FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA

Hasiok.

Zlot

przez skalamax 08 lis 2011, 19:55
Wszystkim tym, którzy się wahają, proponuję wziąć bardziej czynny udział w organizowaniu zlotu i niech przyświeca nam hasło "Nic o nas bez nas" :)
Myślę, że im więcej ciekawych propozycji, tym trafniej się coś wybierze. Generalnie wszyscy strzelamy trochę "na ślepo", więc ryzyko - wszystko jedno kto co znajdzie - jest jednakowe.
Ja dowiadywałam się u mojej Pani Uli, u której byłam w tym roku w sierpniu, ale nie ogrzewa kwater, więc odpada.
Po prostu szukajmy i tyle. Ja się - w miarę możliwości rozglądam po necie i pytam znajomych o opinie, jak będę mieć coś godnego uwagi, na pewno "opublikuję" :)
W każdym razie skalamax i niezdiagnozowany się piszą!

-- 08 lis 2011, 19:58 --

bigfish napisał(a):Jeszcze to :shock: :shock: :shock:

Fishu, a ja Ciebie właśnie za ten entuzjazm i spontan szanuję normalnie! :uklon:
:D
Kiedyś wyjdziemy nieśpiąc
Poza to co nam się śni
I rozbłyśniemy aureolą
L. Janerka

Zlot

przez Laima 08 lis 2011, 20:13
Prz3m3k77, Przemuś,szkoda ,że mnie tam nie będzie nie będzie mogli się spotkać,a znów milczący jesteś na forum :cry:
Laima

Zlot

przez Sabaidee 10 lis 2011, 07:51
Przypominam, że dziś ostatni dzień zapisywania się na listę.
Sabaidee

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zlot

przez CichoCiemny 10 lis 2011, 19:20
Dobra to ja się wypisuję :P (i tak dodano mnie bez porozumienia ze mną, więc nie powinienem w ogóle na niej być)

Zlot

przez Alienated 10 lis 2011, 23:47
Deadline :!:. Jedziemy ;).
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

Zlot

przez Laima 10 lis 2011, 23:50
1. samara22(?)
2. Sabaidee
3. wiola173
4. bigfish
5. tahela
6. Ślicznotka (70%)
7. Skalamax
8. Przemek vel Niezdiagnozowany (nie ma ludzi zdrowych - są tylko chorzy i niezdiagnozowani /Mad)
9. Alienated
10. 2Proof
11. Minia (???)
12. Mad_Scientist (?)
13. Lady_B (?)
14. KeFaS (?) [gdyby stawiał opór porwanie wchodzi w grę /Mad]
15. Prz3m3k77 (pm_77,... po prostu Przemek na 50%)
16. Laima (10%)

Tylko na 10 bo zależy mi,ale nie wiem czy będę miała pieniądze,a dziś koniec dopisywania się.
Laima

Zlot

przez Alienated 10 lis 2011, 23:56
Coś dużo tych znaków zapytania. Decydujcie się!

-- 10 lis 2011, 23:07 --

Jeśli to miałoby w czymś pomóc (w co nie wątpię), deklarujcie się kto i na ile konkretnie. Wcześniej padały już różne propozycje. Mnie na dzień dzisiejszy pasuje jedynie weekend. Jeśli wyrwę jeden, bądź dwa dni jeszcze po nowym roku, będę naprawdę zadowolony! Ale to już tak raczej dla siebie, na pozbieranie sił ;).

Zlot

przez Miniaa 13 lis 2011, 20:48
Słońca moje, wybieram się na Sylwestra w konkretne miejsce za konkretną cenę. Nie będę czekać na kota w worku :)

Miłego
Kiedyś zatrzymam czas
I na skrzydłach jak ptak
Będę leciał co sił
Tam, gdzie moje sny,

Zlot

przez Alienated 13 lis 2011, 21:07
Dla mnie Sylwester... to jednak tylko i wyłącznie Sylwester... Nic wyjątkowego... Nie sprawi mi wielkiej różnicy jeżeli spędzę ten dzień w samotności przed komputerem. Pewnie bez problemu zdołam się gdzieś na ostatnią chwilę wkręcić jakby co, ale... nawet mi na tym specjalnie nie zależy... Tak więc swoją gotowość do udziału w zlotowym spotkaniu potwierdzam! Chciałbym wierzyć, że może jednak coś z tego wyniknie. W bardziej odległe miejsca z pewnością o wiele trudniej będzie mi dojechać, więc być może to jedna z ostatnich okazji...

Zlot

przez *Wiola* 13 lis 2011, 21:22
Alienated napisał(a):Dla mnie Sylwester... to jednak tylko i wyłącznie Sylwester... Nic wyjątkowego... Nie sprawi mi wielkiej różnicy jeżeli spędzę ten dzień w samotności przed komputerem. .

W zeszłym roku tak go spędziłam i sobie obiecałam ,że ten będzie inny, ale teraz to nic na 100 % nie wiem :roll:
Moderator

Zlot

przez Alienated 13 lis 2011, 21:25
wiola173 napisał(a):
Alienated napisał(a):Dla mnie Sylwester... to jednak tylko i wyłącznie Sylwester... Nic wyjątkowego... Nie sprawi mi wielkiej różnicy jeżeli spędzę ten dzień w samotności przed komputerem. .

W zeszłym roku tak go spędziłam i sobie obiecałam ,że ten będzie inny, ale teraz to nic na 100 % nie wiem :roll:

Wygląda na to, że się trochę w tej swojej organizacji pogubiliśmy... :( A naprawdę chciałem się z Wami spotkać...

Zlot

przez *Wiola* 13 lis 2011, 21:27
Alienated, Ale ja nie mówię nie. Po prostu trochę mam problemów, jeśli je ogarnę to chcę .
Moderator

Zlot

przez bigfish 13 lis 2011, 21:40
Co jest?
Jezus klękał nie wymiękał :evil:

może tu http://www.afr.pl/show2943.htmlalbo tu http://www.malinowydworek.afr.pl....

Zlot

przez Alienated 13 lis 2011, 21:49
Dla mnie nie ma specjalnej różnicy. Byle ciepło było, kulturalnie względnie i przy niezbyt wygórowanej cenie. Z tego co się orientuję, to ostatnie będzie miało niebagatelne znaczenie również dla, przynajmniej niektórych, pozostałych...

-- 16 lis 2011, 21:37 --

Przed chwilą otrzymałem maila w sprawie tegorocznego Sylwestra. Jeszcze nie otwierałem, ale wiem już, że raczej nie będę propozycją specjalnie zainteresowany ;).
Dacie mi w końcu ten cholerny pretekst, żeby się z twarzą wymigać czy nie:?: ;).
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Sortuj wg