zostałam zgwałcona we śnie

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Masturbow 12 sty 2016, 16:34
nie byłam w takiej sytuacji, więc się nie mogę wypowiadać, ale domyślam się, że faktycznie jedna zareaguje gwałtownie i np. wyrzuci z domu, a druga, słabsza psychicznie, struchleje i nie będzie w stanie zrobić niczego, no a gwałt jest gwałtem. ale skoro nic nie zrobiła, to mógł to zinterpretować jako przyklaśnięcie właśnie i tym by się tłumaczył, gdyby sprawa trafiła na policję

mery, a czy już wcześniej dochodziło między wami do zachowań seksualnych?
Masturbow

przez NN4V 12 sty 2016, 17:04
Masturbow napisał(a):.... mery nie wyraziła (???) niechęci w trakcie, to mógł sobie pomyśleć, że faktycznie wszystko jest w porządku ....

Sprzeciw jest jednak chyba warunkiem koniecznym do uznania gwałtu. Wyłączając sytuację braku możliwości wyrażenia sprzeciwu (która nie zaszła). Wystarczy powiedzieć: "nie chcę". Co więc konkretnie świadczy, że to był gwałt?
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez czarnobiała mery 12 sty 2016, 17:13
Ja myślałam, że muszę, bałam się, nie znam go dobrze. Zresztą byłam po lekach, ja biorę dużo leków na noc, w tym onirex, po którym często tracę częściowo albo całkowicie pamięć i nie ogarniam, nie myślę trzeźwo, on o tym wiedział. Ja to wszystko pamiętam przez mgłę, mimo że to było 2 dni temu. Pewnie na trzeźwo zareagowałabym bardziej zdecydowanie. Poza tym bałam się go, byłam przerażona. Byłam zdezorientowana i w szoku.

Dark Velvet, chodzę na terapię, w czwartek idę.

Masturbow, tak dochodziło, ale nie bez mojej zgody.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez NN4V 12 sty 2016, 17:28
czarnobiała mery napisał(a):Ja myślałam, że muszę, bałam się, nie znam go dobrze...

Nigdy nie musisz. Zawsze możesz powiedzieć: "nie chcę" i to każdy facet ma bezwzględny obowiązek uszanować.

czarnobiała mery napisał(a):... Zresztą byłam po lekach, ja biorę dużo leków na noc, w tym onirex, po którym często tracę częściowo albo całkowicie pamięć i nie ogarniam, nie myślę trzeźwo, on o tym wiedział. ....

Nie wiemy, co on wiedział i co z tej wiedzy rozumiał. Można przypuszczać, że błędnie ocenił sytuację. Byłbym jednak ostrożny z nazywaniem go gwałcicielem.

przez Druid 12 sty 2016, 17:55
NN4V, jak miała powiedzieć, że nie chce, skoro spała?
Druid

przez NN4V 12 sty 2016, 18:07
Dark Velvet napisał(a):NN4V, jak miała powiedzieć, że nie chce, skoro spała?

Czytaj co napisano. ===>

czarnobiała mery napisał(a):....Evia, obudziłam się, byłam w szoku, nie wiedziałam, co się dzieje. Ale nie zrobiłam w nocy awantury, dopiero nad ranem dotarło do mnie, co zrobił.

przez Masturbow 12 sty 2016, 18:12
obudziła się po fakcie (w trakcie faktu), nie zareagowała, bo była w szoku
Masturbow

przez Morphine90 12 sty 2016, 18:26
Ofiara nie musi wyrazić werbalnego sprzeciwu - wystarczy, że nie wyraziła zgody, nie brała żadnego czynnego udziału w całym akcie. Błagam, nie odwracajmy kota ogonem i nie udawajmy, że facet jest normalny, że jest to normalne zachowanie etc. bo to jest chore, co gość zrobił, mnie aż ciarki przechodzą na myśl :(
Fear is the hand
that pulls your strings

przez Lucid Dream 12 sty 2016, 18:38
czarnobiała mery napisał(a):Zresztą byłam po lekach, ja biorę dużo leków na noc, w tym onirex, po którym często tracę częściowo albo całkowicie pamięć i nie ogarniam, nie myślę trzeźwo, on o tym wiedział.

Może wykorzystał to, że bierzesz takie leki i myślał, że po przebudzeniu nie będziesz o niczym pamiętać?
Staraj się nie myśleć o tym przed snem, bo może to się przerodzić w Somnifobie.

przez cyklopka 12 sty 2016, 18:41
To, że ktoś nie jest w stanie wybełkotać sprzeciwu, bo leki/alkohol/zasłabnięcie, to nie jest zgoda.
To, że kiedyś była zgoda, nie znaczy, że zgoda jest zawsze.
Z moralnego punktu widzenia racja jest po twojej stronie.

W sądzie pewnie nie do udowodnienia, słowo przeciwko słowu.

Dlatego terapia będzie lepsza, niż omawianie sprawy z policją i prokuraturą, a nie daj, z obrońcą oskarżonego.

Wiem co czujesz. Żal do siebie, że zaufałaś nieodpowiedniej osobie i nie mogłaś się obronić, jest prawdziwą emocją i na pewno lepiej go przepracować, niż negować. Zdanie osób trzecich jest najmniej ważne, olej te koleżanki i wspólnych znajomych.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

przez Hans 12 sty 2016, 18:48
A badania jakieś przed spółkowaniem sobie zrobiliście? HPV, HIV, tryper? Było jakieś zabezpieczenie przed ciążą? Bo poza oczywistymi konsekwencjami dotykającymi sfery psychicznej, mogą pojawić się konsekwencje czysto fizyczne.
Feed your head
Feed your head

przez NN4V 12 sty 2016, 19:12
Masturbow napisał(a):obudziła się po fakcie (w trakcie faktu),...

Domniemanie.
Nie wiadomo dokładnie kiedy się obudziła.

Masturbow napisał(a):... nie zareagowała, bo była w szoku

To nie jest istotne.

cyklopka napisał(a):To, że ktoś nie jest w stanie wybełkotać sprzeciwu, bo leki/alkohol/zasłabnięcie, to nie jest zgoda...

Nie jest. Gwałtem jest stosunek z osobą nieprzytomną. Z opisu nie wynika, że była nieprzytomna i niezdolna do sprzeciwu. Wynika, że się sprzeciwić bała.
Niestety, trudno wymagać od kogokolwiek zdolności wróżbiarskich.

cyklopka napisał(a):...Z moralnego punktu widzenia racja jest po twojej stronie.

Jaka racja? Ona nie prowadzi z nikim sporu.
Tymniemniej jeśli wy dziewczyny będziecie oczekiwać w podobnych sytuacjach adekwatnych zachowań, to się na swoich wyobrażeniach przejedziecie.
Trochę racjonalności w tej histerii.

przez Masturbow 12 sty 2016, 19:22
NN4V napisał(a):
Masturbow napisał(a):obudziła się po fakcie (w trakcie faktu),...

Domniemanie.
Nie wiadomo dokładnie kiedy się obudziła.

no przecież wyraźnie napisała, że się to działo we śnie i że się obudziła nie wiedząc, co się odpierdala i z przerażenia nie zareagowała
Masturbow

przez Morphine90 12 sty 2016, 19:24
NN4V - no i właśnie podobne zdanie jak Ty ma często policja i dlatego kobiety boją się zgłaszać gwałty - bo nagle wmawia się im, że to ich wina, że nie tak się ubrały, że nie powiedziały wyraźnie i w języku sprawcy "nie"... O czym jeszcze wg Ciebie mamy pamiętać kładąc się spać obok faceta? Może powinnyśmy zainstalować sobie na czole jakiś znak stop z migającym czerwonym światełkiem i wyjącym alarmem i pas cnoty?!

Sortuj wg