ot

Hasiok.

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"

przez Niemampomysłu 25 lip 2016, 18:54
mirunia napisał(a):terapia, terapia i jeszcze raz terapia, bo takiej upierdliwości końca nie będzie.
Zupełnie jak z pastą do zębów.

Temat nadaje się do kosza.

Nie jestem upierdliwa. To do Was nic nie dociera, nie chcecie nic zrozumieć. Powtarzam cały czas jedno i to samo i padają jedne i te same pytania. Nikt nie chcę mnie zrozumieć, każdy musi mieć swoje zdanie. Moje nie jest ważne. Przecież tam chodziło o prawdę i tylko prawdę a nikt nie podał mi tam prawdziwej odpowiedzi. Nie wymagam terapii. Jestem szczera, Czy szczerość wymaga leczenia?

przez na_leśnik 25 lip 2016, 18:55
mirunia, nic dodać nic ująć. Trochę mi to wyczyny tawarisza owsika przypomina...
Naleśnior off.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez Niemampomysłu 25 lip 2016, 18:57
na_leśnik napisał(a):mirunia, nic dodać nic ująć. Trochę mi to wyczyny tawarisza owsika przypomina...
Naleśnior off.

Tak, teraz zróbcie ze mnie jeszcze kogoś innego niż jestem. Matko jedyna co ja mam zrobić zebyście zrozumieli. Ja nie chcę kłamać. Staram się być szczera. Dlaczego tak mnie traktujecie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ḍryāgan 25 lip 2016, 18:58
Niemampomysłu, chcesz szczerości? proszę bardzo. Nie jesteś trollem, ale jesteś nieźle popierdolona - nawet jak na forum dla świrów. Może potrzebujesz terapii. Nie wiem. Mnie wkurwia jak każde słowo odbierasz jak atak na siebie.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez Niemampomysłu 25 lip 2016, 19:01
Ḍryāgan napisał(a):Niemampomysłu, chcesz szczerości? proszę bardzo. Nie jesteś trollem, ale jesteś nieźle popierdolona - nawet jak na forum dla świrów. Może potrzebujesz terapii. Nie wiem. Mnie wkurwia jak każde słowo odbierasz jak atak na siebie.

No tak bo nie ma to jak przeczytać "żart" o ruchaniu kogoś aseksualnego, jak jest się kłamcą i trollem. To nie jest atak. Rozumiem. Mam potakiwać głową i się na to zgadzać. Rozumiem. Mogę też iść się zabić w takim razie.

przez Carica Milica 25 lip 2016, 19:02
Ḍryāgan napisał(a):Niemampomysłu, chcesz szczerości? proszę bardzo. Nie jesteś trollem, ale jesteś nieźle popierdolona - nawet jak na forum dla świrów.

:great:

Ja stąd spadam, a kilka stron tematu powędruje do kosza.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

przez Niemampomysłu 25 lip 2016, 19:03
Jeżeli ktoś uważa inaczej i ma inne zdanie to może iść tylko do kosza.

przez Liber8 25 lip 2016, 19:12
Carica Milica napisał(a):Liber8, wklej zdjęcie, to Ci napiszę. :pirate:

Jak byś faktycznie napisała
ruchalabym

to w zaistniałych okolicznościach, byłby to komentarz wymuszony, a więc nie ważny :pirate:

Niemampomysłu, powiem w punktach
1. Jesteś ładna.
2. Nie jesteś brzydka i można to w łatwy sposób udowodnić.
3. Bez kombinowania z kontrastem byłoby o wiele ładniej.
4. Dając taką fotę trzeba się liczyć z komentarzami "ruchałbym", takie prawa internetu.
5. Nikt nie miał na celu Cie obrażać, poniżać, upokarzać.
6. Dziesiąty punkt będzie nieprzyjemny.
7. Jak się zastawiasz w jaki sposób udowodnić, że jesteś ładna, to trzeba zrobić test (uliczny albo internetowy) na wybranej grupie ludzi i niech oceniają.
8. Załapała byś się do przedziału 7 i 8 może nawet 9, nawet jeśli było by to 7, to nadal bardzo wysoko.
9. Komentarze "ruchałbym" , uzasadnione, popieram, co do dużo mówić, ruc.... :pirate:
10. Jest dokładnie tak jak napisałem w Twoim temacie nie-potrafi-rozmawia-t59286.html#p2275664 :(

przez Carica Milica 25 lip 2016, 19:19
Liber8, kiedyś Cię już skomplementowałam, więc komentarz nie byłby wymuszony. :pirate:
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

przez Niemampomysłu 25 lip 2016, 19:24
Liber8 napisał(a):
Carica Milica napisał(a):Liber8, wklej zdjęcie, to Ci napiszę. :pirate:

Jak byś faktycznie napisała
ruchalabym

to w zaistniałych okolicznościach, byłby to komentarz wymuszony, a więc nie ważny :pirate:

Niemampomysłu, powiem w punktach
1. Jesteś ładna.
2. Nie jesteś brzydka i można to w łatwy sposób udowodnić.
3. Bez kombinowania z kontrastem byłoby o wiele ładniej.
4. Dając taką fotę trzeba się liczyć z komentarzami "ruchałbym", takie prawa internetu.
5. Nikt nie miał na celu Cie obrażać, poniżać, upokarzać.
6. Dziesiąty punkt będzie nieprzyjemny.
7. Jak się zastawiasz w jaki sposób udowodnić, że jesteś ładna, to trzeba zrobić test (uliczny albo internetowy) na wybranej grupie ludzi i niech oceniają.
8. Załapała byś się do przedziału 7 i 8 może nawet 9, nawet jeśli było by to 7, to nadal bardzo wysoko.
9. Komentarze "ruchałbym" , uzasadnione, popieram, co do dużo mówić, ruc.... :pirate:
10. Jest dokładnie tak jak napisałem w Twoim temacie nie-potrafi-rozmawia-t59286.html#p2275664 :(

...po prostu bawi was to, mogę pisać nie wiadomo ile a i tak nic nie dotrze. Napisałam że jestem brzydka i nikt nigdy nie powiedział mi że wyglądam ładnie czy dobrze. Nikt nigdy mi nie powiedział, nigdy. Wręcz przeciwnie. Zawsze było że wyglądam źle i brzydko i nie tak. Na normalnym zdjęciu wyglądam ohydnie. Mam ohydną twarz której wstydzę się pokazać dlatego zdjęcie mocno naświetliłam żeby ją zakryć a żeby udowodnić że nie jestem trolle. Dając to zdjęcie tutaj liczyłam tylko na to że ludzie przestaną mnie nazywać trollem. To jest forum dla ludzi którzy mają problemy więc czemu jakiś typ ma mnie obrażac i traktować jak szmatę. Jestem aseksualna i mało kto zrozumie że nigdy nie będzie mnie bawił taki komentarz. O tym, że jestem aseksualna już wcześniej pisałam. Ależ miał na celu, bo czuję się jak śmiec, jak kłamca, upokorzona i wyśmiana. Co? będziecie mi teraz zarzucać że uczucia też sobie wymyślam? Napisałam że jestem brzydka i nie ma innej prawdy. Jeżeli ktoś twierdzi że jest inaczej to jest kłamcą i robi ze mnie kłamcę a tego sobie nie życzę bo na to nie zasługuje

przez Niemampomysłu 25 lip 2016, 19:26
wy chcecie żeby się zabiła. Cały czas chcecie mnie zdenerwować. Piszę jedno i to samo i już wiecie a i tak nadal piszecie coś co sprawia że czuję się gorzej. Jak śmieć i kłamca. Chcecie się mnie pozbyć.

przez Ḍryāgan 25 lip 2016, 19:27
Niemampomysłu, tylko, że to można odwrocić: na zdjęciu jesteś ładna i jeśli twierdzisz inaczej mijasz się z prawdą i nie ma innej prawdy. czemu twoja prawda ma być ważniejsza od mojej? Jestem starszy od Cie ie więc mam rację (teraz trolluję, znaczy żartuję z sytuacji nie z Ciebie, żeby nie było)
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez Niemampomysłu 25 lip 2016, 19:35
Ḍryāgan napisał(a):Niemampomysłu, tylko, że to można odwrocić: na zdjęciu jesteś ładna i jeśli twierdzisz inaczej mijasz się z prawdą i nie ma innej prawdy. czemu twoja prawda ma być ważniejsza od mojej? Jestem starszy od Cie ie więc mam rację (teraz trolluję, znaczy żartuję z sytuacji nie z Ciebie, żeby nie było)

...tylko że mozecie w końcu przestać się ze mnie śmiać i przeczytać ze zrozumieniem co napisałam. Nie zmienie zdania i zawsze będę tak pisała. Nie będę kłamała tylko dlatego że wam się tak podoba

przez Michellea 25 lip 2016, 19:49
Niemampomysłu, wierzę Ci, że uważasz, że jesteś brzydka. Tylko widzisz, znowu jest to samo, co w temacie "Powiedz prawdę..." - brak Ci dystansu do siebie. I nie mówię tu o tekście "ruchałbym", tylko o tym, że wszystko odbierasz jako atak. Mogłaś się poczuć urażona tekstem Nihila, mogłaś mu zwrócić uwagę - ok. Wiesz dlaczego ludzie Ci tu mówią, że jesteś ładna? Nie dlatego, że mają ubaw, tylko trudno jest przeciętnemu człowiekowi uwierzyć, że ktoś może się tak jak Ty upierać, że jest brzydki. Ja Cię nie uważam za trolla, bo jeszcze parę lat temu sama myślałam, że jak ktoś mi mówi, że ładnie wyglądam, jestem mądra, fajna itd., to to nie jest prawda, bo inni tak nie uważają.

Wrzuciłaś fotę, żeby udowodnić, że nie jesteś trollem. Ale jak wrzucasz tu zdjęcie, to musisz się liczyć z tym, że ktoś to skomentuje tak, że Cię to jakoś zaboli. Masz mega zaniżoną samoocenę, nawet ja takiej nie mam, a sama bym tu foty nie wrzuciła z wielu powodów. Też by mi się tekst "ruchałbym" nie spodobał (co innego, że mała szansa, że by padł :P ), ale bym to olała, bo tak to jest w internetach. Po prostu na przyszłość nie wrzucaj swoich zdjęć, jak nie chcesz, żeby ludzie pisali o Twoim wyglądzie.

Najlepiej w ogóle wszyscy zakończcie dyskutowanie na temat tego zdjęcia, bo nic dobrego dla nikogo z tego nie wynika.

Sortuj wg