"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

przez Fable 26 mar 2010, 18:20
Tak, dobrze tylko jest mieć kogoś przy sobie jak się idze pod prąd... bo samemu to bardzo trudno, a coś wiem o tym niestety :/

przez ashley 26 mar 2010, 21:19
Darek. Jak przeczytałam posta Fable pomyślałam o tym, jak to dobrze, że się przyjaźnimy;) Dużo mi pomogłeś ostatnio jak miałam kryzys. Dziękuję. Doceniam to, że możemy o wszystkim pogadać i że rozumiemy się bez słów. Pozdrawiam Cie;)
Fable fakt nie da się iść samemu, ja miałam tyle szczęścia, że przy mnie zawsze byli wspaniali ludzie, którzy sprawiali, że miałam siłę iść dalej. Poszukaj takich w swoim życiu. Może na forum znajdziesz jakąś bratnią duszę?

przez depresyjny86 28 mar 2010, 16:49
Ashley-zawsze do usług.Ty też mi pomogłaś ostatnio bardzo.I wme,że zawsze można na Ciebie liczyć.Dzięki,że jesteś ;)
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wielbłądzica 28 mar 2010, 21:03
problemowy ludz ze mnie problemy kicaja sobie problemy..

przez plugins 29 mar 2010, 21:03
Przeczytacie jak milion innych wpisów ale pisząc sobie nie ukrywam że może pomoże mi to poczuć się lepiej :( Choruje na nerwicę lekową już 4 lata ale od roku dopadła mnie dodatkowo depresja od roku przestałem sobie radzić z samym sobą każdego dnia zawały każdego dnia pieczenie w mostku , wszystkie objawy choroby wieńcowej itd itd ... można wymieniać bez końca ! od dziś będę sobie każdego dnia wpisywał jak bardzo moje życie jest do d..y będę się zwyczajnie żalił jak dziecko ! opowiadał wam jak mnie bolało , gdzie mnie bolało , jak długo mnie bolało , czego się bałem , kiedy się bałem itd itd o moich natrętnych myślach i całej reszcie tego g...a . Dziś było super przez 15 min na placu zabaw nie miałem objawów ! Możecie w to uwierzyć 15 MINUT !!! każdy taki czas zapisuje gdzieś i pamiętam bo to w moim przypadku jakiś zaszczyt dosłownie . Nie myślałem o śmierci , nie chciałem umrzeć nie widziałem swojego pogrzebu 15 MINUT !! Mam dopiero 28 lat od 4 lat umieram każdego dnia teraz już bez znaczenia wolne czy nie wolne urlop czy nie święta ! ZAWSZE zawsze źle zawsze z objawami które mnie paraliżują :(
ZASTANAWIAJĄC SIĘ NAD SENSEM SWOJEGO ŻYCIA , SAM FAKT ŻE JESZCZE ŻYJE NAJBARDZIEJ MNIE ZADZIWIA !

przez miniSD 29 mar 2010, 22:36
Teraz ja postękam :P

Czasami jest tak, że mógłbym góry przenosić, dzielić się swoja radością a potrafię się cieszyć z naprawdę małych rzeczy. A niestety trwa to tylko chwilę. Wiecie, że nie pamiętam, dosłownie nie pamiętam kiedy ostatnio się szczerze śmiałem? Nie lubię takich huśtawek, chciałbym albo jedno albo drugie. Wiem, że do bólu można się przyzwyczaić męczę się z nim 10 lat i wiem o tym z własnego doświadczenia.
Co robię w tej chwili? W pokoju prawie 30 stopni, ja siedzę w bluzie, kaptur na głowie i trzęsę się z zimna. Łzy same z oczu lecą, ten już nie ścisk ale palące gorąco w mostku, spowolnione ruchy, zero koncentracji i jak zwykle pomysł, żeby ze sobą skończyć. Przerażające jest to, że już mam wszystko przygotowane na ten moment, wiem jak to zrobię i czym to zrobię, ale /cenzura/ nie chce!
"Moje marzenia nie leżą w przyszłości, moje marzenia to przeszłość... tylko o niej śnię"

przez depresyjny86 30 mar 2010, 23:14
Wyrzygam sie emocjonalnie,bo już nie mogę wytrzymać.
Dlaczego ja zawsze muszę być tym gorszym według innych?
Dlaczego zawsze Ci co gadają o głupotach i udają nie wiadomo kogo muszą być ode mnie lepsi według innych ludzi?Dlaczego tacy ludzie zawsze są w centrum zainteresowania?
Wkurwia mnie to wszystko! Ja też /cenzura/ chce bez problemu nawiązywać kontakty z ludżmi,też chce być taki jak inni!Też chce być w centrum zainteresowania.!Też chce być traktowany jak inni,a nie jak gorszy człowiek.Mam /cenzura/ tego wszystkiego dosyć,to mnie niszczy...

przez dogomaniaczka 30 mar 2010, 23:19
jw... coraz gorzej :(
dogomaniaczka

przez scrat 31 mar 2010, 02:05
człowiek nerwica napisał(a):Dlaczego ja zawsze muszę być tym gorszym według innych?

Bo sam się w takiej pozycji stawiasz. Mowa ciała, język niewerbalny, wszystko to krzyczy - jestem gorszy, proszę, zaakceptuj mnie!
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 31 mar 2010, 10:36
Hmmm być może to dobra sugestia Scrat,w takim razie jak mam zmienić owe rzeczy wymienione przez Ciebie wyżej?

przez tet 31 mar 2010, 10:39
człowiek nerwica napisał(a):Hmmm być może to dobra sugestia Scrat,w takim razie jak mam zmienić owe rzeczy wymienione przez Ciebie wyżej?

to nie takie proste.. tym bardziej, że miało się określony "look" przez lata, a nawet całe życie. trening czyni mistrza, przydałby Ci się instruktor CN :8):
tet

!!??!!??!!??!!??!!??!!

przez gregory21 31 mar 2010, 23:48
witajcie :) mam juz dosc zakladania coraz to nowych watkow.. z ktorych i tak nic w sumie nie wynika...

Moje objawy siegnely juz chyba zenitu.. dusze sie... spoko licze oddech spoko... mam skutki odsawienne ... przezyje... dzis poraz kolejny doszedl strach przed jedzeniem... bo a noz utknie mi w gardle... przelykanie idzie mi ciezko... dzis nawet sie balem ze utopie sie w wlasnej slinie polykajac ja... nie mowiac juz ze nawet paracetamol krusze bo..no bo sie boje...cos doraznie.. nie ma szans..strach bierze gore... wychodze z domu..ale kiedy musze byc sam boje sie ze starce przytomnosc... umre... jest tego cale mnustwo... powoli sie czuje jak wrak czlowieka... kiedys chcialem sie zabic.. teraz wiem ze nie dal bym rady...boje sie...strach stal sie moim zyciem... nieustannie jest ze mna... co moge z tym zrobic... jestem w kropce... do tego strach przed utrata wzroku... ze bedzie mi sie krecic w glowie...przed ciemnoscia... jezu paranoja... znacie jakis dobry szpital psychiatryczny na slasku..?? nie wiem co jeszcze moge zrobic...jestem glodny,,,... ale szanse ze cos zjem sa mniejsze niz 1% mam dosc...
gregory21

Re: !!??!!??!!??!!??!!??!!

przez linka 01 kwi 2010, 08:34
Zacząć brać leki?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Re: !!??!!??!!??!!??!!??!!

przez Majster 01 kwi 2010, 08:45
gregory21 napisał(a):witajcie :) mam juz dosc zakladania coraz to nowych watkow.. z ktorych i tak nic w sumie nie wynika...

Nareszcie...
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

Sortuj wg