Nerwica z czym się to je ?

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

przez Makosz 29 sty 2015, 03:41
Zapraszam wszystkich chętnych do zamieszczania wszelkich informacji o:
1.Wpływie pewnych składników pożywienia na wzrost aktywności objawów nerwicy lub na ich osłabienie.
2.Doświadczenia z przebiegu stosowanych diet...np. diety ducana, diety paleo, i td. Nie wierzę dziewczyny, że żadna z was, nigdy nie próbowała żadnej diety ;). Podzielcie się doświadczeniami. Piszcie o tym jak się czułyście po spożyciu tego czy tego produktu.
3. Zapraszam do zamieszczania przepisów. Mile widziane zdjęcia przygotowanego menu.

przez lojantka 29 sty 2015, 04:05
wpjerdalać owsiankę, ponoć dobra na wszystkie sajko jazdy
lojantka

przez Makosz 29 sty 2015, 04:10
Owsianka, to królowa śniadania. Madonna codziennie je owsiankę i jakie efekty ;). Tak owsianka to strzał w dziesiątkę.
Never bend your head
Always hold it high
Look the word straight
In the eye.
*Helen Keller

https://www.youtube.com/watch?v=HaONHdLF55o

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lojantka 29 sty 2015, 04:12
ja to bez szydery, ponoć działa antydepresyjnie
lojantka

przez Makosz 29 sty 2015, 04:18
ok, w porządku, nie wyczułam szyderstwa...Myślę, że owsiankę będzie trudno przebić. Osobiście uważam, że taka 3 dniowa dieta oczyszczająca oparta na owsiance i wodzie doskonale oczyści organizm. No dobrze, załóżmy, że trzydniowa dieta oczyszczająca minęła i co dalej?
Never bend your head
Always hold it high
Look the word straight
In the eye.
*Helen Keller

przez lojantka 29 sty 2015, 04:23
to nie oczyszczająco, tylko na stałe wpisać w jadłospis i nastrój się poprawia, ktoś tam w rodzinie zalecał
lojantka

przez Makosz 29 sty 2015, 04:26
Bezwarunkowo na stałe, ale przez 3 dni tylko owsianka i woda :). Czy już próbowałaś owsiankę? Smakuje Ci?
Never bend your head
Always hold it high
Look the word straight
In the eye.
*Helen Keller

przez lojantka 29 sty 2015, 04:31
noo super sprawa, gotuję w mleku aż się ciaplita zrobi takie grzęzawisko, dosładzam do smaku i się rozkoszuję
lojantka

przez Makosz 29 sty 2015, 04:39
Spróbuj na wodzie i bez cukru i jeszcze jedno, nie gotuj, jedynie zalej wrzącą wodą i odstaw na 3 - 5 minut. Można dodać, mały..." kleksik" mleka .
Never bend your head
Always hold it high
Look the word straight
In the eye.
*Helen Keller

przez lojantka 29 sty 2015, 04:42
Makosz napisał(a):Spróbuj na wodzie i bez cukru

WOLNE ŻARTY

nie no spróbuję, może będzie o tyle smaczne co mączne jakieś w smaku
lojantka

przez Makosz 29 sty 2015, 04:48
Ha, ha, ha...ale spróbuj, zachęcam. Smak oryginalny, a i owszem. Bardzo naturalny.

-- 29 sty 2015, 07:52 --

Czy napoje typu kawa, herbata, coca cola... są wskazane ? Pobudzają, a dla kogoś z nerwicą pobudzanie to chyba nie jest najlepszy pomysł. Osobiście uwielbiam poranną kawę z mlekiem, prawie pół na pół, następnie w pracy hektolitry, bo traktuję filiżankę kawy jak ucieczkę od rzeczywistości, na szczęście nie dopijam. Czy czuję się roztrzęsiona? Z pewnością, ale rzadko kiedy tak się nie czułam, więc chyba nie mam odniesienia, choć wiem, że można inaczej i w głębi duszy zawsze zazdrościłam tym wszystkim zrównoważonym, bo ta cholera zniszczyła mi kawał mojego życia, a nie pozwolę aby dotknęła moje dzieci. Więc pytam: kawa czy herbata, a może w cholerę tylko woda i zioła a od wielkiego święta kawa i herbata?
Never bend your head
Always hold it high
Look the word straight
In the eye.
*Helen Keller

przez Flora3 29 sty 2015, 16:53
jestem wielbicielką owsianki , ostatnio zastąpiłam ją płatkami gryczanymi na mleku, polecam bardzo smaczne i pożywne
"Ogólnie mówiąc - life is brutal
Poza tym wszystko doskonale... "

absenor
sertralina
xanax

przez Makosz 29 sty 2015, 19:42
Owsianka Jej Wysokość zajmuje pierwsze miejsce równolegle wg mnie z Maślanką, taką naturalną, nie smakową. Myślę, że takim duetem to już by nie osłabł w czasie diety oczyszczającej. Co wy na to. Ciągnie mnie jakoś do tych diet, bo mam wrażenie, że po każdym takim ataku paniki, który mnie nachodzi, gromadzi się w organizmie mnóstwo toksyn. Myślę tak, bo zawsze po, czuję się jak po nagłym spadku wysokiej gorączki. Zastanawiam się co tam, w organizmie może się dziać, jakie zachodzą procesy chemiczne... rewolucja w tym negatywnym znaczeniu. Stąd właśnie te moje zerkania w stronę diety oczyszczającej i takiej na później dla nerwicowca. Czy zastanawiałyście się kiedyś nad tym? Żeby pewne produkty wyeliminować zupełnie ( kawa, herbata, słodzone napoje), zastąpić je neutralnymi produktami. To samo z produktami stałymi.

-- 29 sty 2015, 18:49 --

Flora3 napisał(a):jestem wielbicielką owsianki , ostatnio zastąpiłam ją płatkami gryczanymi na mleku, polecam bardzo smaczne i pożywne

Flora3
Kasza gryczana, czy płatki, bardzo lubię. Przyrządzam w ten sam sposób co owsiane, po prostu zalewam gotowaną, wrzącą wodą i odstawiam na kilka minut. Kaszę zaś po ugotowaniu mieszam z fasolką szparagową przygrzaną na oleju z czosnkiem. Rewelacyjna, lub ze smażonymi pieczarkami z cebulką.
Never bend your head
Always hold it high
Look the word straight
In the eye.
*Helen Keller

przez Kosmaty 29 sty 2015, 23:51
płatki owsiane wodą wrzącą zalać zmieszać z gotowaną soczewicą i kotlety vegańskie

Sortuj wg