co mi dolega

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

co mi dolega

przez Laura1234 30 lip 2014, 16:19
A brałeś jakieś antydepresanty? bo tych leków co wypisałeś to nie znam. Antydepresanty podnoszą samoocenę niwelują stany depresyjne. Może dasz wtedy radę iść do pracy.

co mi dolega

przez luc123 31 lip 2014, 22:16
witam pisze jestem zdesperowany dzisiaj kolejna awantura w domu. Nie wiem już co mam zrobić ludzie ten człowiek mnie chce zniszczyć jestem w rozsypce. Matke chyba niedługo odwiozą do psychiatry. boze pomożcie człowiek mi wyłącza prąd świtło nie moge sie kompać. Boje sie wychodzić z domu mam takie stany. Nie moge sie poddać to wiem bo mnie wykonczy i mnie odwioza a z tamtad nie wyjde. Została mi tylko matka ja nie rozumiem popełnułem wiele błędów nie skonczyłem studiów i troche wariowałem z kolegami ale nie byłem karany nie ćpam nie pije nie kradne itp. Cigle słysze ze to nie moj dom nie moje miejsce. praprzyczyną mojej choroby jest ojciec to wiem na bank. Gdzie isc do jakiego urzędu do po pomoc chyba w ktoś w tym kraju sie zajmuje takimi sprawami. MOPS Kurator ktoś tu musi regularnie przychodzić.moja wina jest taka ze pale papierosy

co mi dolega

przez zima 02 sie 2014, 16:13
luc123,
1.bierzesz cos co rejestruje dzwiek,ewentualnie obraz- nagrywasz. czy kiedykolwiek ktores z Was zostalo pobite? musi byc obdukcja. jesli wzywacie policje niech zaloza Wam niebieska karte.
musisz nazbierac dowodow.
2.szukasz jakiegos schroniska, dla rodzin maltretowanych- przeprowadzasz sie tymczasowo- z matka.
3.zakladasz sprawe w sadzie- o znecanie i podzial majatku. Na kogo stoi dom/działka?Masz prawo przez zasiedzenie do tego domu,zwlaszcza ze jestes pewnie zameldowany.
4.zapisujesz sie na zajecia sztuk walk i/lub na siłownię. Generalnie musisz znaleźć mądrego przewodnika sportowego, ktory strepanuje Ci mózg.
5.starasz sie by wszyscy sie o tym dowiedzieli.
5. idziesz do szkoły.
6. znajdujesz pracę.

no i LEEEKI!!!MASZ BRAC LEKI!!!!
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

co mi dolega

przez luc123 03 sie 2014, 17:10
zima co mi da niebieska karta z tego co wiem wtedy sprawa idzie do urzędu miasta a co dalej sie dzieje ? nikt nie został pobity ale ja spytałem tylko o tą umowe i rzuciał sie na mnie z krzesłem :mhm: Policja powiedziała ze mam sie z nim dogadać ;) bo też boją
ja nie chce sie wyprowadzać do schroniska a mamy tym bardziej tam nie umieszcze. Komu jeszcze o tym mowić. On powinien isc do specjalisty ale co zrobić zeby poszedł :?: :!: :!: :!:

-- 09 sie 2014, 22:03 --

w zasadzie to nie wiem czemu tu pisze nie licze ze ktoś mi pomoże i tak w mojej sytuacji nie da sie chyba nic zrobić gdybym tylko miał więcej siły to sam bym rozwiązł swoje problemy. Terapia nic mi nie daje już nawet psycholog nie chce ze mna rozmawiać. Chyba jedynym wyjściem jest nic nie czuć wtedy nie ma przynajmniej cierpienia. mi nawet już nie jest przykro z powodu tego co sie wydarzyło w moim zyciu czuje sie jakby mnie tu wogóle nie było już zero emocji. moe i lepiej po co sie wkurzać na wszystkich.

co mi dolega

przez zima 04 paź 2014, 21:33
po co sie wkurzać na wszystkich

po to zeby potem nie miec problemów ze soba.
nakaz leczenia mozna załatwic, ale musisz miec dowody, potem rozprawa sadowa.
już nawet psycholog nie chce ze mna rozmawiać

to jej zasrany obowiazek zawodowy. proponuje napisac na nią skarge, bo najwyraźniej czuje sie nietykalna, a sra po całej gałęzi i inne ptaki nie moga sie wzleciec w gore bo jej gowno ich przytłacza...
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Sortuj wg