i powodzenia.
pozdrawiam
Ben.
Ben

Sortuj wg