Skocz do zawartości
Nerwica.com

CO MYŚLEĆ??? CO ROBIĆ???


hania

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałam na tym forum post, w którym autor stwierdza, że nerwice, depresje i inne choroby psychiczne to nic innego jak opętanie przez duchy.

Powiem szczerze, że bardzo przeraziłam się tym co przeczytałam i mam mętlik w głowie. Nie wiem co mam myśleć.

Chciałam was zapytać co wy o tym sądzicie? Czy macie jakieś doświadczenia w tej kwestii, opinie??

Ciekawa też jestem czy ktoś z was wywoływał kiedyś duchy a teraz choruje? Co uważacie za przyczynę swojej choroby? Proszę, piszcie, to dla mnie bardzo ważne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na stronę o p. Wandzie trafiłam już rok temu, oczywiście napisałam do niej z zapytaniem czy jestem opętana. ona na podstawie danych typu imię, nazwisko, chyba data urodzenia oraz adres zamieszkania odpisała mi, że jestem nawiedzona przez ducha i zaproponowała oczyszczanie za 240 zl.

nie skorzystałam, nie kontaktowałam się poźniej.

 

[ Dodano: Wto Gru 26, 2006 10:08 pm ]

didado1 za duże litery przepraszam, nie było to celowe.

jeśli chodzi o temt nie chcę nikogo straszyć, sama jestem wystarczająco przestraszona. uważam tylko, że nie można tego tak zostawić bo to własnie wprowadza niepokój. więc albo ustalmy czy ta p. Wanda jest w ogóle kompetentna i mówmy o tym, albo zdementujmy jej "działanie" i ostrzeżmy przed nią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę jestem bardzo doświadczona w te klocki, chodziłam 18 razy na akupunkture i 14 razy do jednego z najlepszych bioenergoterapeutów w Polsce i czułam się identycznie jak itsari, po terapi ogromna poprawa, calkowite wyleczenie, po trzech dniach powrót wszystkiego, bioenergoterapeuci rzeczywiście maja jakaś moc i wiedze, ale niestety nie leczą i myla się, ta baba, do której jeżdziłam mówiła mi na 100%że mnie wyleczy,że ona to wie i czuje i gówno z tego wyszło, po 14 razach przez tydzień było dobrze potem wszystko wróciło, nie baw się w to , stracisz tylko czas i pieniądze, chociaż na początku poczujesz tak cudowną poprawe, że będziesz chciała chodzić dalej, a co do duchów, to przecież jest stwierdzone,że nerwica powstaje na skutek złej neurotransmisji i zaburzeń serotoniny, jeśli się boisz to może zacznij się więcej modlić, ja mocno wierzę w Boga a wiara w Boga chroni przed opętaniem, chociaż jak byłam w kiepskim stanie to też miałam taki wkręt na punkcie duchów jak ty, to chyba wynik ogólnego stanu lękowego, mi to samo minęło jak zaczęłam się leczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×