Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Olmici 10 cze 2014, 13:17
Dużo ludzi czuje się samotnymi a jak mają okazje nawiązać jakąś znajomość, przyjaźć to wychodzi na to, że po prostu ciężko im zadbać o właściwe relacje albo nie wiem ich to nudzi. o taką trzeba dbać, jak w związku ;) dawać coś od siebie dla innych, więcej empatii. Takie proste a takie trudne.Ja już chyba się pogodziłem, że nie znajdę takiej osoby chyba :) .
Szukaj światła w morzu cieni ...

Samotność

przez koszykova 10 cze 2014, 13:51
Olmici, dawac cos od siebie - tak. Ale trzeba tez brac, czuc sie lubianym. To tez nie jest do konca tak, ze wszystko zalezy od nas, druga osoba tez musi chciec. Czasem pomimo naszych starań i tak nic z tego nie wychodzi. A moze za duzo wymagamy.... Nie wiem
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Samotność

przez Abbey 10 cze 2014, 15:01
dawac cos od siebie - tak. Ale trzeba tez brac, czuc sie lubianym

ja tam - jak się potem okazuje - za dużo daję, przyzwyczajając ludzi do bycia do dyspozycji.

Dziś na próbnej maturze miałam tekst o samotności - jak to bohater całe życie dążył do samotności, a gdy już jej zaznał i chciał wrócić do ludzi, ci go odrzucali, a on sam nie umiał się odnaleźć w tłumie. Dziwnie się czytało o sobie, choć w sumie to mnie ludzie odrzucili, a nie ja ich, no ale jednak... :lol:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Indifference1 10 cze 2014, 15:19
No że też musiałam tu wejść i przeczytać słowo "matura"! Vett już prawie wakacje, odpoczniesz sobie :) Ja idę się zapisać na prawko jak wyzdrowieje. Śniło mi się, że prowadziłam samochód i tak mi się spodobało, że w końcu się zdecydowałam :D
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez Abbey 10 cze 2014, 19:18
Liczę, że odpocznę. ;)
A co do prawka - gorąco polecam! Najgorsze jest wyjście z domu, potem już z górki :mrgreen:
Obrazek

Samotność

przez Indifference1 10 cze 2014, 19:46
Vett, też robisz prawko? I jak?

Samotność

przez Abbey 10 cze 2014, 19:54
Indifference1, póki co miałam jedną jazdę u siebie i w wojewódzkim, poza wpieprzającą się olsztyńską komunikacją miejską, bardzo sobie jeżdżenie autem cenię. Zobaczymy jak będzie na placyku, jak go opanuję (i sprzęgło :P) to będzie znakomicie.

Żeby nie było całkiem OT: nawet raz jechałam z dziewczyną z byłej klasy... i gadała ze mną, szok! bo tak to na mnie hejtowała...
Obrazek

Samotność

przez Indifference1 10 cze 2014, 20:29
Vett, no widzisz ;) Ciekawe jak u mnie te jazdy będą wyglądały... Mam nadzieję, że zajarzę o co chodzi i nie zrobię z siebie idiotki :P

Samotność

przez Olmici 11 cze 2014, 11:17
Będzie dobrze. Prawko to jedna z najfaniejszych rzeczy jakie można zrobić :) .

Prawda, ludzi zbyt się przyzwyczaja do bycia dyspozycyjnym. Można by jeszcze dużo na ten temat napisać ale cóż - samo życie.
Szukaj światła w morzu cieni ...

Samotność

przez Semir 11 cze 2014, 13:34
Indifference1, Nie takie prawko straszne jak je opisują :mrgreen: Ja mam już od 4 lat i za kierownicą czuję się jak w domu a co do egzaminu jazd itp to wystarczy to traktować jak przyjemność a nie jak kolejny ciężki test:). Ja jeszcze pamiętam swój egzamin miałem kupę funu tylko przy wyjeździe z wiecznie zakorkowanej ulicy wiecznie się irytowałem nooo chyba że jechałem na placyk poza Łódź wtedy żeby zdążyć na metę wjeżdżaliśmy a trasę szybkiego ruchu. Nie było jeszcze kamer w autach więc miałem praktyczne no limit na gazie szkoda tylko że Yariska nie pociągnie więcej niż 120km/h :D

-- 11 cze 2014, 13:37 --

Vett, Tym się nie martw na początku przyzwyczajasz się do tego odruchu a potem już wszystko będziesz robiła automatycznie sam tak miałem. W końcu człowiek nie rodzi się z kierownicą w ręku :mrgreen:
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

Samotność

przez Makabra 11 cze 2014, 16:48
Vett napisał(a):nienawidzę tej gówniarzerii, pewnie z zazdrości, ale nie mogę zdzierżyć, że oni wszyscy trzymają się razem i tylko mnie mają w czarnej d...

Skąd ja to znam... :(
Makabra

Samotność

przez mark123 11 cze 2014, 19:01
Semir napisał(a):Indifference1, Nie takie prawko straszne jak je opisują :mrgreen: Ja mam już od 4 lat i za kierownicą czuję się jak w domu a co do egzaminu jazd itp to wystarczy to traktować jak przyjemność a nie jak kolejny ciężki test:). Ja jeszcze pamiętam swój egzamin miałem kupę funu tylko przy wyjeździe z wiecznie zakorkowanej ulicy wiecznie się irytowałem nooo chyba że jechałem na placyk poza Łódź wtedy żeby zdążyć na metę wjeżdżaliśmy a trasę szybkiego ruchu. Nie było jeszcze kamer w autach więc miałem praktyczne no limit na gazie szkoda tylko że Yariska nie pociągnie więcej niż 120km/h :D

-- 11 cze 2014, 13:37 --

Vett, Tym się nie martw na początku przyzwyczajasz się do tego odruchu a potem już wszystko będziesz robiła automatycznie sam tak miałem. W końcu człowiek nie rodzi się z kierownicą w ręku :mrgreen:

Ja bym chyba za kierownicą dostał zawału.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez Siddhi 11 cze 2014, 19:17
mark123, za kierownicą nie wolno dostawać zawału. :nono:
Siddhi

Samotność

przez Indifference1 11 cze 2014, 19:32
Tak to odwlekałam a teraz nie mogę się doczekać :D Tylko chciałabym od razu umieć... szkoda, że tak się nie da. Co jak np. stanę na środku skrzyżowania i wpadnę w panikę? :zonk: Chyba poproszę tatę, żeby się ze mną wybrał gdzieś na jakąś szkołę żeby zobaczyć co gdzie i jak.

Sortuj wg