Strony sie nie laduja

Hasiok.

Strony sie nie laduja

przez Pasman 06 mar 2010, 22:14
Ostatnio czesto nie laduja sie watki. Pomaga odswierzanie, ale czy mozna to naprawic?
Wszystkie wymienione tutaj porady moga byc nieprawidłowe. Stosujesz na własne ryzyko !

Re: Strony sie nie laduja

przez shadow_no 06 mar 2010, 23:01
Pasman, możesz dokładniej napisać jak wygląda ten problem?
Tzn. wchodzisz na listę tematów, klikasz w link i co się wówczas dzieje?

Czy ktoś ma jeszcze taki problem?
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez polakita 07 mar 2010, 16:51
Ja mam tak często jak robię "zobacz swoje posty" i system mi mówi że teraz użycie wyszukiwarki jest niemożliwe, spróbuj później.
polakita

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez shadow_no 07 mar 2010, 17:06
polakita, tak, to jest zrobione celowo.

Funkcja sprawdzania aktywnych tematów oraz tematów w których się odpowiedziało korzysta z mechanizmu wyszukiwarki, która ma ustawiony interwał antyfloodowy w obawie przed przeciążeniem serwera.
Zapytania do bazy powodujące wyszukiwanie są dość obciążające dla serwera, stąd taka blokada czasowa, która ustawiona była na 15 sekund dla zalogowanego Użytkownika. Aby poprawić komfort użytkowania forum obniżyłem ten próg. Od teraz wynosi on 10 sekund.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez polakita 07 mar 2010, 17:35
nie rozumiem słowa interwał floodowy - jeżeli jednak coś poprawiłeś to zaj**cie, lubię wszelkie usprawnienia ;) jednakże te tematy mi nie wyskakują czasem nawet gdy pierwszy raz wciskam to "zobacz swoje posty" nawet po przerwie całodobowej - tak czy inaczej nie jest to coś co mi nie daje żyć tak więc już się nie wtrącam ;)
polakita

przez Majster 07 mar 2010, 18:03
polakita napisał(a):nie rozumiem słowa interwał floodowy
Chodzi o taki programik, ktory rozpozna, czy tresc pojawia sie na forum w wyniku aktywnosci czlowieka, czy raczej jakiegos programu. Daje to szanse zablokowania programu, trojana, ktory "chcialby" zasypac forum spamem w postaci 1000 postow w ciągu 60sek ;)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

Sortuj wg