psychoterapie

Hasiok.

psychoterapie

przez Agataxxs 12 cze 2008, 13:00
witam :) Nie wiem czy w dobrym miejscu pisze:/
Chce poruszyc temat psychoterapii. oD kilku miesiecy chodziłam a psychoterapie, tzn sama juz nie wiem co to było czy zwykle spotkania.W końcu moja pani powiedziała ze nie jest w stanie ze mną przeprowadzać psychoterapii ponieważ nie jestem na nia gotowa! Po tych słowach jestem załamana! wiązałam z ta psychoterapia duze nadzieje na wyzdrowienie. Kazdy mowie nie leki tylko psychoterapia Ok ! w końcu sie udało dostać a tu sie okazuje ze nie jestem gotowa !!! :( Choruje jzu 6 lat :( Skad mam wiedziec kiedy bede gotowa??????????????????????????????????????????????????????

Re: psychoterapie

przez scrat 14 cze 2008, 10:29
Co to znaczy że nie jesteś gotowa? Dla mnie to jakaś bzdura i głupie spławienie, znajdź innego lekarza.
Przyjaciel forum

przez yeti 14 cze 2008, 11:15
hej Agataxxs
wiesz ja miałam podobny problem, psychiatra i jednocześnie psychoterapeuta powiedział mi, że nie mam motywacji cokolwiek to znaczy... też się wtedy załamałam totalnie, poprostu masakra, jedyne co mi polecił to grupowa, ale ja jakoś sobie tego nie wyobrażałam, dlatego to byłdramat dla mnie, wydawało mi się, że to koniec, że już dla mnie nie ma ratunku...ale po jakimś czasie poszłam do innego lekarza, który podjął się terapi ze mną i nic nie mówił o tej owej motywacji:) więc wydaje mi się, że to zależy od terapeuty, nie każdy chce się podjąć niektórych przypadków :lol: podejrzewam, że nie jesteś typem osób, które nawijają bez oporów na terapii, no a jeśli dużo gadasz to nie mam pojęcia czemu ta babka tak powiedziała. Spróbuj u innego specjalisty, może on/ona nie wysunie takich wniosków, powodzenia 8)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tomek1991 22 cze 2008, 12:23
hmm..a ja mam nerwice lekowa 1rok i chialbym udac sie na psychoterapie???czy to pomaga??co sie wogole tam robi??czy moze mnie ona jakos zmienic??i najwazniejsze gdzie mam znalezc psychoterapeute..chcialbym prywatnie...

przez scrat 23 cze 2008, 01:54
A skąd jesteś?
Przyjaciel forum

przez tomek1991 23 cze 2008, 20:35
z kielc

przez Magdalenka81 23 cze 2008, 21:15
psychoterapia bardzo mi pomogla i kazdemu plecam,po czterech spotkaniach czuje sie o wiele lepiej i inaczej postrzegam moje zachowanie i problemy oczywiscie ma jeszcze wiele przed soba,ale widze poprawe to najwazniejsze

tomek1991 najlepiej poszukac kogos w ksiazce tel

przez nana x 23 cze 2008, 21:33

Sortuj wg