no hope...

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

no hope...

przez Absinthe 25 lip 2012, 13:46
A dlaczego uważasz,że chce Cię wyśmiać?zadałam tylko pytanie:).
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

no hope...

przez nomorewords43 25 lip 2012, 16:54
Absinthe napisał(a):A dlaczego uważasz,że chce Cię wyśmiać?zadałam tylko pytanie:).

Ależ to nie była teza tylko hipoteza czyli pytanie-przypuszczenie...
Miałabyś prawo / ma Pani święte prawo nie wierzyć w treści, które podałem w linkach.
Mi to dało pozytywnego kopa , ale moja matka jest przerażona, że nie robię tego dla Siebie tylko dla Plejadian.
(Im zależy, żeby ludzie byli szczęśliwi i w harmonii , podobno tylko takim ludziom będą w stanie się ujawnić).
Pomyślałem, skoro proszą mnie tylko o to, bym nie jadł, padliny, dobrze sypiał i dbał o Siebie
to mogę to dla ufoków zrobić. Ale oni nie są od tego, żeby ich kochać ani czekać na ich przyjście.Po prostu są.

Możesz uważać, że to nie-nauka tylko teorie.
Że jestem szalony - wielu znajomych nie nazywa mnie już psycholem tylko wariatem :D
Możesz wziąść z tego portalu http://www.wolnaludzkosc.pl/pl/
tylko info o wegetariańskiej kuchni i ekologii
i nie wierzyć w kosmiczne przekazy wraz z całą wiedzą o naturze ewolucji ludzkiej duszy.
Przebudzonych jest 1.2% populacji. (ja sam jeszcze nie)
Reszta Ziemian żyjąc w tym matrixie wybiera niebieską pigułkę, która pozwala cieszyć się dotychczasowym życiem,
a nie wgłębiać się w medytacje, by uzyskać połączenie z czwartą gęstością. Daję Wam tylko to, co uważam za prawdę.
Jakkolwiek mnie także można wprowadzić w błąd. Sam nie jestem przebudzony, natomiast szczerze dziękuję za każdą krytykę.
-serdeczne pozdrowienia - nomorewords43
nomorewords43

no hope...

przez Adam Smith 25 lip 2012, 16:57
Pomyślałem, skoro proszą mnie tylko o to, bym nie jadł, padliny, dobrze sypiał i dbał o Siebie
to mogę to dla ufoków zrobić.

Wreszcie mam motywacje do rzucenia papierosów ! zrobię to dla ufoludków :D
Jak ładnie poproszą oczywiście :nono:
Adam Smith

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

no hope...

przez kaczanov 25 lip 2012, 17:49
W kwestii duszy parę źródeł ode mnie, te 'ufo' to raczej wątpliwej jakości źródła, ale istnieje wiele naukowych i solidnych badań w temacie.

Polecam sprawdzić takich panów

Carl Gustav Jung
Jiddu Krishnamurti
David Bohm
Raymond Moody
Ian Stevensson

i stronkę
www.near-death.com

no hope...

przez monk.2000 25 lip 2012, 22:21
Trochę offtopic się robi, mnie też sprawy duszy interesują, ale uważam że bardziej warto zająć się tym co aktualnie jest namacalne. Mi nie spieszy się jakoś na tamten świat. I na tym może się skupmy, co zrobić żeby tutaj nam było dobrze. Ze śmiercią to tak, jakby płaska istota chciała zobaczyć 3 wymiar, nie ma co się tym ekscytować bo i tak pozostanie poza zasięgiem naszej percepcji. Także skończmy temat i pomóżmy autorowi wątku.

Otóż ja polecam pogodzić się z istnieniem depresji, nie jesteś sama z tym wszystkim, inni też na to chorują, można się z tego wyleczyć. Jeśli jest to związane z jakimiś problemami to najlepiej spróbuj je rozwiązać bez grzebania się w jakiś filozofiach. Ja żałuję np. że zbytnio emocjonalnie angażowałem się w zjawiska w stylu "nie z tej ziemi" i dobrze to na mnie nie wpłynęło. Teraz potrafię czytać takie rzeczy krytycznym okiem i nie biorę wszystkiego do siebie. Więc jeśli chcesz szukać sensu życia w uczonych księgach to polecam takie właśnie mądre nastawienie.

Napisz coś może więcej o twoim problemie. Mi też się nie chce żyć, ale to tylko uczucie które mi towarzyszy a nie manifest mojego życia.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Sortuj wg