"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez comatom 28 gru 2013, 01:00
Napisałem cina pw
comatom

przez Gabriel74 28 gru 2013, 01:02
Dziś byłem u psychoterapeuty i trochę się na nią wyzalilem ale ulgi mi to nie przyniosło. Zawsze ja byłem wszystkiemu winny ,nigdy ona. Zawsze jest cacy Teraz to też moja wina bo odeszła przeze mnie. Tak mi kuzwa wmawia.

Sent from my HTC One using Tapatalk

przez Candy14 28 gru 2013, 01:03
Gabriel74, co na ten Twoj masochizm mowi terapeuta?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Gabriel74 28 gru 2013, 01:08
Żeby ja zostawić jak nie widzę szans na ponowne zejście z nią bo to jest chora sytuacja. Ja już jej też nie chce bo nie widzę z nią przyszłości ale kuzwa chyba uzależniony od niej jestem. Comatom ona ze swoim byłym robiła to samo. Walila go w rogi odchodziła i wracała do niego bo nie miała gdzie. I ja to wszystko wiedziałem a mimo to zdecydowałem się na związek z nią.

przez Candy14 28 gru 2013, 01:10
bo to jest chora sytuacja

nie inaczej
Ja już jej też nie chce bo nie widzę z nią przyszłości ale kuzwa chyba uzależniony od niej jestem.

no i tu macie nad czym pracowac z terapeuta
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez comatom 28 gru 2013, 01:11
Wypieprz ją raz na zawsze bo tak cię stłamsi i zeszmaci ze bedziesz jej jeszcze dziękować jak cię znów odwiedzi i cię wykorzysta-wiesz co zrób tak ....zerznij ją jak nigdy a potem zamów jej taxi i powiedz wypierd..... :P
comatom

Re: Re: "JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

przez Gabriel74 28 gru 2013, 01:13
Candy14 napisał(a):

nie inaczej
Ja już jej też nie chce bo nie widzę z nią przyszłości ale kuzwa chyba uzależniony od niej jestem.

Żebyś wiedziała ze mamy! Zdajesz sobie sprawę ze pomimo moich dolegliwości odeszła i zostawiła mnie z dzieckiem jak to tłumaczy narazie. Kuzwa ja mam depreche i nerwice jakim trzeba być debilem żeby w takiej sytuacji to zrobić.

Re: Re:

przez comatom 28 gru 2013, 01:17
Gabriel74 napisał(a):
Candy14 napisał(a):

nie inaczej

Żebyś wiedziała ze mamy! Zdajesz sobie sprawę ze pomimo moich dolegliwości odeszła i zostawiła mnie z dzieckiem jak to tłumaczy narazie. Kuzwa ja mam depreche i nerwice jakim trzeba być debilem żeby w takiej sytuacji to zrobić. To naprawdę musi być ostro rąbnięta

-- 28 gru 2013, 01:17 --

Gabriel74 napisał(a):
Candy14 napisał(a):

nie inaczej

Żebyś wiedziała ze mamy! Zdajesz sobie sprawę ze pomimo moich dolegliwości odeszła i zostawiła mnie z dzieckiem jak to tłumaczy narazie. Kuzwa ja mam depreche i nerwice jakim trzeba być debilem żeby w takiej sytuacji to zrobić. To naprawdę musi być ostro rąbnięta

comatom

przez Gabriel74 28 gru 2013, 01:24
Walcze ze soba samym jak tylko potrafie,wczoraj jak zabralem jaj klucz do chaty to byla oburzona,bo ona do dziecka przyjezdza a ja jej bronie. Ostatnio jak mialem schizy zadzwonilem zeby przyjechala bo mam ataki,zadzwonilem po karetkie przyjechali i zbadali mnie ale zostalem w domu na wlasne zadanie. Ona akut
rat wpadla jak bylo emergency. Najlepsze jest w tym to ze prosilem ja zeby zosy
tala na noc bo sie boje ze cos mi sie stanie. I wiecie co zrobila? Nazarla sie i pojechala w /cenzura/ zostawiajac mnie z dzieckiem. Ja /cenzura/.

przez comatom 28 gru 2013, 01:39
Gabriel74 napisał(a):Walcze ze soba samym jak tylko potrafie,wczoraj jak zabralem jaj klucz do chaty to byla oburzona,bo ona do dziecka przyjezdza a ja jej bronie. Ostatnio jak mialem schizy zadzwonilem zeby przyjechala bo mam ataki,zadzwonilem po karetkie przyjechali i zbadali mnie ale zostalem w domu na wlasne zadanie. Ona akut
rat wpadla jak bylo emergency. Najlepsze jest w tym to ze prosilem ja zeby zosy
tala na noc bo sie boje ze cos mi sie stanie. I wiecie co zrobila? Nazarla sie i pojechala w /cenzura/ zostawiajac mnie z dzieckiem. Ja /cenzura/.

Bo to suka jest!współczuje
comatom

przez nutka06 28 gru 2013, 01:52
Gabriel musisz ją zostawić.Odciąć się od niej,tylko trudno będzie,bo macie dziecko..

przez comatom 28 gru 2013, 01:57
nutka06 napisał(a):Gabriel musisz ją zostawić.Odciąć się od niej,tylko trudno będzie,bo macie dziecko..

Jej specjalnie nie zależy na dziecku-skoro zostawia go z dzieckiem
comatom

przez Gabriel74 28 gru 2013, 02:00
nutka06, No wlasnie,bardzo bym chcial sie od niej odciac i gdzies wyjechac ale nie moge. Wiem ze kazdy jej widok przyprawi mnie o dreszcze i nerwy,ale nie chce zostawic corki w jej chorych szponach. Tlumacze jak moge zeby nie przyjezdzala bo pozniej mam schizy ale ona ma to w dupie,tlumaczy ze chce widziec dziecko dlatego przyjezdza. Posiedzi pokloci sie z corka,nazre sie i jedzie w cholere a ja pozniej cierpie.

przez owocówka 28 gru 2013, 02:09
Gabriel74, w twoich postach jest- ona, ona, ona, ona
a gdzie jesteś ty?
ja prosze, ona nie słucha
ja nie chce ona zmusza
ona zła
calkowicie nie masz wpływu na swoje życie?
nie sądzisz że czas wziąć ospowiedzialnośc we własne ręce, bo dziecko cierpi?
jak dziecko ma sie czuc bezpiecznie z toba skoro ty sobie nawet, z kobieta która cie krzywdzi, poradzisz nie umiesz?
skąd dziecko ma wziąć przekonanie ze dasz rade z potworem, jak ty ani z żona ani ze soba nie dajesz?

-- 28 gru 2013, 01:10 --

Bo to suka jest!współczuje

ano jest. ale jak by Gabriel74, żreć nie dał to by się nie nażarła
ja wiem ze łatwo sie mówi, ale tu jest dziecko i nie ma juz czasu na użalanie sie nad sobą.
100 % osob ktore pilo wode umarlo... przypadek ? Nie sadze....

Sortuj wg