Moderatorzy to oszuści !

Hasiok.

Moderatorzy to oszuści !

przez Bmw 17 sty 2010, 14:22
Dzięki, linka!
Wiecie jak jest na tym forum?
Użytkownika ktoś obrazi -mnie porównano do dziwki (w tym ex moderatorka) ja sie obroniłam, a ona mi odpisała- pojechała po mnie i zamkneła temat 'mój dzisiejszy dzień' abym nie mogła jej odpisać !!! Bo co, boisz sie prawdy gestapowcu? Zawsze uwarzałaś sie na najmądrzejszą na forum! a ja nie pozwolę się obrażać i za to mam bana! Gnij dalej linka, nigdy nie będziesz zdrowa bo tacy przemądrzalcy jak ty zawsze tkwią w martwym punkcie, w samouwielbieniu !

Pozdrawiam tych których tu poznałam i polubiłam, tych co mi pomogli, kocham Was!

A modzi niech dalej mają kółko wzajemnej adoracji, z Bogiem!

Magda
Bmw

Re: Moderatorzy to oszuści !

przez zdesperowany1 17 sty 2010, 14:25
aaaa Magda nie badz mięczak:)
zdesperowany1

przez Bmw 17 sty 2010, 14:25
p.s. Paranoja, sama jesteś dziwką! i ciebie za tamten post też powinni wyrzucic a tego nie zrobili. czemu? Bo cie lubią!
Linka mnie porownala do dziwki i co? i dostala UPOMNIENIE a ja za to ze nazwalam ją przemądrzałą dostałam ostrzeżenie i tym samym bana!\

BRAWO! wcale nie ma kolesiostwa!!!!
Bmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 17 sty 2010, 14:25
Bmw, weź mnie nie rozśmieszaj nic nie zamykałam, nie mam nawet takiej "władzy", po drugie nie napisałam do kogo cię porównuję więc możesz sobie myśleć co chcesz. Napisałam jasno i wyraźnie z czym kojarzą mis ie takie CIUCHY a nie TY.
Jeśli zaś chodzi o samouwielbienie - to wybacz ale mistrzynią jesteś TY :D
Ostatnio edytowano 17 sty 2010, 14:27 przez linka, łącznie edytowano 2 razy
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez paradoksy 17 sty 2010, 14:25
za gestapowca to Ci powinien ktoś buźkę obić..

osty przyznałam ja i temat też ja zamknęłam.

pozdrawiam, członkini Kółka Wzajemnej Adoracji.

Bmw napisał(a):p.s. Paranoja, sama jesteś dziwką! i ciebie za tamten post też powinni wyrzucic a tego nie zrobili. czemu? Bo cie lubią!
Linka mnie porownala do dziwki i co? i dostala UPOMNIENIE a ja za to ze nazwalam ją przemądrzałą dostałam ostrzeżenie i tym samym bana!\

BRAWO! wcale nie ma kolesiostwa!!!!

Paranoja dostała za to osta, po równo dla każdego.
paradoksy

przez Ridllic 17 sty 2010, 14:26
ex moderator nie ma uprawnień posiada takie same jak user
Ridllic

przez Bmw 17 sty 2010, 14:28
Paradoksy- MODERATOR KTÓRY JEST MIESIĄC NA FORUM A JUŻ WYRZUCA WSZYSTKICH PO KOLEI Z FORUM, JESTEM JUŻ CHYBA PIĄTA !
WŁADZA CI DO ŁBA UDERZYŁA GÓWNIARO? KTO WOGÓLE DAJE FUNKCJE MODA TAKIEJ IDIOTCE I TO MIESIĄC JAK JEST NA FORUM?!
Bmw

przez Ridllic 17 sty 2010, 14:31
kochane kobietki Ridek miesza kisiela i napełnia basenik już ,za chwileczkę będzie arena gotowa
Ridllic

przez shadow_no 17 sty 2010, 14:39
KTO WOGÓLE DAJE FUNKCJE MODA TAKIEJ IDIOTCE I TO MIESIĄC JAK JEST NA FORUM?!

Zawsze w przypadku zgłoszenia kandydatury na stanowisko moderatora robione jest głosowanie wśród funkcyjnych.
Paradoksy jeżeli chodzi o moderowanie wywiązuje się ze swoich obowiązków dobrze, nie mam zastrzeżeń. Sytuacji w której dostałaś bana jeszcze nie zdążyłem przetrawić więc co do tego się nie wypowiadam, ale widzę, że w tym temacie poniosło Cię nie raz.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Bmw 17 sty 2010, 14:43
A jak ma mnie nie ponosić?
Ktoś mnie obraża, ja sie bronię - dostaję osta od paradoksy i bana tym samym- ex moderator mnie obraża- dostaje upomnienie- a pani młoda moderator zamyka temacik, mnie wyrzuca z forum, koleżance daje upomnienie bo to koleżanka.. i jest git. Mnie nie lubi to jej sie przyjemnie mnie wyrzucało pewnie. Paradoksy jest na forum od 1,5 miesiąca- funkcja moda powinna być przyznana osobom którym ufają i lubią użytkownicy a nie modzi inni. A czemu użytkownicy nie mogą głosować czy chcą ją na moda?
Wchodzi na forum, zaraz dostaje moda i wszystkich po kolei wyrzuca- nawet tych którzy są na forum 10 razy dłużej niż ona. Mądralińskie wszystkie, niech sobie zyją koleżaneczki i dalej sie adorują. Mnie gówniara wyrzuciła i na zdrowie, sodów odbiła!
Bmw

przez paradoksy 17 sty 2010, 14:46
długość nie zawsze idzie w parze z jakością - to raz
2 - dostałaś słusznie osta i zdania nie zmienię - wyzywanie kogoś/czyjeś rodziny od gestapowców- chyba niżej juz upaść nie można!
3 - linka nikogo od dziwek nie zwyzywała
4 - tutaj i tak pokazałaś swoje prawdziwe 'ja' - brawo za to.
niech inni użytkownicy widzą.

ed:
nie mam zamiaru z Tobą dyskutować i reagować na marne zaczepki.
paradoksy

przez Bmw 17 sty 2010, 14:50
Inni użytkownicy widzą- ale to jak wyrzucasz po kolei każdego który nie zgadza sie z twoimi poglądami. A skąd to wiem? Bo ja sie wieloma użytkownikami interesuje, z wieloma piszę. A ty sie zajmujesz na forum tylko wyrzucaniem i wstawianiem ost, jeszcze nigdy nie widziałam twojej wypowiedzi w temacie gdzie ktoś szukał pomocy!

[Dodane po edycji:]

p.s. Pisanie o mnie że jeśli jestem na utrzymaniu chłopaka to sponsoring to nazwanie mnie dziwką, bo dziwki sie sponsoruje jak byś nie wiedziała.
Czemu lince nie dasz za to osta? bo co? Przecież mnie obraziła.
Bmw

przez linka 17 sty 2010, 14:55
Bmw, gdzie ja ci napisałam o sponsoringu? Proszę o dowody......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez shadow_no 17 sty 2010, 15:00
Bmw, przeczytałem ten temat i uważam, że przesadziłaś.
Paranoja za post od którego się to zaczęło dostała ostrzeżenie. Ty zamiast go zignorować lub toczyć dalszą wojnę na pw zaczęłaś atakować wszystkich którzy się z Tobą nie zgadzali. Narzekasz na moderatorów, na paradoksy, ale kiedy ona dała ostrzeżenie osobie która Cię obraziła - Ty robisz to samo, tylko w jeszcze bardziej nie-elegancki sposób. To musiało się tak skończyć.

Podtrzymuję moją opinię, że moderatorzy (w tym przypadku paradoksy) prawidłowo rozwiązali tą sytuację.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Sortuj wg