Depresja zawsze powróci

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Depresja zawsze powróci

przez eligojot 21 cze 2009, 11:22
Niestety taka jest prawda. Przez rok mniej więcej żyłem normalnie. Obrabiałem swój ogródek, prawie nie zaglądałem na forum. Miałem też jakieś wzloty i upadki, ale bez ekscesów. Niestety, wystarczył niezdany egzamin, śmierć w rodzinie, nieporozumienie z drugą połówką i już depresja powróciła w pełnej krasie. Znowu będę częstym gościem na forum, za parę dni idę do psychiatry.
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

Re: Depresja zawsze powróci

przez agusiaww 21 cze 2009, 21:41
No wiesz po takich przezyciach to raczej trudno sie spodziewac ze czlowiek bedzie radosny i szczesliwy, depresja ma to do siebie ze lubi wracac szczegolnie kiedy jest nam smutno i zle.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Re: Depresja zawsze powróci

przez Lena88 21 cze 2009, 21:45
Hmm, właściwie boję się takich powrotów. Będąc w szpitalu poznałam wiele osób, które spędzają tam kilka/naście tygodni, co rok, co dwa lata. Przez ten czas jest stosunkowo dobrze, w później wszystko się znów chrzani. Ale to na pewno nie dotyczy wszystkich, także nie ma co panikować zbytnio, a robić wszystko, żeby jak najdłużej trzymać się kupy.
Just listen to the music of the traffic in the city
Linger on the sidewalk where the neon signs are pretty
How can you lose?

http://www.youtube.com/watch?v=JyW1smKgJF8

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg