W poszukiwaniu ulgi

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

W poszukiwaniu ulgi

przez mifune85 09 maja 2014, 15:39
Witam,

Mam pewien problem. W zeszłym roku miałem w okresie lata dośc silne wahania nastroju. Występowały one w przedziałach kilkudniowych. Kilka dni dobrego samopoczucia i kilka dni bardzo silnych bólów mięśni, bardzo szybko się męczyłem i nie mogłem się nawet na chwilę odprężyć. Po jakimś czasie zebrałem się mocno w sobie i miałem kilka miesięcy bardzo dobrego samopoczucia. Teraz te objawy wróciły i od kilku dni czuje się źle. Leczę się oczywiście u psychiatry. W zeszłym roku byłem kilka razy na konsultacjach u niego, porobiłem kilka badań z których nic nie wyszło. Nie wiem skąd się to bierze bo i lekarze rozkładali ręcę a jak zniknęło na długi czas to i też o tym nie myślałem. Pewnie wielu z was dotyka to samo i mam pytanie odnośnie tego jak można temu przeciwdziałać. Benzo czy leki uspokajające odpadają bo zwiększają tylko to poczucie zmęczenia. Zmiana dawki leków też raczej nie wchodzi w rachubę bo dużo czasu mi zajęło dobranie leków a zeszły rok pokazał mi, że to nie w złej dawce jest problem. Tak więc proszę o pomoc jak temu przeciwdziałać?

pozdrawiam

W poszukiwaniu ulgi

przez lucy1979 09 maja 2014, 15:43
Ale napisz jakie leki bierzesz.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

W poszukiwaniu ulgi

przez mifune85 09 maja 2014, 15:51
Efelevelon(Wenlafaksyna) 150mg+Symla 100 mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com