ot

Hasiok.

czemu jestem 1 na 1000

przez piotrunio2 26 gru 2014, 23:45
dla mnie nie ma ani terapii ani lekow chyba napisalem wyraznie

A jak nie chce przetrwac, nie bede pajacem, moim celem nie jest wegetacja, chociaz mozliwe ze pajacem zostane, bo przez te chec odkrycia wszystkiego moze wlasnie odkryje wszystkie leki, chociaz bardziej interesuje mnie grzyby, lsd itd. (tutaj mam 0 strachu ze wzgledu na swoja sytuacje)

moje zycie sie skonczylo 17 lat temu jak ktos sie do mnie dobral, nie jestem taki jak wy, tu nie ma drugiej osoby jak ja, jak sie nie roznimy diagnoza to roznimy sie zyciorysem, a jak nie roznimy sie zyciorysem to roznimy sie podejsciem do tegoz zycia.

Mnie sie nie da oszukac, ja nawet na leku kopalbym tak gleboko zeby dojsc do prawdy i doswiadczac smierci kazdego dnia. Po prostu nie jestem klaunem, nie mozna mnie oszukac, nie dzisiaj. Nie mozna dac mi leku, renty (normalniejsi ode mnie ja maja), poglaskac po glowie i wyslac na terapie.

JA nie jestem uparty, ja jestem swiadomy, no nie mozna mnie oszukac.

czemu jestem 1 na 1000

przez wel2 26 gru 2014, 23:50
można ci przepisać takie leki że będziesz non stop spać i nie będziesz się czuł tak okropnie i nie będziesz pamiętał tego wszystkiego
myślę że bez problemu lekarz ci przepisze leki
możesz iść do szpitala. pewnie że cię nie wyleczą ale nie będziesz czuł ani myślał

a może będziesz miał odrobinę więcej szczęścia
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

czemu jestem 1 na 1000

przez Kontrast 26 gru 2014, 23:51
Przeciez ZO to nawet choroba niejest gdzie to do schizofremi.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

czemu jestem 1 na 1000

przez wel2 26 gru 2014, 23:53
nie ma żadnego powodu dla którego akurat ty jesteś tym 1 na 1000
dlaczego ktoś urodził się w biednej wiosce i umarł z głodu
dlaczego ktoś zginął w męczarniach na wpół rozerwany przez bombę

czemu tak jest ?
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

czemu jestem 1 na 1000

przez coccinella 26 gru 2014, 23:54
piszesz ogólnikami, diagnozy nie powiesz, leczyć sie nie chcesz. To czego oczekujesz?
Nie chce mi się.

czemu jestem 1 na 1000

przez piotrunio2 26 gru 2014, 23:55
ty jestes szalona mam byc zombie? serio to piszesz?

Ale ja chce czuc ja jestem hardcorem, ja sbie w tym piekle jeszcze cele wyznaczam i jeszcze chodze na 8 godzin do roboty wstajac o 4 rano i majac to za nic. Teraz nie lezymy. z moim ZO to pewnie gora 50% ludzi pracuje.

Do czegos w stylu psychiatryka mnie nie przyjeli bo teraoeuta stwierdzil ze jestem krok za tymi ludzmi ktorzy tam byli. On wie ze ja jestem 1 na 1000. W psychiatryku sa normalniejsi ludzie.

JA i tak nie wiele pamietam, t znaczy siedzialem w zamknieciu, wiec dla mnie te 20 lat to 1 dzien nie wiecej nie mniej jak doba. Jak sie obudzilem to poszedlem przez lustro i mialem brode i wąsy. Za to wspomnien nie,

-- 26 gru 2014, 22:57 --

ja tylko przyszedlem pokazac co to jest prawdziwe pieklo madrym ludziom, nic mi wiecej nie pozostalo jak niesienie wiesci :D

Wiadomo ze zawsze moze to wejsc jakis szczekacz z nerwica i stwierdzic ze on ma gorzej ale ludzie nie wiedza co to jest pieklo. Placza jakby zlamali paznkiec

czemu jestem 1 na 1000

przez coccinella 26 gru 2014, 23:59
własne problemy są dla każdego najważniejsze i są piekłem każdego. Nie widzę sensu licytować się, kto ma gorzej.
Może warto policytować się, co zrobiłam/em, żeby sobie pomóc.
Nie chce mi się.

czemu jestem 1 na 1000

przez wel2 26 gru 2014, 23:59
ja pisze serio
czasem chciałam uciec w zapomnienie i nie myśleć, zniknąć

to ci się podoba ten hardcore czy nie ?
bo jeśli ci się podoba to sobie tak żyj
a jak nie to czemu się tak wzbraniasz przed lekarzami

dalszej części twojego postu już nie rozumiem. nie wiem o co chodzi.
idź jeszcze raz do lekarza, terapeuty i poproś o pomoc

wyglądasz na osobę która potrafi walczyć

czemu jestem 1 na 1000

przez piotrunio2 27 gru 2014, 00:07
coccinella jest sens licytacji, przeczytaj uwaznie tytul mojego tematu.

Dajcie mi wasze zaburzenia, to sie z nich wylecze bez pomocy z terapeuty a potem zostane milionerem i gwiazda rocka.

O co mi chodzi? O to ze moje piekl jest bezwzglednie DOZYWOTNIE. Tak mowi psycholgia, tak mowie ja, ktory sie dokopuje glebiej, zamiast siedziec na rencie, ktora maja zdrowsi ode mnie albo chodzic do pracy i z powrotem przez cale zycie. JA bym sie wstydzil czegos takiego chociaz moj ojeciec psychopata sie nie wstydzi siedziec na rencie od 15 lat. Widocznie jestem 'inny'.

Zmiencie mi dozywocie na 25 lat, to wyjde w wieku 50 na wolnosc i jeszcze zdaze cos osiagnac. A jeszcze za czasow niewoli bym podlozyl pod to drugie tyle.

Czlowiek leci na zderzenie czolowe, jest silniejszy od wszystkich psychopatow w swojej rodzinie, walczy ze soba, ale nic z tego kolego, swje musisz odsiedziec.

Moja rodzina mnie pokarala ZO dozywotnim, w kazdym innym askpekcie ich moge pokonac.

To jest sens mojego posta.

czemu jestem 1 na 1000

przez wel2 27 gru 2014, 00:13
ja nie rozumiem
co to za zaburzenie tak cię przeraża

rodzina cię nie pokarała ZO. pewnie sami mają coś z głową, to jak zaraza. Jedni tą zarazę lepiej znoszą inni gorzej.
Świat jest zepsuty.

czemu jestem 1 na 1000

przez Ojciec Świecki 27 gru 2014, 00:15
Co to jest to ZO?
Płód jest własnością całego społeczeństwa. Ci, którzy próbują nie mieć dzieci, są dezerterami i naruszają prawo narodu do ciągłości.

~Nicolae Ceaușescu

czemu jestem 1 na 1000

przez wel2 27 gru 2014, 00:16
jakieś zaburzenie osobowości - tak sądzę

czemu jestem 1 na 1000

przez piotrunio2 27 gru 2014, 00:18
ono jest przerazajace, tu na forum pisza ze 2 osoby z nim, tylko one z tych co maja wy jebane
Ja nic do nich nie mam, oni sa w porzadku, tylko to beda typowe osoby z tym ZO, a zawsze mysle wiecej i sie nie zgadzam na niektre rzeczy, ot co. Nie umiem byc pajacem, po prostu tak mam w glwie wyryte, nie umiem i juz. Nie bede chodzil do pracy i z powrotem, nie bede siedzial przed komputerem, nie bede zyl jak typowa osoba z tym ZO. Brzydze sie, nie potrafie, nie bede siedzial spokojnie w piekle i dawal sie polewac wrzatkiem.

I jeszcze to twoje zdziwienie, co mnie tak przeraza. No jasne, wziac leki, zyc jak pol-czlwiek i hulaj dusza piekla nie ma. Ja taki nie jestem, ja sie na to nie godze, po prostu nie umiem, czuje odraze do takiego rozumowania, mam ochote wymiotowac jak o tym pomysle.

czemu jestem 1 na 1000

przez wel2 27 gru 2014, 00:21
to żyj tak jak ci pasuje. nie muszą wszyscy żyć na jedno kopyto z tym samym krawatem.
Zrób tak żeby Ci pasowało, bądź swoim sterem i okrętem.
nie musisz nic, rób to co lubisz lub nie.
Jak chcesz pomocy, pewnie wiesz gdzie trzeba iść, jeśli nie to też ok.

-- 26 gru 2014, 23:23 --

może masz ogromną siłę by pokierować swoim życiem tak jak ci to dusza podpowiada.

Sortuj wg