Skocz do zawartości
Nerwica.com

W poszukiwaniu ulgi


mifune85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam pewien problem. W zeszłym roku miałem w okresie lata dośc silne wahania nastroju. Występowały one w przedziałach kilkudniowych. Kilka dni dobrego samopoczucia i kilka dni bardzo silnych bólów mięśni, bardzo szybko się męczyłem i nie mogłem się nawet na chwilę odprężyć. Po jakimś czasie zebrałem się mocno w sobie i miałem kilka miesięcy bardzo dobrego samopoczucia. Teraz te objawy wróciły i od kilku dni czuje się źle. Leczę się oczywiście u psychiatry. W zeszłym roku byłem kilka razy na konsultacjach u niego, porobiłem kilka badań z których nic nie wyszło. Nie wiem skąd się to bierze bo i lekarze rozkładali ręcę a jak zniknęło na długi czas to i też o tym nie myślałem. Pewnie wielu z was dotyka to samo i mam pytanie odnośnie tego jak można temu przeciwdziałać. Benzo czy leki uspokajające odpadają bo zwiększają tylko to poczucie zmęczenia. Zmiana dawki leków też raczej nie wchodzi w rachubę bo dużo czasu mi zajęło dobranie leków a zeszły rok pokazał mi, że to nie w złej dawce jest problem. Tak więc proszę o pomoc jak temu przeciwdziałać?

 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×