CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez marwil 27 lut 2016, 01:55
Monala napisał(a):Mam do Was pytanie. Jak długo trzeba czekać aż leki zaczną działać? Setaloft biorę 4 tydzień w zeszłym tygodniu lekarz zwiększył mi dawkę z 50 na 100. Wczoraj pierwszy raz wzięłam Kettler. Zaczynam od 25 i stopniowo zwiekszam dawkę. Dziś nadal paniczny lęk i niechęć do wszystkiego. Wczoraj myśli o śmierci. Mam czworo dzieci dla których chce znowu być dobra mama a nie wrakiem człowieka.

Cześć,
Jeśli bedziesz miała szczęście, to kilka tygodni i poczujesz się lepiej.
Musisz jednak liczyć się z tym, że lek nie zadziała, będzie zmiana leku, może jeszcze następna.
W najgorszym przypadku trzeba się liczyć z kilku-kilkunastomiesięczną depresją.
Trzeba się zawziąc i przeczekać ten okres, bo każda depresja mija. Zawsze mija.
Z opisu to bardziej klasyczna postać. Inaczej mają "mieszańcy" - tych targa bez przerwy .Po latach nauczysz się z tym żyć i odpowiednio reagować.
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez kazimierz61 27 lut 2016, 07:32
Chyba zbliża się u mnie hipomania, bo już nie wiem co ze sobą zrobić i skręca mnie co by tu zrobić, czy jakieś zakupy często niepotrzebne, muszę na czymś wyładować to napięcie.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

przez Jarmo91 27 lut 2016, 23:07
Tak sobie czytam czytam i czytam ten temat...Sam mam CHAD od 8 lat diagnozę ze szpitala i najczęstszy stan F31.6 - Zaburzenie afektywne dwubiegunowe, obecnie - epizod mieszany.Podziwiam wielu z was za walkę jaką staczacie ze swoją chorobą i codziennością.Bo wiem jak jest.Ale uwagę moją przykuła tu pewna wybitna jednostka którą czytam również od początku a mianowicie człowieka o nicku INTEL.Nie wiem czy ci to pomoże czy nię ale kieruję to bezpośrednio do twojej chorej jak ja osoby.Czy ci się to nie znudziło? Masz chłopie tyle lat i zamiast się ogarnąć skrobiesz sobie te swoje smuty.Popatrz na innych chadowców jak żyją jak się cieszą z małych zwycięstw ile w nich woli i samozaparcia.Może czas przestać się użalać nad chorobą? Jaki ty wielki pokrzywdzony a takich ludzi jest multum nie Ty jeden.Nie lepiej spiąć poślady i zachować się jak prawdziwy facet odstawić chorobę gdzieś z boku i żyć pełnią życia?Dziwię się że jeszcze cię żona nie zostawiła,serio że zwyczajnie nie ma dość faceta w wydaniu męskiej cipki.Czytając to co piszesz sądzę że większość tu obecnych chaderek ma większe jaja niż ty.Zgrywasz cwaniaka a dokładnie widać że to twoje przeciwieństwo.Że to naciągane na siłę przed strachem przed bycia sobą i odskocznia od prawdziwego ja.Piszesz o samobójstwie od kilku lat i chyba sam już w to nie wierzysz.Mężczyzna woli robić działać a nie mówić i się użalać nad swoim losem.Żyjesz w swoim alternatywnym świecie myśląc jaki jesteś zajebisty ale pomyśl lub zapytaj kto oprócz Ciebie jeszcze tak sądzi.Też mam chad stany mieszane ale leję na to wstaję i zapierdalam zapierdalam realizuję się i gdybym miał wybierać czy zachorować czy nie to bym wybrał jaki jestem teraz z chad bo to nadal ja ten sam prawdziwy.Czy bez chad było by lepiej?Nikt tego nie wie mógłbym zginąć w wypadku zmarnować swoje życie i wróżyć teraz w pierdlu?Współczuję twojej żonie że ma wychowaniu i utrzymaniu dwoje dzieci jedno małe drugie duże.Ogarnij się żeby nie zaczęła w końcu szukać mężczyzny.Trzymam za Ciebie kciuki.Powodzenia wszystkim.Walka walka walka!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Bode Miller 27 lut 2016, 23:18
Jakiś hejter się wpierdala :)
Dawno nie pisałem. Jestem po operacji nogi i chilluje sobie na zwolnieniu do 10 marca. Do porannej dawki Seronilu dorzuciłem na noc suplement diety który działa nasennie. Śpi mi się po nim dużo lepiej. Stanowisko swoje cały czas podtrzymuje odnośnie antydepresantów. Jedno wielkie gówno. Pozostało brać lek najmniej inwazyjny i jakoś z tym żyć.
Bode Miller

przez INTEL 1 27 lut 2016, 23:27
Jarmo91 napisał(a):Tak sobie czytam czytam i czytam ten temat...Sam mam CHAD od 8 lat diagnozę ze szpitala i najczęstszy stan F31.6 - Zaburzenie afektywne dwubiegunowe, obecnie - epizod mieszany.Podziwiam wielu z was za walkę jaką staczacie ze swoją chorobą i codziennością.Bo wiem jak jest.Ale uwagę moją przykuła tu pewna wybitna jednostka którą czytam również od początku a mianowicie człowieka o nicku INTEL.Nie wiem czy ci to pomoże czy nię ale kieruję to bezpośrednio do twojej chorej jak ja osoby.Czy ci się to nie znudziło? Masz chłopie tyle lat i zamiast się ogarnąć skrobiesz sobie te swoje smuty.Popatrz na innych chadowców jak żyją jak się cieszą z małych zwycięstw ile w nich woli i samozaparcia.Może czas przestać się użalać nad chorobą? Jaki ty wielki pokrzywdzony a takich ludzi jest multum nie Ty jeden.Nie lepiej spiąć poślady i zachować się jak prawdziwy facet odstawić chorobę gdzieś z boku i żyć pełnią życia?Dziwię się że jeszcze cię żona nie zostawiła,serio że zwyczajnie nie ma dość faceta w wydaniu męskiej cipki.Czytając to co piszesz sądzę że większość tu obecnych chaderek ma większe jaja niż ty.Zgrywasz cwaniaka a dokładnie widać że to twoje przeciwieństwo.Że to naciągane na siłę przed strachem przed bycia sobą i odskocznia od prawdziwego ja.Piszesz o samobójstwie od kilku lat i chyba sam już w to nie wierzysz.Mężczyzna woli robić działać a nie mówić i się użalać nad swoim losem.Żyjesz w swoim alternatywnym świecie myśląc jaki jesteś zajebisty ale pomyśl lub zapytaj kto oprócz Ciebie jeszcze tak sądzi.Też mam chad stany mieszane ale leję na to wstaję i zapierdalam zapierdalam realizuję się i gdybym miał wybierać czy zachorować czy nie to bym wybrał jaki jestem teraz z chad bo to nadal ja ten sam prawdziwy.Czy bez chad było by lepiej?Nikt tego nie wie mógłbym zginąć w wypadku zmarnować swoje życie i wróżyć teraz w pierdlu?Współczuję twojej żonie że ma wychowaniu i utrzymaniu dwoje dzieci jedno małe drugie duże.Ogarnij się żeby nie zaczęła w końcu szukać mężczyzny.Trzymam za Ciebie kciuki.Powodzenia wszystkim.Walka walka walka!

..też cię kocham
Ostatnio edytowano 27 lut 2016, 23:36 przez INTEL 1, łącznie edytowano 5 razy
...nie mam podpisu...

przez marwil 27 lut 2016, 23:27
Hejter, albi wybiło go w górę i Boguje ;)
W sumie, jak mnie zmieli znowu na dwa lata, to wypróbuję zaciskania pośladów. A koledze nowemu radzę zluzować majtasy.
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez Jarmo91 27 lut 2016, 23:45
Intel czyżbyś się przestraszył i silił na ironię po tym jak napisałeś do mnie kurwo frajerku i chciałeś mi wpierdolić.Cieszę się że musiałeś 5x poprawić post żebym pewnie się nie obraził,to znaczy że liczysz się z moim zdaniem i moim odbiorem tego.Nie bije upośledzonych ty się za takiego masz to żaden sukces żadna frajda na patrzyłem się w psychiatryku na takich.Życie ciebie biję i to co piszesz po co ja mam ci mordę obić dla funu?Żeby cię za darmo do szpitala zanieśli? Nie jestem hejterem nie napisałem nic obrażliwego zresztą samo oceńcie czy nie było w tym prawdy.Już miałem pisać więcej dystansu ale po obrazach intel się zreflektował i edytował post.

przez INTEL 1 28 lut 2016, 00:14
[quote="Jarmo91"]Żeby cię za darmo do szpitala zanieśli?/quote]
KIEDY I GDZIE FRAJERZE?
Z tym że ty szukasz emocji więc zapraszam do Zabrza.
W każdej chwili. Poważnie.
Potrzebuję tego jak cwele twojego pokroju chuuja w dupie
Tylko konkret kuurwo!
Kiedy i gdzie?
Data , godzina.
Będzie kamerka, świadkowie i tak dalej, żebyś kuutasie na milicję nie uciekł że napadli...
KIEDY I GDZIE?

Ostatnio edytowano 28 lut 2016, 00:20 przez INTEL 1, łącznie edytowano 1 raz
...nie mam podpisu...

przez Jarmo91 28 lut 2016, 00:19
[quote="Jarmo91"]Żeby cię za darmo do szpitala zanieśli?/quote]
KIEDY I GDZIE FRAJERZE?
Z tym że ty szukasz emocji więc zapraszam do Zabrza.
W każdej chwili. Poważnie.
Potrzebuję tego jak cwele twojego pokroju /cenzura/ w dupie

Jak byś chcial z edytować i znów stwiedzić że mnie kochasz a potem napisać cwelu.

przez Ḍryāgan 28 lut 2016, 00:32
Wy naprawdę nie macie co robić, tylko się obrażać wzajemnie? To jest takie fajne i pomocne? lepiej się z tym czujecie? Jak dzieci....
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez WolfMan 28 lut 2016, 00:50
Jarmo91, Kolejne multi konto,jakiegoś znachora i znawcy Chad ? :blabla:

przez Ḍryāgan 28 lut 2016, 01:11
Póki nie gada, że się wyleczył stosując jakieś czary mary, pijąc cudowną wodę ze świętego źródełka lub jedząc witaminki, jestem w stanie wszystko tolerować
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez Jarmo91 28 lut 2016, 01:20
Biorę leki niestety tylko one działają na mnie żadne cudowne wody suple nie działają na tak skrajne odmienne stany świadomości jak Chad.Chociaż nie przeczę ich skuteczności bo działają ale nie na Chad.Bardzo mi pomagają SSRI (cudownie redukują myśli samobójcze) w zasadzie to ratują mi życie.Bez nich nie miałbym siły nawet walczyćz ciężkimi depresjami a po nich jestem w stanie walczyć, i nawet dzisiaj się cieszę z tego że się dołuję i wiem że to nie przez Chad i mam na to wpływ.Zwyczajnie sobie wyjdę z dołka kiedy mi się ze chcę.Skutki uboczne SSRI trochę wkurzają ale coś za coś.Wolę już je niż stabilizatory nastroju.Wolę lekką górkę po antydepresancie niż wielki dół bez niego.Trzeba wybierać mniejsze zło :)

przez Jarmo91 28 lut 2016, 01:39
Ostatnio w moim życiu tylko praca alkohol dupy i melanż.Więc dzisiaj dla odmiany trochę zamulam na chacie :smile: Próbowałem odstawić antydep ale nagle czarny pies depresji wraca że aż brak sił z łóżka wstać i myśleć pozytywnie.

Sortuj wg