Proszę o wasze opinie na temat leków

Hasiok.

Proszę o wasze opinie na temat leków

przez Asia2002 28 sty 2011, 19:46
3 dni temu po paru latach zmagań z nerwicą postanowiłam wybrać się do psychiatry.. Nie wiedziałam nic o tej chorobie,nie interesowałam się nią.. Po wywiadzie lekarz powiedział mi że nie tylko ona mi dokucza.. jest to również depresja.. Nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego.. ale było mi zle.. czułam niechęć do całego świata i siebie.. No więc lekarz przepisał mi Seronil i Zomiren.. Tylko wiecie co.. ja mam wątpliwości co do tych leków.. To są psychotropy.. Lekarz mówił że nie uzależniają brane odpowiedzialnie.. Boję się że coś może pójść nie tak i skończe w szpitalu psychiatrycznym.. Czy ktokolwiek może napisać mi czy zazywał te leki? I jakie samopoczucie zażywaniu towarzyszyło? i czy nie baliście się zacząć leczyć lekami psychotropowymi?
Asia2002

Re: Proszę o wasze opinie na temat leków

przez linka 28 sty 2011, 19:51
:szukam:
To tematy o fluoksetynie - głównym składniku SERONILU:
seronil-t5707.html
fluoksetyna-t1382.html
bioxetin-t2527.html
Tu tematy o alprazolamie - głównym składniku Zomirenu:
zomiren-t19.html
afobam-t3660.html
xanax-t157.html
alprox-t3705.html
Poczytaj, dopisz się tam.
Ten temat idzie do kosza :)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg