Mam dość.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Mam dość.

przez zmęczona_wszystkim 09 maja 2015, 14:00
Nie miały się czego wystraszyć, bo spotkania nie proponowały :D To raczej panowie się tutaj zapalili na spotkanie i nikt wam przecież nie zabrania czegoś sobie zorganizować:) Zresztą nie wiadomo nawet, gdzie kto mieszka i do organizacji zlotów i spotkań jest dział, gdzie spotkania dochodzą do skutku.
A autorka wypowiedzi o fajnych babkach, o ile dobrze pamiętam, jest w szczęśliwym związku, co oczywiście ne oznacza, ze nie miałaby się ochoty spotkać, ale chyba nie o to jej chodziło :D

Mam dość.

przez novymivo 09 maja 2015, 17:20
zmęczona_wszystkim napisał(a):Nie miały się czego wystraszyć, bo spotkania nie proponowały :D To raczej panowie się tutaj zapalili na spotkanie i nikt wam przecież nie zabrania czegoś sobie zorganizować:) Zresztą nie wiadomo nawet, gdzie kto mieszka i do organizacji zlotów i spotkań jest dział, gdzie spotkania dochodzą do skutku.
A autorka wypowiedzi o fajnych babkach, o ile dobrze pamiętam, jest w szczęśliwym związku, co oczywiście ne oznacza, ze nie miałaby się ochoty spotkać, ale chyba nie o to jej chodziło :D

Hej, moja wypowiedz traktuj jako urozmaicenie tego watku a nie tak na serio ;), tak czy inaczej chetnie poznam "fajne babki" ,tylko watpie w to ze bede mial taka okazje bo STRASZNIEEEEEEEEE ich malutko.pzdr

Sortuj wg