Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez SmutnaTęcza 12 lis 2013, 01:42
PJT napisał(a):ja Cie nie obraziłem a mi sie oberwało niewazne czy jedyny napewno jeden z niewielu
mialas napisac ta opinie

Bo jesteś jedyną osobą z okolic, z jaką tu pisałam.
No właśnie już ją napisałam - obraziłeś się wtedy o byle co, o coś, co próbowałam obrócić w żart. Każdy poczułby się dziwnie, gdyby dopiero co poznana osoba proponowała mu takie coś. Po prostu się przestraszyłam.

Samotność

przez PJT 12 lis 2013, 01:47
i zasluzylem na cos takiego ?

Aha - żadnego spotkania nie będzie. Z nikim.
Poza tym świnie lepiej się zachowują od niektórych ludzi. Nienawidzę wszystkich
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Samotność

przez werewolf 12 lis 2013, 12:24
Aurora92 napisał(a):To nic nie znaczy. Jak chcesz kogoś obgadywać i oczerniać, to tak, by ta osoba się nie dowiedziała. A nie zachowujesz się jak gimbus. A gdybym to ja powiedziała przy wszystkich, że jesteś "jakiś inny"? Byłoby Ci miło? A może zaburzenia odebrały Ci już jakiekolwiek wyrzuty sumienia?

Nie atakuj, dziewczyno. Nie tędy droga. Poczytałem twoje posty. Sama prowokujesz - tym co piszesz - takie, a nie inne reakcje. Nie chcę się wymądrzać, ale jeśli to 92 w nicku to twój rocznik, to nawet z racji wieku - wiem o życiu i ludziach więcej , niż ty. Oczekujesz od innych nie wiadomo czego, a jak ktoś do ciebie wyciąga rękę, to ty masz to gdzieś, bo chyba ci wygodnie być biedną, samotną , nierozumianą. Ale tu są w większości tacy, co jednak troszkę życie znają i to od bardzo różnej strony.
A co do inności - to KAŻDY jest "inny". Ja się szczycę swoją innością. Nie ma takich samych ludzi. Nawet bliźniaki syjamskie się od siebie różną.
Ja nigdy bym nie chciał być taki jak inni. Dla mnie to wartość bycie "innym". To wcale nie musi być złe. I nie musi być obraźliwe.
A co do samotności - moja "inność" właśnie na tym polega, że ludzie obok mi nie przeszkadzają, ale nie są mi potrzebni do życia jak powietrze. Nauczyłem się radzić sobie sam ze sobą. Trochę to trwało, ale było warto. Mój związek przetrwał "okres burzy i naporu" i nie jestem samotny. Za to cholernie lubię pobyć SAM. Z wyboru i z kimś kto zawsze jest obok. A to duża różnica.
Life sucks, and then you die. Yeah, I should so lucky...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Arhol 12 lis 2013, 12:29
werewolf, Zazdroszczę lekko i gratuluje podejścia do tego wszystkiego :brawo:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Pieprz 12 lis 2013, 14:02
Nienawidzę wszystkich

To co tu jeszcze robisz? Spadaj na szczaw.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Samotność

przez werewolf 12 lis 2013, 14:09
Kestrel napisał(a):werewolf, Zazdroszczę lekko i gratuluje podejścia do tego wszystkiego :brawo:

Widzisz, Kestrel to chyba lata praktyki robią swoje :D A tak na serio - wkurza mnie wiele rzeczy i lubię mówić, co myślę, ale czasem wolę poczekać, niż palnąć coś niepotrzebnie. Czasem jednak ponoszą mnie emocje. Bo czego jak czego - ale nie toleruję kłamstwa, hipokryzji i ... głupoty.

Samotność

przez Arhol 12 lis 2013, 14:35
werewolf, dwa pierwsze...zdarzały mi się, ale komu nie? Ważne by świadomym być i z tym walczyć.
Doświadczenie życiowe,cóż...racja,tego trzq nabrać.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Samotność

przez werewolf 12 lis 2013, 15:02
Dokładnie

Samotność

przez slow motion 12 lis 2013, 15:39
Ostatnio ją odczuwam.... mam partnera, ale to nie o to chodzi. Czuję potrzebę przynależności do grupy zresztą prawie każdy ma taką potrzebę. Stare znajomości są daleko, ale po czasie i przemyśleniach doszłam do wniosku, że dawałam się wykorzystywać i nie chcę już takich znajomości.
Chciałabym mieć koleżankę...jedną, dwie. Czuć się swobodnie, móc byc sobą(chociaż aktualnie nadal jestem na etapie gdy siebie poznaje)

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Samotność

przez Pieprz 12 lis 2013, 15:43
slow motion, to bardzo proste musisz się tylko przeprowadzić do 3miasta. Jest tu fajna zgrana paczka na spędzanie czasu ze znajomymi być nie mogła narzekać :smile:
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Samotność

przez slow motion 12 lis 2013, 15:47
Mushroom, to akurat wiem i zazdroszczę Wam :(

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Samotność

przez Arhol 12 lis 2013, 16:09
slow motion, W Łodzi ni huhu?
Moderator

Samotność

przez Abbey 12 lis 2013, 16:10
dlaczego najprostsza koleżeńska znajomość jest dla mnie wyzwaniem nie do przejścia?
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Samotność

przez Asuu 12 lis 2013, 16:14
Mushroom, zobaczysz, jeszcze będziemy sobie wycieczki na te wasze spotkania robić :P

Sortuj wg