Neurolog.

Hasiok.

wizyta u neurologa!!!

przez Gość 26 paź 2005, 15:00
jak ma wyglądać taka wizyta?czy mam

powiedziec lekarzowi o moich objawach czy czekać aż sam mnie wypyta?jutro sie wybieram i nie wiem jak się zachować.
Gość

:)

przez Olka 26 paź 2005, 15:08
Mów wszystko....nie czekaj aż Cie zapyta! Napewno ułatwisz

mu tym zadanie:)))))))
"...by czuć upadek z wysoka spaść trzeba. Być na dnie by móc sięgnąć nieba......"

przez ania76 26 paź 2005, 15:25
Ola ma racje mow i jezcze raz mow i najlepiej wszystko ze

szczegolami niech dowie sie o Tobie jak najwięcej

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ania 26 paź 2005, 22:24
Nie idź do neurologa!!! Ten lekarz nic nie wie o chorobach

nberwicowych!!! Nasłuchałam się na autetnycznych przypadkach. Poza tym jedyne proszki jakie przepisują neurolodzy to

pstchotropy, które nie tylko otępiają ale i uzależniają. Znam to po swoim przypadku. Nie wiedziałam jeszcze że jestem chora

na nerwicę, on mi tej diagnozy również nie postawił a chciał mnie jedynie faszerować psychotropami. Jeżeli chcesz iśc do

specjalisty, to idź do psychiatry. A neurologas naprawdę odradzam. Pozdrawiam

przez Gość 26 paź 2005, 22:46
idę do neurologa bo boli mnie głowa a nie wierze ze to

nerwica mimo że juz nie jeden lekarz mi to powiedzial.chce sie przebadac żeby wkońcu uwierzyć że jestem zdrowa.To mi bardzo

pomoże.
Gość

:)

przez Olka 27 paź 2005, 07:29
Dziewczyno nerwica to nie wyrok!!! Spokojnie.......:)))))

Najważniejsze by znaleźć przyczynę tego bólu głowy! W takim razie życzę efektywnej wizyty:))))
"...by czuć upadek z wysoka spaść trzeba. Być na dnie by móc sięgnąć nieba......"

przez innge 27 sty 2006, 11:51
ja bym nie odradzala wizyty u neurologa. czesto ma podwojna specjalizacje (z psychiatria) i kilka spraw mozna u niego wyjasnic :shock: :shock: 8)
...a ty... badz... ze mna..., ktory jestes...,
zanim splosze cie mych powiek... zlym... szelestem...

przez agnes635 27 sty 2006, 12:33
wizyta u neurologa napewno nie zaszkodzi a być może-pomoże.Ja skorzystałam z takiej wizyty i przynajmniej wiem na czym stoję i jakie podloże mają moje dolegliwości.

przez cicha woda 27 sty 2006, 13:19
Jak wygląda taka wizyta u neurologa?
Czym różni się ona od wizyty u psychiatry?
...ogólnie mówiąc "life is brutal"
poza tym wszystko doskonale...

przez agnes635 27 sty 2006, 17:05
Ja miałam problemy z górną częścią kręgosłupa i karku nie mogłam ruszać głową a bywały dni,że wogóle się nie ruszałam.Bałam się,że to coś poważnego i że mogę wylądować na wózku inwalidzkim okazało się,że to pod wpływem stresu następuje skurcz mięśni.[url=http://ranking.abczdrowie.pl/c/10,neurolog]Neurolog[/url] wykluczył poprostu jakikolwiek uraz kręgosłupa.Wizyta ta nie miała nic wspólnego z wizytą u psychiatry(w moim przypadku oczywiście)

przez joolita 28 sty 2006, 17:02
agnes635 napisał(a):wizyta u neurologa napewno nie zaszkodzi a być może-pomoże.Ja skorzystałam z takiej wizyty i przynajmniej wiem na czym stoję i jakie podloże mają moje dolegliwości.

Witam !!!!! A ja mysle ze taka wizyta nie zaszkodzi ,sama bylam niedawno bynajmniej lekarz przebada ,moj neurolog odrazu stwierdzil ze nie zapisze mi zadnych tabletek bez badan narazie jest ok zobaczymy dalej.....

przez mary 30 sty 2006, 00:46
Ja uważam tak (a nie chwalac sie mam juz pewne doswiadczenia:)
nalezy sie skonsultowac z neurologiem, najlepiej majac juz wyniki eeg, czasem zdazra sie bowiem, ze napady lęku mogą byc pomylone z tzw padaczka skroniowa.
ponadto neurolog sprawdza, czy neurologicznie jest z pacjentem wszystko w porzadku, a towazne przy dawkowaniu i przepisywaniu lekow.
Neurolog moze takze zasygnalizowac lub skierowac na potrzebne badania dotyczace tezyczki, ktorej napad jest podobny do napadu leku panicznego, a czesto sa te dwa napady ze soba powiazane.
Od kiedy wiem, ze mam tezyczke (bardzo duzo ludzi ja ma, to nic strasznego, po prostu zchwianie gospodarki elektrolitowej czy cos takiego) podczas ataku paniki nie dretwieja mi konczyny, nie mam paralizu, bo.... oddycham w torebke foliowa. Sprobujcie tego, moze i Wam uda sie wyelimionowac chociaz ten jeden objaw.
natomist jesli jest to li i jedynie lek napadowy, radzilabym skonsultowac sie z psychiatra, w sprawie farmakologii. Z tego co wiem, neurolodzy czesto przepisuja jako jedyny lek - xanax, zalecaja branie tego leku dloguterminowo i wiadomo, jakie sa tego rezultaty i wiadomo jak czlowiek czuje sie na detoxie poxanaxowym.

przez Moniczka 31 sty 2006, 10:12
No wlasnie...mnie tez kaza isc do neurologa-juz sie z takim spotkalam w szpitalu.Kazal marszczyc czolo,szczerzyc zeby i...powiedzial,zebym sie nie przejmowala tym ze dretwieje mi twarz.
Kazal zrobic tomografie glowy.Nic nie wyszlo i figa.Nikt nie wie,co mi jest.Lepiej pomogl mi psychiatra-byl wyrozumialy i dal leki.
Ale nerwica nadal trwa i nie wiem,jakich objawow moge sie jeszcze spodziewac
W Czestochowie jest dobra pani psychiatra-moge podac adres
Moniczka

przez fantomek 01 lut 2006, 02:08
ja bylem u neurologa to mnie przegonil ze zawracam mu glowe :D
po prostu on nie jest lekarzem do tego

Sortuj wg