Życie to KARA.

Hasiok.

Życie to KARA.

przez pan26xyz 22 wrz 2013, 13:09
[quote="Kokojoko"]

nick typowo męski, a płci swojej nie określiłaś. chyba że jesteś trans... i nie potrafisz określić swojej płci.
obrońco nieradzących sobie z życiem kobiet.
pan26xyz

Życie to KARA.

przez Kokojoko 22 wrz 2013, 13:19
pan26xyz napisał(a):
Kokojoko napisał(a):

nick typowo męski, a płci swojej nie określiłaś. chyba że jesteś trans... i nie potrafisz określić swojej płci.
obrońco nieradzących sobie z życiem kobiet.

Napisał ten, który radzi sobie z życiem doskonale... :great:
Miłej niedzieli...
Kokojoko

Życie to KARA.

przez Kalebx3 22 wrz 2013, 13:28

Kalebx3
A jesli jesteś osobą wierzącą to wołaj gorąco i nieustannie do Pana Jezusa o Pomoc , o Miłosierdzie Jego nad Twoją trudną sytuacją.Wtedy sie nie zawiedziesz!
Pozdrawiam.

dziekuje za te slowa!

Są trzy drogi które można czynić bliżniemu ,aby okazac mu Miłosierdzie ( jak powiedział Pan Jezus św. siostrze Faustynie) : MODLITWA , SŁOWO , CZYN.
Ja ze swej strony zapewniam Cię o modlitwie o Miłosierdzie Boże nad Twoja trudną sytuacją.
Ty ze swej strony bądz wierna Panu Jezusowi , a Pomoc przyjdzie szybko. Ja również siedziałem w różnych życiowych gówienkach , w topielach nałogów i brudnym syfie co niektórych trudnych sytuacji życiowych , w długach bankowych ,tzw . kredytach bezmyślnie branych . Powiem Ci ,że zawsze byłem wierny Panu Bogu i modlitwie do Niego . Ze wszystkiego mnie PAN JEZUS wydżwignął ,dzis dobrze stoję , mam Rodzinę , jeden dom , drugie mieszkanie ( nie mówię tego Broń Boże , żeby się chwalić , tylko ,żeby Ci pokazac Jedyna ,jak hojnie wynagrodził Mnie Pan Jezus za wytrwałość i wierność) , a były takie czasy jak piłem jeszcze nałogowo alkohol ,że narobiłem takich długów , nie płacąc przez długi czas czynszu ,że groziła mi eksmisja i chyba alternatywa ":domku " pod mostem ,albo dworcu.
Nie słuchaj jakiś pierdół , które proponuje Ci "dobrotliwy "Pan26xyz. Jestes kobietą , która posiada godność i wierzę gorąco ,ze tak Ci Pan Jezus pomoże ,że wyjdziesz z tego na prostą.
Z Bogiem Jedyna!
Niech Ci Pa błogosławi samym Dobrem i strzeże od złego .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Życie to KARA.

przez zima 22 wrz 2013, 13:39
pan26xyz, dla mnie piekno jest nudne. ciekawsze są np. specyficzne rysy twarzy albo osobowość bijaca z człowieka.

Kokojoko, czemu tak bierzesz to do siebie, chociaż nie..dobra, musza byc tacy, co biora to do siebie. jedyna, a kim ojciec dziecka jest z zawodu? nie musisz mówić konkretnie, mozesz powiedzieć zawijasami..
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Życie to KARA.

przez deader 22 wrz 2013, 14:29
nieboszczyk napisał(a):oglądaliście może film "mucha2"?

OMFG o ile jestem miłośnikiem horrorów, w tym tych spod znaku ekstremalnego gore, to zarówno remake z Goldblumem jak i jego sequel do dziś pozostają filmami których po prostu nie mogę obejrzeć, takie obrzydzenie mnie łapie :D Jak byłem mały to w co "lepszych" scenach zamykałem oczy :D
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Życie to KARA.

przez jedyna 22 wrz 2013, 17:47
pan26xyz
nie bede sie z Toba na tym forum klocic i obrazac...bo to nie w mojej naturze
jezeli jak o mnie myslisz tak mnie malostwkowo oceniasz...oki
nie zabronie Ci tak mysles
ja wiem jak jest i wiem kim jestem i do czego daze
nie oceniam ludzi bo nie my od tego jestesmy
po to jest takie forum takie miejsce zeby sie spotkac i okazac sobie troche ciepla i dobroci a nie dolowac sie

Twoje slowa mnie nie zabolaly ale robilo mi sie przykro...bo jestem tu nowa i nie szukam konfliktow jedynie obrobine zrozumienia
a kazdy z nas nie zasluguje na zle slowa
w moim otoczeniu mam szczesliwych ludzi i nie mam z kim porozmawiac o tym co nosze w sobie
jestem odbierana za twarda kobiete ktora nie ma klopotow i zawsze da rade

nie chcialam sie przechwalac bo wyglad to nie wszystko nie tak chcialam byc odebrana

nie marnujmy energii na posty ktore moga kogos zranic ja napewno w tym nie bede brac udzialu
jestem nastawiona pozytywnie za kazda osobe ktora tu spotkam;-)

-- 22 wrz 2013, 17:50 --

Kokojoko
jak poznalam ojca dziecka to ja bylam w studium a on pracowal na produkcji w firmie toyota pozniej pracowal w moim miescie w saturnie a teraz to nie wiem bo wiem ze ma spore dlugi i komornik go sciga

-- 22 wrz 2013, 17:52 --

Kalebx3
jak jest mi ciezko to spie z pismem swietym wtedy czuje ze kolejny dzien bedzie troche latwiejszy i radosniejszy a to wogole to zawsze mam go przy sobie w torebce:)
staram sie czytac pismo codziennie-teraz mam wyzuty sumienia bo to druga niedziala bez wizyty w kosciele
....
Być może Bóg chciał abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi...

Życie to KARA.

przez pan26xyz 22 wrz 2013, 18:08
Mi ludzie nie okazują ciepła, wręcz przeciwnie, pokazują jakimi są gnidami, więc czemu mam ja traktować innych lepiej. Kolejny raz tłumaczysz się, a może po prostu napisz, że Ty już taka jesteś. Ja nie mam zamiaru się z Tobą wykłócać tylko chce pokazać że jesteś jak wszystkie. Zresztą Twoje opowiadanie wcześniej pokazało to.

Temat wątku jest zupełnie inny, a ty go niepotrzebnie zmieniłaś.
pan26xyz

Życie to KARA.

przez Kalebx3 23 wrz 2013, 15:01
Kalebx3
jak jest mi ciezko to spie z pismem swietym wtedy czuje ze kolejny dzien bedzie troche latwiejszy i radosniejszy a to wogole to zawsze mam go przy sobie w torebce:)
staram sie czytac pismo codziennie-teraz mam wyzuty sumienia bo to druga niedziala bez wizyty w kosciele
....

Jedyna KARM się EUCHARYSTIĄ w każdą Niedzielę . To sam Jezus Chrustus ukryty pod postacią Chleba I WINA, PRAWDZIWY I TEN SAM ,ŻYWY. Kiedy sie Nim karmisz On mieszka w Tobie ze swoją Mocą i Łaską.
Nie mówię tego ,bo sie naczytałem z religijnych książek , ani z opowieści . Sam tego doświadczyłem , Bożego Miłosierdzia , Miłosierdzia , które jest Ci teraz Szczególnie potrzebne. Pamiętaj Modlę się za Ciebie i Twoje Dziecko.

Życie to KARA.

przez jedyna 23 wrz 2013, 19:51
Kalebx3
a zyje Ci się lepiej jak jesteś blisko wiary?jak doswiadczyles Milosierdzia?mozesz napisac?
Być może Bóg chciał abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi...

Życie to KARA.

przez depresyjny 23 wrz 2013, 20:28
moze to byc niekorzystne poprzednie wcielenie,ale walczmy do ostatniej kropli krwi tak jakbysmy chcieli wykazac ze jestesmy gotowi na nowa tozsamosc. Bracia , tanio skory nie sprzedajmy . Niekiedy jest to kwestia dobrania leku i trzeba wierzyc ze to nastapi.
depresyjny

Życie to KARA.

przez maestitia 23 wrz 2013, 20:33
życie nie wszystkich pieści i różnie ludzie reagują, a co niektórzy przez to tworzą innym piekło - jesteś bardzo wartościowym człowiekiem - musisz znależć pomysł na siebie i uwierzyć w jego realizację!! co Cię nie zabije to Cię wzmocni ! wytrzymaj , zobaczysz dojdziesz tam gdzie nieliczni dochodzą, tylko ciągle myśl w ten sposób ;)
Od dna, można się zawsze odbić...
Ale z góry, tylko spaść...

Życie to KARA.

przez Kalebx3 23 wrz 2013, 22:16
Kalebx3
a zyje Ci się lepiej jak jesteś blisko wiary?jak doswiadczyles Milosierdzia?mozesz napisac?

Jedyna , Bóg uwolnił mnie całkowicie od obsesji nałogowego picia alkoholu ( jestem czysty prawie 9 lat) i jeszcze wiele , wiele innego dobra , które musiał bym dlugo pisać > lepiej już zrobił bym to na PW.
Czy żyje mi się lepiej jak jesteś blisko wiary. Powinno być ( nie wiary ) a Blisko Boga . Tak , żyje mi sie lepiej w tym sensie ,że każdy krzyż jaki On wsadził mi na ramiona i który niosę za Nim -mam wielką Madzieję zaprowadzi mnie do chwalebnego Zmartwychwstania. To znaczy ,że jeśli będę wierny Panu Jezusowi to On sam przyjdzie mi z pomocą w najbardziej odpowiedzniej chwili z pomocą pewna i calkowitą.
To nie jest tak Jedyna,że wierzący maja lżej od ateistów . Bóg kocha wszystkich ludzi do końca granic szaloną Miłością,,,ale tylko wierzący i ufający mu odpowiadaja na tą Jego miłość.
Jak doświadczyłes Jego Miłosierdzia ? Doświdczam Go każdego dnia w wilekich i tych małych codziennych sprrawach , nawet tych prawie niezauważalnych. I najważniejsze to widzieć Boga w każdej sprawie naszego życia , powerzając mu ją/ je do końca , bezgraniczne. Trzeba być albo gorącym , albo zimnym w wierze , letnich Bóg wypluwa z obrzydzeniem!
Bądż Gorąca w Wiezrze W Boga ! Bądż Gorąca w Miłości i Zaufaniu w Jego dobroć , wtedy wygrasz pokonasz wszystkich wrogów .
I na koniec jeszcze jedno to co powiedział Pan Jezus św siostrze Faustynie : < Dusza wierząca i ufająca Miłosierdziu mojemu DOSTĄPI GO, Amen.
Z Bogiem !

Życie to KARA.

przez pan26xyz 23 wrz 2013, 23:38
jestem debilem, nienawidzę siebie, chce umrzeć BŁAGAM
pan26xyz

Życie to KARA.

przez Kalebx3 23 wrz 2013, 23:41
jestem debilem, nienawidzę siebie, chce umrzeć BŁAGAM

a co się stało , co Cię dziś przycinęło ,że takie masz chore chęci?
Bo tego typu doły niebiorą się z niczego , ot tak sobie.

Sortuj wg