123

Hasiok.

SINGLE wątek zbiorczy

przez ladywind 26 gru 2013, 00:48
rotten soul, ile Ty już tych fot nagromadziles w swej kolekcji ,to nawet nie chce wiedzieć :-)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

SINGLE wątek zbiorczy

przez aptasia 26 gru 2013, 00:48
rX_ napisał(a):dream*, musiałem udowodnić, że to nie są kłamstwa ;) ja miałem na początku studiować informatykę na SGGW ale wylądowałem kilka przystanków dalej od SGGW więc mało brakowało, a może byśmy na siebie wpadli :D

ciesz się :) raczej ten kierunek nie jest na wysokim poziomie na sggw. (zresztą, mam wrażenie, że jak większość :P)
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

SINGLE wątek zbiorczy

przez Indifference1 26 gru 2013, 00:48
No dobra, wyślę :roll: Ale mało wyraźne i wyszłam lepiej niż na prawdę wyglądam bo nie widać cholernego trądziku.
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

SINGLE wątek zbiorczy

przez rX_ 26 gru 2013, 00:48
DżejnRołs, w życiu podobno trzeba być pewnym siebie, staram się mieć o sobie jak najlepsze
mniemanie :D
ladywind, już pchają się drzwiami i oknami, co za dużo to niezdrowo 8)
rX_

SINGLE wątek zbiorczy

przez DżejnRołs 26 gru 2013, 00:49
rX_, Żebyś zbyt wielkiego nie miał;-)
"W życiu piękne są tylko chwile"||••
Obrazek

SINGLE wątek zbiorczy

przez aptasia 26 gru 2013, 00:50
Indifference1 napisał(a):No dobra, wyślę :roll: Ale mało wyraźne i wyszłam lepiej niż na prawdę wyglądam bo nie widać cholernego trądziku.

i tam, trądzik kiedyś mija, a ładne rysy twarzy itp zostają :) Także uszy do góry :)
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

SINGLE wątek zbiorczy

przez rX_ 26 gru 2013, 00:51
dream*, moja uczelnia obecna też nie jest na światowym poziomie, ogólnie okres studiów to dla mnie żadna rewelacja. Coś już działasz w kierunku swoich studiów?
rX_

SINGLE wątek zbiorczy

przez Indifference1 26 gru 2013, 00:54
dream* napisał(a):
Indifference1 napisał(a):No dobra, wyślę :roll: Ale mało wyraźne i wyszłam lepiej niż na prawdę wyglądam bo nie widać cholernego trądziku.

i tam, trądzik kiedyś mija, a ładne rysy twarzy itp zostają :) Także uszy do góry :)

Mój nie mija. Leczę od podstawówki a teraz mam prawie 19 lat :?

SINGLE wątek zbiorczy

przez aptasia 26 gru 2013, 00:54
rX_ napisał(a):dream*, moja uczelnia obecna też nie jest na światowym poziomie, ogólnie okres studiów to dla mnie żadna rewelacja. Coś już działasz w kierunku swoich studiów?

tak, pracuję odkąd skończyłam 18lat :P studiowałam zaocznie ;) i pracowałam. :) Może nie do końca jako zootechnik, bo to raczej praca dla facetów, ale w branży zwierzęcej więc spoko :)
Sylvia Plath

SINGLE wątek zbiorczy

przez rX_ 26 gru 2013, 00:54
DżejnRołs, takie tam żarciki ;) ale tak szczerze to akceptuje siebie i w sumie nic bym nie zmienił, a jak widzę, że trochę zaniedbałem się to zaczynam biegać i jeżdżę na rowerze. rotten soul, brak mi odwagi na wrzucenie fotki :hide:

-- 25 gru 2013, 23:56 --

dream*, ciężko jest znaleźć teraz prace po studiach, każdy teraz kończy studia i boje się coraz bardziej, że nie znajdę nic jak zrobię licencjata.
rX_

SINGLE wątek zbiorczy

przez aptasia 26 gru 2013, 00:58
Indifference1 napisał(a):
dream* napisał(a):

Mój nie mija. Leczę od podstawówki a teraz mam prawie 19 lat :?

moja koleżanka łykała izotek i faktycznie, świetnie wyleczył okropny trądzik :)
Sylvia Plath

SINGLE wątek zbiorczy

przez Indifference1 26 gru 2013, 01:00
dream*, wszystko tylko nie ten lek. Ja mam skutki uboczne po nawet zwykłym antybiotyku. Nie chce sobie nawet wyobrażać co by mi było po TYM. Już rozmawiałam o tym z moją lekarką.

SINGLE wątek zbiorczy

przez aptasia 26 gru 2013, 01:01
Indifference1 napisał(a):dream*, wszystko tylko nie ten lek. Ja mam skutki uboczne po nawet zwykłym antybiotyku. Nie chce sobie nawet wyobrażać co by mi było po TYM. Już rozmawiałam o tym z moją lekarką.

aha... no może, to silny lek :(((
Sylvia Plath

SINGLE wątek zbiorczy

przez DżejnRołs 26 gru 2013, 01:03
Indifference1, ja mam 21 i mam jeszcze pojedyncze egzemplarze tego "pasozyta". Zapisz sie do dermatologa popros o lampy wysuszajace i farmakoterapie wit b i k. Jest jeszcze jedno cos to moja kolezanka ma a nie pamietam jak sie naxywa co pomaga. Jak sie dowiem to ci napisze..
"W życiu piękne są tylko chwile"||••
Obrazek

Sortuj wg