problemy

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

problemy

przez qazek 19 cze 2013, 14:39
Nie wiem czy dobrze trafiłam ...ale jestem już bezsilnym wrakiem czlowieka- od strony psychicznej i zastanawiam sie nad pojsciem gdzies do specjalisty.nawarstwiaja sie u mnie problemy w komunikacji z rodzina mężem a do tego dochpdzi tez kwestia dwulatka (synka) ktory ma problemy rozwojowe i jego rozwoj i komunikacja z nim jest utrudniona.dusze wszystko w sobie a codzienne sytuacje stresowe utwierdzaja mnie ze musze sie udac do specjalisty bo mi lub komus stanie sie krzywda kiedy nie zapanuje nad soba z tej bezradnosci....i chyba potrzebuje pomocy bo nawet nie mam ie komu w domu wyżalić......ehhhh co tu robić..........

problemy

przez NadziejaWBeznadzieji 19 cze 2013, 18:57
Witam,

Wg. mnie jesteś bardzo odpowiedzialną i mądrą osobą że w pore zauważyłaś u siebie problem i chcesz nie tylko sama sobie pomóc, ale i dajesz tą możliwość innym. Jeżeli więc nie ma żadnych przeciwwskazań co do tego, żeby iść do psychologa, to wybieraj się tam jak najprędzej, napewno pomoże, a wyżalić zawsze się możesz przecież tutaj ;)

Będzie dobrze, pamiętaj że idziesz do specjalisty z nastawieniem żeby Ci pomógł, a nie żeby Cię wyleczył. Nie wmawiaj sobie że jesteś chora i masz ze sobą problem, poprostu masz ciężki okres w życiu a specjalista może Ci znacnie pomóc w jego przejściu ;)

Pozdrawiam.

Sortuj wg