Tak dalej się żyć nie da..

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Candy14 05 maja 2012, 09:39
przez 5 lat pogląd na tyle mi się zmienił, że oschłość w kierunku dziewczyn / kobiet tak narasta,

ale oczekiwales zwiazkow od 13 roku zycia? Bo masz chyba 18 z tego co pamietam. Juz wmowiles sobie, ze nigdy nie bedziesz mial nikogo?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Marsal2 05 maja 2012, 12:21
bomba21, jeżeli, żyjesz i nie czerpiesz z tego przyjemności, to oznacza, że nie żyjesz, po prostu egzystujesz, a to nie jest życie.

Candy14, ja to sobie już wmówiłem. A ostatnia moja "historia miłosna" jedynie mnie w tym utwierdziła... :( Jednak pomimo tego, że nie wierzę, baa, jestem pewny, że zawsze będę sam, chcę, marzę o tym, żeby mieć kogoś kto mnie pokocha. Nie potrafię się pogodzić z myślą, że będę sam, panicznie boję się samotności. Brzmi to pewnie bezsensownie, ale tak jest.
Marsal2

przez dans 05 maja 2012, 14:12
Candy14 napisał(a):
przez 5 lat pogląd na tyle mi się zmienił, że oschłość w kierunku dziewczyn / kobiet tak narasta,

ale oczekiwales zwiazkow od 13 roku zycia? Bo masz chyba 18 z tego co pamietam. Juz wmowiles sobie, ze nigdy nie bedziesz mial nikogo?

Od gimnazjum już się bawili w związki, duża część osób z gimnazjum w dalszym ciągu jest ze sobą i tętni w nich życie. I sobie nie wmówiłem tylko stwierdzam fakty.
Obrazek
Hi, I hate You.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Stark 05 maja 2012, 15:17
dans, Tu jest "loteria".
Pamiętaj, często "związki" w wieku szkolnym, to chwilowe, gówniarskie zauroczenie, i często mogą się sypnąć w krótkim czasie, nie przekreślaj się jeszcze w tej kwestii,nie teraz.

Niema się jeszcze co skreślać.
w moim przypadku,myślę że jeśli do tych 4-5 lat nikogo nie znajdę (nie mam potrzeby póki co - i możliwości również :D ), to nic z tego nie będzie już raczej do "końca".
Ale przyszłość jest nieodgadniona .
Stark

przez dans 09 maja 2012, 21:03
Rzygac mi sie chce jak musze rano wstawac, po powrocie ze szkoly od razu zasypiam bo czuje nacisk na przednia czesc glowy.. zmeczenie nieproporcjonalne do wysilku kompletnie.. na sile sie zmuszam do czegokolwiek zeby isc do przodu ale zero przyjemnosci z robienia czegos tylko sen sprawia radosc.. jakie to meczace......
Obrazek
Hi, I hate You.

Sortuj wg