Czy mozna tak?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Czy mozna tak?

przez Olivia158 26 paź 2010, 15:50
Hej załatwiam sobie naucznie indywidualne w domu i nie chciała bym zeby uczuli mnie nauczyciele Ci co miałam ich w szkole bo miałąm z nimi zatargi i niechce ich widziec bo mam do nich uraz wielki czy orientujecie sie moze czy mozna jakos zrobic tak zeby kto inny prowadził takie zajecia ? bardzo mi na tym zalezy
ale nie mam pojecia co mam zrobic

Pozdrawiam

Re: Czy mozna tak?

przez agusiaww 26 paź 2010, 16:18
Olivia158, jezeli zaltwiasz to w tej samej szkole to raczej nie, chyba ze dyrekcja wyrazi zgode (co jest malo prawdopodobne).
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Re: Czy mozna tak?

przez linka 24 lis 2010, 08:29
Ciekawe to, ze bez wizyty u psychiatry i psychologa "załatwiasz sobie" indywidualne, można wiedzieć na jakiej podstawie?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg