badanie mózgu

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

badanie mózgu

przez misiek_1 18 lut 2013, 16:03
napiszcie proszę jakie badanie wykrywa mikrouszkodzenia mózgu. czy ktoś z Was je wykonywał?

badanie mózgu

przez Ferdynand k 18 lut 2013, 16:11
misiek mi rezonans nic nie wykazał tylko naczyniaka i nie wiadomo jaki to ma wpływ
a test jaki mi psycholog robił wykazał uszkodzenie.
Naczelny Użyszkodnik

badanie mózgu

przez nieboszczyk 18 lut 2013, 16:28
prawdopodobnie rezonans magnetyczny z kontrastem.mi chieli wcisnąc kontrast ale odmówiłem bo słyszałem od ludzi że ma niebezpieczne skutki uboczne łącznie z atakiem serca i uszkodzeniem nerek.tak więc musiałem zrezygnowac z kontrastu zamiast paść na przejściu dla pieszych i nie dojść do domu
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

badanie mózgu

przez kaja123 18 lut 2013, 16:45
misiek_1, Rezonans Magnetyczny jest najdokładniejszy.
prawdopodobnie rezonans magnetyczny z kontrastem.mi chieli wcisnąc kontrast ale odmówiłem bo słyszałem od ludzi że ma niebezpieczne skutki uboczne łącznie z atakiem serca i uszkodzeniem nerek.tak więc musiałem zrezygnowac z kontrastu zamiast paść na przejściu dla pieszych i nie dojść do d

nieboszczyk,
pierd...sz jak niezdrowa dupa! Mogą pojawić się po podaniu kontrastu nieprzyjemne odczucia (ciepło, metaliczny posmak w ustach) bądź odczyn alergiczny ale to sa rzadkie pzypadki i jak już powstają to podczas podawania kontrastu do żyły lub krótko po tym. W takiej sytuacji sa podawane zaraz leki p/ histaminowe i p/ alergiczne. Nic się nie dzieje i nikt nie pada ani nie ma uszkodzonych nerek czy serca.

badanie mózgu

przez nieboszczyk 18 lut 2013, 16:45
wykończony napisał(a):misiek mi rezonans nic nie wykazał tylko naczyniaka i nie wiadomo jaki to ma wpływ
a test jaki mi psycholog robił wykazał uszkodzenie.

miałeś rezonans z kontrastem?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

badanie mózgu

przez Ferdynand k 18 lut 2013, 16:50
Tak i nic mi nie było choć byłem na lekach.
Naczelny Użyszkodnik

badanie mózgu

przez Pasman 18 lut 2013, 16:59
Jak mają lepszy sprzęt to nie potrzeba kontrastu.
Wszystkie wymienione tutaj porady moga byc nieprawidłowe. Stosujesz na własne ryzyko !

badanie mózgu

przez nieboszczyk 18 lut 2013, 17:11
Pasman napisał(a):Jak mają lepszy sprzęt to nie potrzeba kontrastu.

co ty gadasz???wszystko zależy od mocy magnesu w rezonansie.średnia moc magnesu w polskich szpitalach wynosi 1,5 Tesli.są też najmocniejsze w polsce o mocy 3 Tesle.im silniejszy magnes tym dokładniejszy obraz. są w polsce tylko 2 takie.jeden jest w gliwicach drugi w warszawie.mnie właśnie skierowali na ten w gliwicach 3T i jeszcze chcieli wcisnąc kontrast.a to co mi naopowiadali to ci którzy mieli robione badanie z kontrastem.z jednej strony pluję sobie w brodę.z drugiej strony będąc sam nie mogłem pozwolić sobie na ryzyko.

Sortuj wg