ot

Hasiok.

atrakcyjność,a problemy z relacjami

przez Candy14 29 paź 2014, 19:41
ja sobie nie mam nic da zarzucenia.

To jest bardzo dobry temat do przepracowania na terapii

-- 29 paź 2014, 20:12 --

anna_222, i pomimo Twojej sugestii na pw nie zamierzam stad wypierdalac nawet gdyby mialo Cie to uszczesliwic :D Tak wiec daruj sobie inwektywy w prywatnych wiadomosciach
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Arasha 29 paź 2014, 20:26
Odsmażania kotleta ciąg dalszy ....

beladin napisał(a):
Arasha napisał(a): Toż ja od dawna twierdzę, że z babami nie idzie się dogadać :bezradny: Dlatego stawiam obecnie ( z małymi wyjątkami :P ) na znajomość z facetami

Arasha
Słusznie. Kobiety to tylko do seksu ewentualnie.. ;P

Ja kobiet do seksu nie szukam. No sorry :pirate:

-- 29 paź 2014, 19:27 --

anna_222 napisał(a):jestem baardzo ,ale oczywiście nie szukam faceta wśród chorych psychicznie osób :D

A ja owszem :D Normalni mnie nie interesują :mrgreen:

-- 29 paź 2014, 19:29 --

Lenka30 napisał(a):Jakoś z kobiecego grona zawsze czułam się wykluczona.

To mnie pocieszyłaś ... że to może jednak nie ze mną jest coś nie tak :roll:

-- 29 paź 2014, 19:30 --

Arhol napisał(a):Tu radzę zakończyć offtop i rzucanie wołowiną,bo raz że mięso drogie i szkoda nim ciepać,dwa - robi się chlew.
A tak jeszcze posypią się łby,osty, a temat zagości w loży dla vipów :mrgreen:

A to jeszcze nie trafił ??? Myślałam, że od dawna tam "siedzi" na honorowym miejscu :lol: Jestem niepocieszona ...

Tak w ogóle to w Krakowie ... mgła jest od paru dni :roll:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez noszila 29 paź 2014, 20:53
Może faktycznie należałoby ten temat umieścić tam, gdzie jego miejsce, czyli w koszu, bo zrobił się tylko burdel i prywatne miejsce anny_222 do ubliżania innym, wyzywania od chorych psychicznie i innych agresywnych zachowań.
Skoro jesteśmy tacy "chorzy", to co Ty tutaj w ogóle jeszcze robisz?
Przecież nawet patrzeć na te wpisy jest zwyczajnie po ludzku przykro.

-- 29 paź 2014, 20:56 --

Lenka30 napisał(a):noszila, No niestety... Myślę, że ktoś świadomy swojej wartości nie bawi się w ploty i nie ocenia twojego wyglądu, a głównie z tym kojarzą mi się kobiety. Jeszcze zanim poszłam do szkoły już się dowiedziałam od matki, babki i ciotek że wszystko mam nie takie. W szkole jak to w szkole dużo brutalniej. Ogólnie tyle łez wylałam przez baby, że każdy Romeo w nich by utonął ;-)Jakoś z kobiecego grona zawsze czułam się wykluczona.

Biorąc pod uwagę takie pierwsze doświadczenia z kobietami nie dziwię się wcale, że czułaś się wykluczona. Ale nie jesteś sama w takim poczuciu. Mnie też zawsze było bliżej do męskiego grona, grania w piłkę z chłopakami. Po prostu było weselej, więcej szczerości i konkretów, bez podburzania, plotowania i niepotrzebnych insynuacji.
Ale faktycznie nie ma co się zamykać na wszystkie przedstawicielki kobiecej płci bo można przegapić ciekawą znajomość a nawet przyjaźń, jak już ktoś wcześniej przede mną tak napisał, chyba Candy14 :)
Borderline + nawracająca deprecha + stany lękowe
Esci10
Kweta25

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez anna_222 29 paź 2014, 21:29
miałaś sie nie wypowiadać juz w tym temacie,więc dalej nie rozumiem co tu jeszcze robisz

-- 29 paź 2014, 21:30 --

a po co tu jestem?bo ja potrafie pomagać ludziom,tylko jeszcze ktoś musi sobie na to zasłużyć,a nie z ryjem sie rzucać do kogoś
anna_222

przez Candy14 29 paź 2014, 21:31
anna_222, a konkretnie komu pomoglas?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez anna_222 29 paź 2014, 21:31
burdel to niektóre osoby chcą zrobić z tego tematu i nie proszę żeby się w nim wypowiadały,a jednak.... :D
anna_222

przez noszila 29 paź 2014, 21:39
anna_222 napisał(a):miałaś sie nie wypowiadać juz w tym temacie,więc dalej nie rozumiem co tu jeszcze robisz

a po co tu jestem?bo ja potrafie pomagać ludziom,tylko jeszcze ktoś musi sobie na to zasłużyć,a nie z ryjem sie rzucać do kogoś

Nie zabronisz mi się tu wypowiadać.
A nie będę bezczynnie się przyglądać jak obrażasz nie tylko mnie, ale również innych członków forum. Bo trzeba zauważyć, że na nikim nie pozostawiasz suchej nitki i nie ma tu już praktycznie żadnej osoby, do której byś się zwracała z szacunkiem.

-- 29 paź 2014, 21:41 --

Candy14 napisał(a):anna_222, a konkretnie komu pomoglas?

anna_222 napisał(a):Może odniosę się do posta który kiedyś wstawiłam.Tak ja w porównaniu do was pomogłam czterem osobom tutaj z forum.A co takiego zrobiłam??załatwiłam prace,i to osobom które były na skraju załamania.Nie będę tu oczywiście wszystkiego dokładnie opisywać.Pomogłam też osobie,która miała problemy w rodzinie.A wy co takiego zrobiliście ze swojej strony?Chętnie posłucham

Wrzucam, bo inaczej Candy14 nie doczekasz się odpowiedzi. A na inną, bardziej treściwą też nie ma co liczyć.
Borderline + nawracająca deprecha + stany lękowe
Esci10
Kweta25

przez anna_222 29 paź 2014, 21:45
tak?a niby w jaki sposob obrazam wszystkich?wiesz co,daruj sobie,i wez nie filizofuj mi tutaj.A to jest moj temat,wiec nie zycze sobie bys dalej sie w nim wypowiadala,bo tylko probujesz teraz skłócić mnie ze wszystkimi tutaj ludzmi.Nara

-- 29 paź 2014, 21:46 --

może jeszcze dane osobowe podać i adres zamieszkania?
anna_222

przez lucy1979 29 paź 2014, 21:49
Noszila, nie trzeba się w ogole tą osoba przejmować.
Od maja zakladala tu bezsensowne tematy, pierwszy o tym, jak to kocha Boga :D . Własnie wyzywajac ludzi pokazuje jak kieruje się przeslaniem Jezusa. Widac od razu jak kocha bliznich :mrgreen: Załosne naprawdę.
Potem był temat : "Czy są tu jacys chorzy na ciezka depresje lub schizofrenie, bo chcę im pomóc"
Na czym ma polegac ta pomoc nie dowiedzieliśmy się. Bo temat znow skonczyl się pyskówka.

Generalnie anna222 nie powinna wytykac komukolwiek choroby psychicznej, bo cos z nia grubo nie tak :twisted:
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez Arasha 29 paź 2014, 21:51
anna_222 napisał(a):tak?a niby w jaki sposob obrazam wszystkich?wiesz co,daruj sobie,i wez nie filizofuj mi tutaj.A to jest moj temat,wiec nie zycze sobie bys dalej sie w nim wypowiadala,bo tylko probujesz teraz skłócić mnie ze wszystkimi tutaj ludzmi.Nara

anna_222 Założyłaś temat, ale tak naprawdę masz niewielki wpływ na to, co ludzie będą w nim pisali :bezradny: Ja też założyłam kiedyś wątek "Zero seksu", a jednak było o seksie i to niektóre wpisy dość ordynarne. Ale przecież nie zabronię komuś myśleć / pisać tak jak uważa. Mogę najwyżej to zignorować albo spróbować spojrzeć na sprawę z innej strony, choćby jako ciekawostkę. Nie spinaj się i nie denerwuj, złość piękności szkodzi ;) ( i nie traktuj tego osobiście, ale z przymrużeniem oka - Ja do Ciebie nic nie mam :D )
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez lucy1979 29 paź 2014, 21:52
jeśli myślisz, anno222, ze jeżeli zakładasz temat to możesz komukolwiek zabraniać się w nim wypowiadać, to się mylisz.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez Candy14 29 paź 2014, 21:53
może jeszcze dane osobowe podać i adres zamieszkania?

Wystarczy nicki

przez anna_222 29 paź 2014, 21:54
ja napisałam że kocham Boga?lucy 1979 wystarczy czytać ze zrozumieniem.Napisałam już jak pomogłam ludziom,ale ty poprostu masz problem bo nic nie rozumiesz z tego co czytasz.I gdzie to jest napisane że ja będę wielbić bliznich?tak,ale tylko te osoby ktore na to zasluguja...
anna_222

przez wiejskifilozof 29 paź 2014, 21:54
Bo to jet tak,tu na Forum są ludzie zaburzeni i ci co są tu tylko dla frajdy i zabawy.

Sortuj wg