FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA

Hasiok.

ZLOT

przez slow motion 10 maja 2012, 13:31
Verona, :mhm: folia , pstrykanie :105:

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

ZLOT

przez Laima 10 maja 2012, 13:37
1. Laima + wyżywienie
2. beti19(?)
3. Tahela (60%)
4. Mad_Scientist
5. slow motion
6. Agasaya (?)
7. Bellatrix
8. Dariusz_wawa 50 %
9. Behemoth
10. bigfish 50%
11. Simpatico1 60%
12. Robanix 77%
13. (Pani K.) - Verona
14.chory (50%)
15. Absinthe
16. halenore
Laima

ZLOT

przez jaskolka83 10 maja 2012, 13:54
jak halenore jedzie to ja tez bo my z jednego miasta :) proszę o dopisanie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

ZLOT

przez Laima 10 maja 2012, 13:55
1. Laima + wyżywienie
2. beti19(?)
3. Tahela (60%)
4. Mad_Scientist
5. slow motion
6. Agasaya (?)
7. Bellatrix
8. Dariusz_wawa 50 %
9. Behemoth
10. bigfish 50%
11. Simpatico1 60%
12. Robanix 77%
13. (Pani K.) - Verona
14.chory (50%)
15. Absinthe
16. halenore
17. jaskolka83

jaskolka83, :brawo: co za zdecydowanie :uklon:
Laima

ZLOT

przez Verona 10 maja 2012, 14:35
slow motion napisał(a):Verona, :mhm: folia , pstrykanie :105:

czyżby jakieś ukryte pragnienia Twoje??? :mrgreen:
Szczerze doradzę Ci coś...zmień fantazje bo Madzia jest w tym dobra ale tylko przez chwilę, na dłuższą metę to nudne zajęcie a z perspektywy czasu nawet beznadziejnie nudne blee.... ;) ale wtedy zajebiście fajne i zabawne było... :mrgreen: i to tarzanie się po podłodze na kafelkach w kuchni KeFaska...mniamuśne...ale się działo...w Magicznej Krainie :P 8)

Mam nadzieję, ze nie będziesz zazdrosna ale sorry...pierwsza Go poznałam i mam prawo do całuska od Madzi :twisted:
No i z racji wieku mam pierwszeństwo oczywiście też ..pozwolisz chyba? :mrgreen:
Resztę Ci zostawiam, mnie buziak wystarczy , pa ;)

ZLOT

przez slow motion 10 maja 2012, 14:44
Verona napisał(a):
slow motion napisał(a):Verona, :mhm: folia , pstrykanie :105:

czyżby jakieś ukryte pragnienia Twoje??? :mrgreen:
Szczerze doradzę Ci coś...zmień fantazje bo Madzia jest w tym dobra ale tylko przez chwilę, na dłuższą metę to nudne zajęcie a z perspektywy czasu nawet beznadziejnie nudne blee.... ;) ale wtedy zajebiście fajne i zabawne było... :mrgreen: i to tarzanie się po podłodze na kafelkach w kuchni KeFaska...mniamuśne...ale się działo...w Magicznej Krainie :P 8)

Mam nadzieję, ze nie będziesz zazdrosna ale sorry...pierwsza Go poznałam i mam prawo do całuska od Madzi :twisted:
No i z racji wieku mam pierwszeństwo oczywiście też ..pozwolisz chyba? :mrgreen:
Resztę Ci zostawiam, mnie buziak wystarczy , pa ;)

oho już czuję rywalizację :pirate: też lubię ten inny świat, więc na zlocie spotkamy się w nim 8) tylko może bez tarzania, bo kafelek pewnie nie będzie :D

Dobrze, że dodałaś, że resztę mi zostawiasz. Jednak dobra z Ciebie kobieta, więc uzyskujesz pozwolenie na całusa. :pirate:

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

ZLOT

przez Verona 10 maja 2012, 15:04
halenore napisał(a):Dobra. Wstępnie dopisuję się. Nie wiem, na ile procent. Decyzję i tak podejmę w ostatniej chwili, bo wiecie (pierd.lczyk).

oo.. w końcu się poznamy na żywo? Fajnie :P
A może nawet Neuroś też przyjedzie?? Miło byłoby się znów spotkać i napić jakiegoś Ballantine'sa czy innego świństwa ..whiskacza Johnego Walkera np.. :P bleee.....bejca jedna...wolę Redsika :mrgreen:
a Ania - Skalmax? :-| Asia - Miniaa? :-| Viola? :-|
Hej Dziewczynki, co z Wami? Stałe zlotowiczki jesteście a nie ma Was na liście :cry:
Przecież nie będę sama z chłopami tej śmierdzącej wódki pić..a fujjj...pomóżcie mi :why:

-- 10 maja 2012, 15:28 --

slow motion, haa.. nie potrzebuje pozwolenia :pirate: ...nawet gdybym Go nie dostała to i tak bym sobie sama wzięła ;-P Należy mi się - urzędowo i z racji długości naszego ...co by nie było "magicznego związku" :mrgreen:
Teraz proponuje tarzanie po zielonej trawce...na jakiejś łączce najlepiej, to milsze niż kafelki :105:
Widzisz,doceń to...ja umiem się dzielić, nawet ostatnim kawałkiem... "chłopa" znaczy Madzi :mrgreen:
ooo... czuję ze będę miała osta za to :? ...Madziu , bądź łaskaw dla mnie przez wzgląd na dawne dzieje..choćby :uklon: :mrgreen:

ZLOT

przez Laima 10 maja 2012, 15:37
Verona, Ciebie tu było potrzeba :great:
Laima

ZLOT

przez Lord Kapucyn 10 maja 2012, 15:42
Jestem cały dla slow motion i nie zamierzam się z nikim dzielić, jestem towarem luksusowym. :P
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

ZLOT

przez slow motion 10 maja 2012, 15:45
Verona, jestem za łączką. łono natury, piękne chmury aj aj aj :105:
problem w tym, ze ja się dzielić nie lubię, ale na szczeście nie muszę 8)

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

ZLOT

przez Laima 10 maja 2012, 15:48
Nie odpowiedzieliście mi czy dobrze ilość domków zamówiłam itd.
Laima

ZLOT

przez Verona 10 maja 2012, 15:52
Laima, :yeah: ...wiedziałam, że w końcu ktoś za mną zatęskni...dziękuję Kochana* :uklon: <buziak>
Bo weszłam sobie dzisiaj na forum i tak patrze udaje, że czytam :lol: a tu same nudy....nic ciekawego, żadnych afer nawet ...:mrgreen:
Więc staram się jak mogę zrobić lekką zadymkę przynajmniej :twisted:
Taki przedsmaczek zlotu na wyostrzenie apetytu , może więcej ludziów przyjedzie jak poczytają wariatkę :mrgreen:
Może będą nawet chcieli na żywo poznać "Panią K." :bezradny: ;) - autografy nawet dam za darmo :mrgreen: ... ze względu na nasze wspólne zaburzenia psychiczne :mrgreen: :pirate:

-- 10 maja 2012, 16:10 --

Mad_Scientist, haha ..... Madzia moja Kochana jesteś w końcu Księciuniu :mrgreen:
a ten "luksus" nabyłam już dawno temu z prawem posiadania do końca życia...swojego lub Twojego :pirate: ..pamietasz???? ach te Twoje zaniki...Kochany...dasz buziaka i możesz zmykać na tą łączkę ze swoją.... "miską" ;) :papa: i tarzać się do woli, do bólu, ile wlezie... :twisted:
Ja wolę na kocyku bo trawa może być mokra a nie mam zamiaru dupy moczyć bo na pęcherz muszę uważać. niestety wiek ....:( :zonk: ... zresztą, nie mam takiej dużej torebki żeby pampersy przy sobie nosić :pirate:

-- 10 maja 2012, 16:39 --

Laima, Kasia....luzzz...nie jesteś sama, pomożemy w razie czego. Nie stresuj się , skoro ten ośrodek ma 120 miejsc noclegowych to spać będzie gdzie chyba :bezradny: ...zresztą kto tam będzie spał....zloty nie są od spania...a zresztą co kto woli...ja nikomu do łóżka nie wchodzę a tym bardziej nie zaglądam :pirate:
Ale poproszę :105: .... jakiś ładny, przytulny domeczek, najlepiej z osobnym wejściem, sypialnią od strony zachodniej, łóżko podwójne z grubym materacem, (trochę się rzucam ostatnio i pojedyńcze mi już nie styka :oops:), łazienka z wanną koniecznie z hydromasażem...w ostateczności prysznic z tymi śmiesznymi wypustkami co mają niby masować :lol: ... i co ??? jeszcze ..hm.. może śniadanie w wersji śródziemnomorskiej jeśli mogę wybrać menuuuu.. bo ponoć w tym roku jest taka opcja:lol: ale nie wcześniej niż o 10 rano serwowane do łózka.. :bezradny: ... aaa i klima...koniecznie musi być klimatyzowany domek z wersją ogrzewania...nie wiadomo jaka będzie pogoda....chyba, że dają jakichś miłych Misiów jako termofory do łózka...więc w ostateczności niech będą...te Misie :mrgreen: zamiast centralnego :mrgreen:
Myśle, że dasz radę Kasia znaleźć coś dla mnie takiego, w końcu to żadne wymagania..standardzik prawie :D ...wierze że Ci się uda :lol: :great:
W razie czego i tak wezmę jak zwykle śpiwór.....a spanie w samochodzie ...klima jest chociaż i ogrzewanie :mrgreen:

ZLOT

przez GILAMAN 10 maja 2012, 16:49
tahela napisał(a):ja sie będe strac na noc jakoś jechać by na rano być we Włocławku Toruniu a później sie pokombinuje , moze stop?chyba ze kolega, który mi obiecał ,że zabierze mnie z Wrześni jak sie umawialismy jeśli bedzie jechał :?:

kolega cię zabierze z Wrześni tak jak pisał :D .możemy jechać przez toruń i kogoś zabrać jak będziemy mieli miejsce!!!!! więc zgłaszać się relacja Września -Rogowo. trzy miejsca wolne.Zapraszamy!!! W Toruniu około 18,00

-- 10 maja 2012, 15:54 --

Laima napisał(a):Nie odpowiedzieliście mi czy dobrze ilość domków zamówiłam itd.

a jaką ilość zamówiłaś?? kiedy trzeba zarezerwować domek?? ja moge być z samymi dziewczynami w
domku !!! ;)

ZLOT

przez Laima 10 maja 2012, 16:56
ja zamówiłam dla nas 3 domki,są to domki 4 osobowe,my się pomieściwy w wiecej za 100 zł domek za dobę + jeden domek na życzenie petry oddzielnie
Laima

Sortuj wg