Doroslosc i lek

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Doroslosc i lek

przez trOnk12 24 mar 2013, 21:52
Kochani forumowicze,

Pewnie czesc juz mnie zna z mojego marudzenia. Ale pojawil sie kolejny problem .
Mieszkajc w Holandii i studiujac tutaj , nie mam zbyt bujnego zycia studenckiego. Czasmi wyjde na jakas impreze z kolezanka w weekend wracam do domu i tyle. Od pon. do piatku siedze czesto na uczelni i czasami po uczelni ide z kolezanka, kolega na piwko do parku :) Dziewczyne mam w Polsce.
Co 2 /3 tyg jestem w Polsce, 4 razy do roku na 2 tyg no i oczywiscie 2 miesiace wakacji. A najczesciej sa ta 3 dni. Wtedy mlodosc nabiera kolorow. Wyjscia do klubu staja sie jakies fajniejsze, pewnie dlatego ze z dziewczyna. Kazdy dzien jest fajny :) Spacerki po moim miescie gdzie sie urodzilem zielonej gorze i cala reszta , czuje mlodosc. 18-ki domowki . Zazdroszcze czasami studenta z zielonej gory , moim znajomym ktorzi co tydzien a nawet czesciej chodza po klubach i sa wsrod swojej ekipy. Im czas studenta mija zdecydowanie fajnie czego do konca nie moge powiedziec o sobie. Nie wiem skad mi sie to wzielo ale tak uwazam.

Boje sie stania doroslym w sensie dostanai pracy , wstawania o godzinie 8-mej powrotow do domu 18-tej . Boje sie ze wtedy nie bedzie codziennei czasu na piwko u kolegi/kolezankni z dziewczyna. W weekendy nie bede juz mogl wysjc do klubu na koncert. Boje sie ze terazi tylko wylacznie teraz podczas studiowania mam czas na wykorzystanie swojej mlodosci.

CO sadzicie ? Czy przesadzam ? Czy moze koloruje zycie studenckie w Polsce moich znajomych ?

Doroslosc i lek

przez ewaryst7 25 mar 2013, 07:51
Może nie boisz się wstawania o 8-ej , i pracy , a boisz się ODPOWIEDZIALNOSCI ?? Myślę , ze tak jest. No więc nie pocieszę Cię. Licznik bije. Czas wziąć stery w swoje ręce.

Doroslosc i lek

przez deader 25 mar 2013, 09:53
Ja mam pracę 8-16 i zapewniam że wieczorem bez problemu daje się znaleźć czas na piwo. Czasem aż za dużo :/
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Doroslosc i lek

przez trOnk12 25 mar 2013, 14:52
ewaryst7, co masz na mysli mowiac ze czas wziasc stery w swoje rece ? masz na mysli ze czas mlodosci ucieka i trzeba z tego korzystac ?

Deader dziekuje za pocieszenie :)

Sortuj wg