Udanie sie do specjalisty jako dalsze upokorzenie

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

przez Candy14 20 gru 2013, 15:01
essprit, odpowiedzialam Ci tam gdzie trzeba ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez essprit 20 gru 2013, 17:11
Teraz już w odpowiednim wątku ;)

Solonely, a ja sobie myślę tak - w takich gabinetach są ludzie z różnymi trudnymi doświadczeniami. I dla tych słuchających (psycholog, psychoterapeuta) to nie są dziwne/nienormalne rzeczy.

Albo inaczej, lekarz <a propos odbytów ;) > proktolog dzień w dzień ogląda tyłki - dla niego to norma. Dla nas pacjentów (no, tak zakładam ;)) jest to mega dyskomfort, wstyd etc. I co jest ważniejsze ? Mój wstyd przed nim (gdzie na nim odbyt nie robi wrażenia ;)) i unikanie go czy też podjecie leczenia przy jakimś tam dyskomforcie - ale dzięki temu uratuję swoje zdrowie i życie ? (np z powodu nowotworu).
A zawsze możesz sobie pomyśleć, że taki zawód on wybrał - że to on słucha takich historii setki razy.

I dobrze pisze Zujzuj, teraz odczuwasz ogromny wstyd z powodu sex'u anal., ale tak na prawdę nie to jest najważniejsze ... ważne jest to JAK dałaś się wkręcić w coś takiego, jak dałaś się zmanipulować komuś.
I też poszłabym wpierw do psychoterapeuty / psychologa - jak oni zobaczą potrzebę farmakoterapii, to skierują Cię po leki.

przez jetodik 20 gru 2013, 17:14
gdybym znal wczesniej mechanizmy dzialania polskiej psychiatrii to bym sobie darował. straciłem kilka dobrych lat kręcąc się w kółko.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez natalia805 20 gru 2013, 21:22
Ja też przez faceta chodziłam do psychologa i brałam leki od psychiatry i nie uważam że to dla mnie wstyd, tylko walka o moje nowe życie więc pomyśl co dla ciebie dobre.
"O własne zdanie najłatwiej podejrzewać milczącego."

przez solonely 21 gru 2013, 01:47
zujzuj napisał(a):no tylko, że chyba to nie tylko sama opisana sprawa jest problemem...nie każda kobieta da sie tak oszukać...Nie jest tak, że pozwoliłabyś mu w zasadzie na wszystko? Niektóre dziewczyny tak mają, że zrobią wszystko...nie przejawiając szacunku do siebie, asertywności ...mając nadzieje na usidlenie faceta, związek itd... A możesz opisac ten związek? Czy to nie jest związek kilku dniowy?

Znalismy sie dwa tygodnie kiedy doszlo do takiej akcji lozkowej, razem bylismy miesiac w perspektywie, ze rozstaniemy sie bo oboje zmianiamy miejsce zamieszkania, pozniej przestal sie odzywac, a mial do mnei przyjechac, mielismy zostac w kontakcie, zamilkl na drugi dzien niemalze, mimo, ze sam prosil o ten kontakt....To byla bardzo intensywna znajomosc...wierzylam, ze jest zakochany/zauroczony, a takie dazenie do seksu od pocztaku i clay czas tlumaczylam: jest zauroczony, ale to nie wyklucza sie z mysleniem nie ta glowa.
Na prawde dobrze gral(chociaz nie moge wiedziec na pewno czy gral), wciaz zaangazowany, wciaz szczesliwy a moj widok, chcial wiedziec wszystko, mowic wszytsko, zawsze czuly, nawet po takich chorych wybrykach...chcial slyszec, ze go kocham...czasami zazdrosny nawet o przyjaicolke chociaz nie chorobliwie...tyle powiem, nie latwo to strescic

Sortuj wg