Świat mnie nie kochał, jam nie kochał świata

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez nomorewords43 02 wrz 2012, 10:08
Każdy, kto marudzi, że nie ma na psychoterapię pytany jest o to ile kosztował laptop,
z którego pisze te słowa. Zwykle laptop to koszt np. półrocznej terapii. (to zależy od terapii i laptopa)
Zauważyłem wcześniej, że Pani oddała swój mózg psychiatrze, który się nie sprawdził.
Psychoterapeuta z nurtu behawioralno - poznawczego nie miał szansy Ci pomóc, prawda?
Trzeba mieć warunki? To oczywiste, że Ty nie masz warunków aby wyzdrowieć.
Jak mogłem być tak nieczuły i nie zauważyć tego oczywistego faktu.
Pierwszy raz spotykam kogoś, kto nie ma warunków , aby wyzdrowieć.
nomorewords43

przez kaja123 02 wrz 2012, 10:30
ryzapotworzyca, ŚCIEMA! Też płacę za wizyty u lekarza i za terapię co to ma wspólnego z wiarą w powodzenie? Że po skończonej wizycie płacisz 70zł to coś zmienia? Skąd wiesz że leki i psychoterapia nie pomogą skoro z tego nie korzystasz? (tylko łykasz prochy) O jakich warunkach piszesz bo tego nie rozumię kompletnie! Kobieto masz 22 lata i całe życie przed Tobą - do lekarza marsz i nie wymyślaj tutaj i nie szukaj wymówek - bo wyzdrowieć trzeba chcieć - samo się nie wyzdrowieje. Powodzenia życzę.

przez Candy14 02 wrz 2012, 12:11
ale nie wiem czy pomoże.

A masz cos do stracenia?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez greeniwoszek 02 wrz 2012, 14:59
ryzapotworzyca napisał(a):nie, psychoterapia to zbyt droga impreza jak dla mnie. daje sobie jeszcze miesiąc, jeżeli nic się nie zmieni, to 'żegnaj okrutny świecie'. same leki i pschoterapia nie pomogą, aby wyzdrowieć trzeba mieć warunki. ja ich nie mam.

Same prochy niczego nie zmienią,nie są to cudownie złote piguły które wymarzą z pamięci wszystko które za nas pozamykają złe przeżycia itp.
jesli nie stac Cię na płatną psychoterapię to postaraj się załatwic sobie turnus terapeutyczny
Ustrońskie Centrum Psychoterapii jest świetne
tam pod opieką,lekarzy,świetnych psychoterapeutów zobaczysz świat lepszym
Polecam
Postaraj się zrobić krok do przodu dla siebie by zdrowieć
Trzymam kciuki mocno

-- 02 wrz 2012, 15:00 --

ryzapotworzyca napisał(a):nie, psychoterapia to zbyt droga impreza jak dla mnie. daje sobie jeszcze miesiąc, jeżeli nic się nie zmieni, to 'żegnaj okrutny świecie'. same leki i pschoterapia nie pomogą, aby wyzdrowieć trzeba mieć warunki. ja ich nie mam.

Same prochy niczego nie zmienią,nie są to cudownie złote piguły które wymarzą z pamięci wszystko które za nas pozamykają złe przeżycia itp.
jesli nie stac Cię na płatną psychoterapię to postaraj się załatwic sobie turnus terapeutyczny
Ustrońskie Centrum Psychoterapii jest świetne
tam pod opieką,lekarzy,świetnych psychoterapeutów zobaczysz świat lepszym
Polecam
Postaraj się zrobić krok do przodu dla siebie by zdrowieć
Trzymam kciuki mocno

przez Candy14 02 wrz 2012, 15:21
psychoterapia to zbyt droga impreza jak dla mnie.

Nie jestes ubezpieczona?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Stark 02 wrz 2012, 15:30
Podpinam się pod opinie - prochy nic nie dadzą na dłuższą metę, mogą nawet zaszkodzić,psychoterapii nie próbowałem, ale raczej będzie skuteczniejsza niż tabletki - bo te nie dadzą zmiany światopoglądu,chęci do działania i innych.
Stark

Sortuj wg