Kosz

Hasiok.

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"

przez Druid 18 lut 2015, 01:46
Storożak, połaczyłam fakty, ot co.
Przemek, bardzo szlachetnie z twojej strony, że masz na względzie uczucia otaczających cię osób, ale co to ma wspólnego z tematem?
Druid

przez Zebrec 18 lut 2015, 01:47
Podsumowując: trzeba żyć realem, a nie wirtualem!
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

przez Arhol 18 lut 2015, 01:47
Dementuje.
:mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Przemek_44 18 lut 2015, 02:02
Pluszowa napisał(a): Bronicie Araszki, lecz wasza empatia nie sięga wystarczająco daleko, by współczuć kandydatce, która uplasowała się tuż za Arashą.

Pluszowa ..no jak to co ma wspólnego (?) :time: jak powyżej..że bronimy rzekomo tylko Arashki, a nasza empatia nie sięga wystarczająco daleko np do kandydatki/kandydatek, która zajęły miejsca zaraz za nią (?)..

..no sorry, ale przecież to Arasha została nazwana "paszkwilem i straszydłem"! odnosiłem się tylko do tego, gdyby to inna uczestniczka została tak nazwana, lub jakakolwiek inna dziewczyna z forum..a nawet facet, to chyba reakcja społeczności była by taka sama, prawda? bo to było wredne..w tym kontekście napisałem, że nikt nie zasługuje na takie epitety..owszem, można wyrażać swoje upodobania, gusta, swoje zdanie, ale nie w taki sposób by poniżać kogoś, ośmieszać (?) :roll:

-- 18 lut 2015, 02:14 --

Zebrec napisał(a):Podsumowując: trzeba żyć realem, a nie wirtualem!

Zebrec..o. o. o to chodzi ,moim zdaniem bardzo mądrze powiedziane :!: :great: :uklon: wódki dać temu Panu :smile:
Artykuł o uzależnieniach od leków BDZ na potralu kobieta.wp.pl Tabletka na życie - A.Wawrzyńczak

Mój blog o lekomanii.

przez Druid 18 lut 2015, 03:06
Przemek_44, gdyby nie zagrywki Arashy, być może czwarta dziewczyna byłaby trzecia. taki wniosek sam sie nasuwa, ale może tylko mnie.. Idę spać, dobrej nocy :papa:
Druid

przez nobel 18 lut 2015, 03:47
Jestem na tym forum od jakiegoś czasu i zwyczajnie nie mogę pojąć zachowania niektórych osób oraz tego, że się na to pozwala.
Przyznaję, że rzadko się loguję, bo zwyczajnie nie mam takiej potrzeby. Wystarcza mi przeglądanie forum z doskoku jako osoba niezarejestrowana.
Ale po tym, co tu czytam, widzę że chyba lepiej czasem nic nie pisać. Niestety taka tendencja utrzymuje się także w innych, merytorycznych tematach, co daje mi dużo do myślenia.

Nie znam żadnej z kandydatek biorących udział w konkursie, chociaż tak się złożyło, że moje zarejestrowanie się na forum zbiegło się w czasie z konkursem. Przyznaję, że obejrzałem kandydatki i nawet zagłosowałem, czego teraz żałuję, bo mam wrażenie, że wziąłem udział w jakimś cyrku :roll:
Pozostaje mi jedynie szczerze współczuć osobom wypowiadającym się zarówno w tym, jak i innych wątkach, które nie mają nic do powiedzenia, poza chęcią zwrócenia na siebie uwagi.

przez Artemizja 18 lut 2015, 07:17
Pluszowa, a skąd wiesz, że chodziło mi o Ciebie? Czy wyzwałaś kogoś w swoim poście? Nie. Więc skąd ten personalny odbiór? Uściślając, nie pisałam do Ciebie. A to, że mój wpis pojawił się akurat pod Twoim postem, to już zbieg okoliczności.
Niemniej jednak, dyskusja wciąż się toczy, a zatem zgodnie z obietnicą ląduje w koszu.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg