linka i mój problem

Hasiok.

Re: linka i nasz problem

przez depresyjny86 19 lis 2009, 14:04
Magdabmw tu nie chodzi o to kto ma racje,a kto nie.Dobrze wiesz,że ten temat zostal stworzony tylko po to,żeby Adas mogl sobie nawrzucac na użytkowniczke tego forum....
Linka jest raczej chłodną dziewczyną, napewno nie wylewną, bardzo poważną i momentami za sztywną.

Ale cóż, taka jej 'uroda', ludzie są różni. Ja osobiście do Linki nic nie mam personalnie, bo sama bywam niemiła więc nie mogę sie o to czepiać ludzi. Zresztą ciężko kogokolwiek oceniać (i nie powinno sie) tylko na podstawie znajomości z forum.

.Ty tez wykorzystujesz ten temat do nawrzucania jej a wydaje mi sie ze takie sprawy zalatwia sie na PW albo swoje wynurzenia zostawia sie dla siebie.
Poza tym nikogo nie obrazilem w tym temacie:)
:)

przez agusiaww 19 lis 2009, 14:11
A ja WAS wszystkich lubie, nawet jak jestescie upierdliwi, Buziaczki 8) :lol:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez magdalenabmw 19 lis 2009, 14:15
No właśnie zaczynasz najeżdżać na mnie, i niewiem dlaczego :?
Napisałam, ze Linka jest dziewczyną chłodną, poważną i czasem za sztywną wg mnie -ale taka jej uroda. Czy to jest obrażanie kogoś?
Nawet nie napisałam czy ją lubię czy nie, bo nie potrafię tego stwierdzić na podstawie pobieżnej znajomości z forum.
Mi personalnie Linka nic nie zrobiła, chociaż czasem lubi sie poczepiać (może niekoniecznie mnie, piszę ogólnikowo), ale trudno, taka już jest.

Wg mnie temat też jest bez sensu. Jak mnie ktoś olewa to nie skarżę się w tematach, bo szkoda nerwów i tak naprawdę to nie jest powód do zmartwien.
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ridllic 19 lis 2009, 14:18
napisze tu jako zwykły użytkownik w pierwszej części a w drugiej zrobię porządek :mrgreen:

cz.1 Czy /cenzura/ wam się w dupach przewraca ja rozumiem nerwice depresje itp no ale ja /cenzura/ /cenzura/ mać jakim prawem kogoś publicznie oceniać jak dziewczyna ma coś do powiedzenia mówi to :!: od tego jest forum chyba co nie :?: nie pasuje pisze na priv nie odpowiada znaczy nie ma ochoty ,mam taki straszny problem pisze do admina @ i staram się rozwiązać problem a nie publicznie opierdalam kogoś ,że się nie zgadzam z jego poglądami i jeszcze do tego w specjalnym temacie :!: sprawa druga widzieliście Linke ,że twierdzicie że jest zimna ja osobiście się nie zgodzę gorąca laseczka i tyle a jedyny problem jaki może mieć i to męska część forum ,że kobita zajęta :mrgreen:

cz2 drogi Adaś2222, ja wiem ,że starasz się być centrum kosmosu powiadasz ludzie listy piszą pewnie poczuli ,że jesteś tym epicentrum forum ja powoli zbieram gadżety bo jako moderator nie będę już nic miał o roboty adminom też zaproponuje no bo co tu tak będziemy siedzieć i tylko świecić na czerwono lub zielono . nie wiem jaki jest cel Twojego tematu usuniecie Linki z forum czy jak ale jest to bardzo nieładne zachowanie dlatego dostajesz ostrzeżenie z powodu publicznego wprowadzania zamieszania na forum jeśli się z tym nie zgadzasz prosze o kontakt z administratorem forum ,przykro mi jest ale takimi prawami się rządzi forum nie mogę robić wyjątków wczoraj za takie wprowadzanie sianie zamętu musiałem wykluczyć użytkownika ale ,że nie jesteś łobuzem to otrzymujesz tylko w nagrodę ostrzeżenie .

Ps. prosił bym również o bardziej cywilizowane określanie Adasia w postach ponieważ zasób nagród jest niewyczerpalny :mrgreen:

Pss. no to jeszcze doczytałem Agus buziolek :mrgreen:
Ridllic

przez shadow_no 19 lis 2009, 16:59
Każdy pisze, żeby informować mnie lub Scrata o wszelkich problemach i konfliktach a rzeczywistość jest taka, że łatwiej nawrzucać na kogoś publicznie i dowartościowywać się tym, że ktoś nas poprze.
Nie raz dostawałem PW od osób, ze skargami na linkę

Nie chcę mi się wierzyć, że osoby, które mają coś do Eweliny piszą najpierw do Ciebie a Ty w natłoku tych wiadomości postanawiasz załączyć je jako argumenty swojej racji. No ale ok, może tak było - nie wnikam.

Adam - zwracam się tak, bo jak piszę do Ciebie per Adaś to widocznie nie traktujesz tego poważnie: Założyłeś w ostatnim czasie kilka tematów. Najpierw o tym, że Ciebie nie lubią, teraz, że Ty kogoś nie lubisz.
Nie czujesz się tu dobrze? Denerwują Cie Użytkownicy forum? Nikt na siłę Cię tu nie trzyma. Rejestracja nie jest jednoznaczna z koniecznością przebywania tutaj.
Jeżeli jednak zależy Ci na odwiedzaniu forum i czerpania z niego jakichkolwiek korzyści - dostosuj się do zasad tu panujących, oraz zaakceptuj, że Twoja opinia nie jest tu najważniejsza.

Linka jest na forum postacią wokół której wiele się dzieje, nie raz byłem świadkiem lepszych jak i gorszych momentów które przekładały się na posty z którymi nie do końca się zgadzałem. Ale wszelkie konflikty starałem się rozwiązywać wewnątrz zainteresowanych osób. Tobie polecam to samo.
Nie narobisz smrodu sobie i nam.
Tyle mam do powiedzenia w tym temacie.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Re: linka i mój problem

przez MOCca 19 lis 2009, 19:54
Haha dobre, Linka chłodna i taki jej urok ;] Dzięki za poprawienie humoru. Czemu wypowiadacie się o innych trochę samodystansu, a już szczególnie Adaś222 ...., zachowanie małego dziecka, widać wyraźnie problem pretensjonalnej osobowości, popracuj nad tym. Linka jest ozdobą tego forum a wy szczekacze jesteście błaznami.
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez magdalenabmw 19 lis 2009, 21:43
MOCca napisał(a):Haha dobre, Linka chłodna i taki jej urok ;] Dzięki za poprawienie humoru. Czemu wypowiadacie się o innych trochę samodystansu, a już szczególnie Adaś222 ...., zachowanie małego dziecka, widać wyraźnie problem pretensjonalnej osobowości, popracuj nad tym. Linka jest ozdobą tego forum a wy szczekacze jesteście błaznami.

A może TY jesteś błaznem szczekaczu?

:shock:

Wiesz co, już od jakiegoś czasu przyglądam sie Twoim postom. Jeśli już sie gdzieś wypowiadasz w jakimś temacie to tylko po to, aby kogoś pocisnąć.
Masz z tym problem?
No chyba, ze to tylko ja żle odbieram Twoje słowa.
magdalenabmw

przez MOCca 19 lis 2009, 21:55
Haha dobre :} wiesz widocznie znam te osoby i im to nie przeszkadza :}
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez magdalenabmw 19 lis 2009, 21:59
Albo boją sie napisać że im sie to nie podoba, bo mają świadomość tego, że naskoczysz na nich jeszcze bardziej.
Czemu jesteś taka agresywna i prześmiewcza w stosunku do ludzi? Sprawia Ci to przyjemność? Wiesz, jesli inni dają Ci zgodę na obrażanie ich to okej, obrażaj, ale ja Ci takiej zgody nie daję na obrażanie mnie.
Więc jeśli możesz i umiesz to uszanuj moją opinię i nie wyzywaj mnie od błaznów bo po pierwsze -mi to przeszkadza, a po drugie- jesli Ty mnie obrazisz to ja obrażę Ciebie. Proste prawda?
magdalenabmw

przez MOCca 19 lis 2009, 22:02
Haha ale ja Cie nie obraziłam szczekacz to akurat nie tyczyło się Ciebie, jeśli tak to odebrałać to musi być coś na rzeczy, może za dużo się udzielasz na forum :) Nie rób zamieszania. Powiedz mi kogo ja obrażam ? Jakieś przykłady?

przez linka 19 lis 2009, 22:08
magdalenabmw,skończ już naprawdę, robisz tu za adwokata a nikt cię o to nie prosił.....jak dobrze, że bronisz poobrażanych przez Mo ludzi inaczej byłoby krucho z forum...a nie....czekaj.....ojej bez ciebie jakoś się obyliśmy ten rok i nikt obrażony się nie czuł, to jak to jest?
Naucz się odróżniać złośliwą inteligentną ironię (za którą uwielbiam Mo) z obrażaniem ludzi.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez wovacuum 19 lis 2009, 22:09
MOCca, z ciekawosci pytam kto jest szczekaczem i blaznem?
wovacuum

przez magdalenabmw 19 lis 2009, 22:10
Jeśli w pierwszym zdaniu piszesz że moja opinia na temat tego, że Linka wg mnie jest osobą chłodną Cie rozśmiesyzła, to rozumiem że za błazna masz mnie i Adama, bo nikt więcej w temacie opinii nie wyraził.
Prosta dedukcja?
Za szczekacza sie nie uważam, bo szczekacz to ktoś kto min. nie szanuje ludzi -tak jak Ty.

Tak wogólę to nie będę z Tobą dyskutować, bo nie prowadzę rozmów z osobami które jedyne co potrafią to obrażać, wytykać, ubliżać...
Jeśli chcesz dalej coś wyjaśniać czy dowiadywać sie o które Twoje posty mi chodzi to pisz na pw, nie będę tu robić publicznych scen.

[Dodane po edycji:]

Linko- Mocca obraziła mnie, a swoim adwokatem mam prawo być. Ironię cenię, ale nie obrażanie ludzi i wywyższanie sie (''hahah rozśmieszyłaś mnie'' itp - czyli że co? że zdanie innych jest śmieszne a tylko jej jest mądre i nie śmieszne,tak?)- a to Mocca robi ciągle.

[Dodane po edycji:]

I jesli dla Ciebie nazywanie ludzi szczekaczami i błaznami to jest INTELIGENTNA ironia to gratuluję. Widać takie same jestescie.
Ostatnio edytowano 19 lis 2009, 22:14 przez magdalenabmw, łącznie edytowano 1 raz
magdalenabmw

przez MOCca 19 lis 2009, 22:13
Uważasz sie za szczekacza, ok nie będe dyskutować :) Myśle, że nie masz argumentów niestety i byloby Ci głupio z tego powodu.

może wyjaśnie szczekasz to synonim osób, ktore często zakladają tematy niezrozumiałe dla większości i nie chodziło mi o Ciebie, Magda trochę rozumu :)

Sortuj wg